Jump to content
Sign in to follow this  
Bunka

08.09.2012

Recommended Posts

evo zapravo ovako

 

 

01:10, Victoria Azarenka - Serena Williams, tocan rez. 0:2 @ 1.55, expekt, 8/10

 

Finale US Opena, tvrda podloga, susret prve igracice svijeta Serene Williams i cetvrte bjeloruskinje Azarenke. Iskreno, po meni ovo je veliki zicer, mislim cista pobjeda ...a ovaj 2:0 rezultat mi se takoder cini kao vjerovatan ishod meca. Serena nastupa pre,preuvjerljivo na ovom turniru - prosla je sest igracica i to sve sa 2:0, i niti jednom nije doslo do tie-breaka...rezultat si nestvarni kao 6:0 6:0 protiv Hlavackove u osmini finala...ili Sare Errani u polufinalu 6:1 6:2. Prije toga Ana Ivanovic pometena sa 6:1 6:3. Serena je iznimno fizicki jaka, i cini mi se da bi u u muskoj konkurenciji bila medu top 50, ako ne i bolja. Prije toga je malo kiksala u Cinncinatiju protiv Kerber u cetvrtfinalu, a prije toga osvojila Olimpijski turnir u Londonu bez izgubljenog seta, pa cak i bez ijednog tie-breaka. Isto to dogodilo se i u Stanfordu, a osvojila je i Wimbledon. Azarenka isto nije losa..ali nije to ovaj rang serene wiliams... Azarenka je na olimpijadi osvojila trece mjesto, upravo je Serena bila ta koja je izbacila nju u polufinalu sa 6:1 6:2. U montrealu je predala Paszek. Ovdje je prosla lako prve tri prepreke, pa joj je Tatshvili predala bez borbe..a onda stizu problemi..jedva protiv Stosur u cetvrtfinalu - tek u tie-breaku treceg seta je prosla. I u polufinalu je prosla kroz tri seta protiv Sharapove. Dakle, vidimo da je njezin put bilo trnovitiji i tezi, sa kojim izgubljenim setom dok je Serena gurala glatko ko suza. Sto se tice h2h omjera - tu je takoder williams u debeloj prednosti . susretale su se ove dvije igracice puno puta - od 2008 godine. Slavila je serena cak 9 puta, a azarenka samo jedanput i to davne 2009 u Miamiju. Zadnjih pet nastupa azarenka joj nije uzela niti seta - znaci set razlika 10:0. Ocekujem nesto takvo i ovdje. Sretno tko prati !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...