Jump to content
Sign in to follow this  
FamilyGuy

10.09.2012.

Recommended Posts

Baltimore-Cincinnati

 

Nakon jučerašnjeg promašaja sa biranjem Saintsa danas ću se pokušat iskupiti novom analizom NFL utakmice. Posljednje dvije utakmice prvog kola igraju se danas, a ja biram dvoboj dviju momčadi iz AFC North. Domaći Baltimore koji je prošle sezone završio prvi u diviziji protiv Bengalsa koji su se plasirali u Playoff. Danas je koefcijent na pobjedu Ravensa 1,35 i mislim da je to jako izgledan par. Baltimore je momčad koja ima odličnu obranu unatoč izostanku Suggsa, obrana će biti glavna uzdanica momčadi, niti napad nije loš iako su kritike često upućene quterbacku Joe Flaccu, Ravesni imaju kvalitetene igrače u napadačkom dijelu momčadi. Gosti iz Cincinnatija ovisiti će o osovini Dalton-Greene prošlogodišnjim izvrsnim rookieima. Danas na otvaranju sezone za Baltimore očekujem utakmicu u kojoj će Ravensi pokazati tko je "gazda" u ovoj diviziji i očekujem pobjedu domaćina . Sretno tko isprati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

04,15 Oakland Raiders-San Diego Chargers under 50,5 1,54 Bet365

 

Divizijski rivali,odlicno se znaju,MNF,mec koji gleda cela Amerika,odlicna odbrana Oak,los napad,dosta trce,sve ide u prilog underu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle).

 

01:05 - Philadelphia Phillies - Miami Marlins - Miami Marlins +1.5 - 1.581 :nije:

01:10 - Cincinnati Reds - Pittsburgh Pirates - Cincinnati Reds - 1.610 :uredu:

01:10 - New York Mets - Washington Nationals - Washington Nationals - 1.671 :uredu:

 

Usporedite svoj prijedlog sa mojim i izaberite dobitne parove.

 

Uspješan odabir! :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle).

 

02:05 - Houston Astros - Chicago Cubs - Houston Astros +1.5 - 1.543 :nije:

02:10 - Chicago White Sox - Detroit Tigers - Detroit Tigers Over 4.5 - 1.990 :nije:

02:10 - Milwaukee Brewers - Atlanta Braves - Milwaukee Brewers +1.5 - 1.633 :uredu:

02:10 - Minnesota Twins - Cleveland Indians - Cleveland Indians +1.5 - 1.526 :nije:

02:40 - Colorado Rockies - San Francisco Giants - San Francisco Giants - 1.741 :nije:

 

Usporedite svoj prijedlog sa mojim i izaberite dobitne parove.

 

Uspješan odabir! :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle).

 

04:05 - Los Angeles Angels - Oakland Athletics - Oakland Athletics +1.5 - 1.658 :uredu:

04:05 - San Diego Padres - St. Louis Cardinals - San Diego Padres +1.5 - 1.625 :uredu:

 

Usporedite svoj prijedlog sa mojim i izaberite dobitne parove.

 

Uspješan odabir! :14clover::crossfingers:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites
New York Mets - Washington Nationals (Total Runs 1st inning) Over 1.5 3.20 Unibet

Share this post


Link to post
Share on other sites
01:05 - Philadelphia Phillies - Miami Marlins Tip: 2 @2.360 Pinnacle Sports 4/10 Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites
02:40 - Colorado Rockies - San Francisco Giants Tip: 2 @1.741 Puinnacle Sports 7/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...