Jump to content
Sign in to follow this  
Petar91

15.09.2012

Recommended Posts

22:00 Sevilla - Real Madrid, Vrijeme prvog gola, tip: od 1. do 30. minuta @ 1.65, Expekt, 8/10

 

Zadnja utakmica koja se igra danas u okviru 4. kola španske Primera lige je derbi između Seville i Real Madrida. Aktuelni prvak je jako loše otvorio sezonu sa pobjedom nad Granadom 3-0, remijem sa Valencijom kod kuće 1-1 i porazom od Getafe-a sa 1-2, tako da im glavni konkurent Barcelona bježi već pet bodova i krajnje je vrijeme da se ekipa Jose Mourinha uozbilji i krene sa pobjedama. Rival im je Sevilla koja ima 5 bodova jer je savladala Getafe sa 2-1, te remizirala sa Grenadom 1-1 i sa Rayo Vallecanom 0-0. Obje ekipe su prethodnih sezona igrale jako efikasan nogomet i u međusobnim duelima je uvijek bilo puno golova, pa su tako zadnja dva susreta u Sevili završila sa nevjerovatnih 2-6 za Real Madrid. Pamtimo i 3-0 za Real u Madridu, 3-2 i 4-2 za Real, 4-3 za Sevillu. Kod domaćina Seville u sastavu neće biti Diego Lopez (crveni karton) i Reyesa zbog povrede dok kod Reala zbog crvenog kartona nema neće nastupiti portgalac Fábio Coentrão. Moj tip je da će prvi gol na meču biti u prvih pola sata igre jer vjerujem da će Mourinho napasti od prve minute na gol Palopa.

 

Seville: Palop – Cicinho, Botia, Spahić, Fernando Navarro – Trochowski, Medel, Rakitić – Jesus Navas, Manu del Moral, Negredo.

 

Real Madrida: Casillas – Arbeloa, Pepe, Sergio Ramos, Marcelo – Khedira, Xabi Alonso – di Maria, Modrić, C.Ronaldo – Higuain.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pratim ja tu ligu ali malo, jer me nerviraju te priče o prijateljskim klubovima. To je smešno, prijateljski klub pa se naguzi i primi 7 komada!? A taj isti BSK pobedi Zvezdu u poslednjem kolu kako ne bi ispao iz lige, pa kome je on prijateljski klub? Tako je išla priča za Zetu da je prijateljski klub Partizana a niko da objasni kako su skinuli dva boda Partizanu i oduzeli im titulu. Isto važi i za Zvezdu. Šugava liga, šugavi klubovi pa jako čudo kad neko nekoga naguzi. Priče o prijateljskim klubovima šire isfrustrirani navijači koji ne mogu da podnesu činjenicu da njihov klub može biti slabiji od rivala. Tako su navijači Partizana raširili priču kako je njihov klub prodao utakmicu protiv Petah Tikve, a to je van svake pameti jer niko nije lud da izgubi mesto u Evropi, pa i kad bi namestio to bi uradio tako da poraz bude častana a ne sramotan - debakl na svom stadionu. Ulažem svoj novac u kladionici i ne dozvoljavam da me vode priče o nameštanju, to vodi u bankrot. A u ivanjici najmanje 3 gola danas, evo staviću to u takmičenje, a i uplatiću singl kod Pinnacle.

 

eno pogledaj pogodio sam sve iz nase lige a ono za Partizan nisi u pravu ja sam navijac Partizana od malih nogu sto je jako puno godina preko 35 a za Petah Tikvu tad sam ziveo u Crnoj gori i dobio sam info pre meca da je namestena dvojka i 7+ a nisam hteo da verujem a ljudi uzeli lepe pare

i nasa liga kao i vecina Balkanskih je puna namestanja

 

evo sta sam ja igrao na Partizan

21:00 Partizan - Kula

 

Partizan i Hajduk Kula su prijateljski klub glavni finasijer u klubu koga zovu Dzomba je veliki navijac Partizana i bio je u upravi Partizana

Navijaci (osim placenih)su u ratu sa upravom i trenerom a cene ulaznica za komplet od 3 meca su prilicno skupe za nase uslove

moguce da bude mec slican onom sa BSK kad su pobedili sa 7-0 da bi umirili navijace i da ih vise dodje na mec sa neatraktivim protivnikom u ligi evrope Nefcijem

ja sam kao sigurnije varijante igrao H1 i 3+ a moguce da bude i 4+ ili cak i vise

inace Hajduk danas igra bez prvog trenera koji je dobio otkaz a Partizan kompletan moguce da se vraca i povredjeni MarkoScepovic koji je bolji od brata koji je dosada igrao i da dobije sansu neko od mladih igraca sa klupe koji su kvalitetni

Share this post


Link to post
Share on other sites

eno pogledaj pogodio sam sve iz nase lige a ono za Partizan nisi u pravu ja sam navijac Partizana od malih nogu sto je jako puno godina preko 35 a za Petah Tikvu tad sam ziveo u Crnoj gori i dobio sam info pre meca da je namestena dvojka i 7+ a nisam hteo da verujem a ljudi uzeli lepe pare

i nasa liga kao i vecina Balkanskih je puna namestanja

 

Prvi put čujem za tako nešto, da je neko čuo pre utakmice za dvojku i 7+, a profi sam. To bi već odavno bilo na tapetu UEFA, a moraš znati da se sve uplate lako provere i kladionice prijavljuju UEFA sumnjive mečeve na kojima su izgubile veliki novac zbog čudnih rezultata i velikih uplata na iste. Za tako nešto moraš imati uključen i veći broj igrača i trenera, a onda to nosi ogroman rizik da se sazna. Suviše je to opasna rabota za taj nivo takmičenja.

 

I za Džombu da ti kažem, pošto ga poznajem i razgovarao sam sa njim o Partizanu - čovek je navijač Partizana, ali je bio u velikom sukobu sa prethodnom upravom kluba (sa Zečevićem i ekipom) i o Partizanu mi je govorio sve najgore. Većinu utakmica protiv Hajduka Partizan je dobio teškom mukom. Predsednik kluba ne može tek tako narediti ekipi da izgubi utakmicu, mnogo je tu svedoka i mnogo prostora za kasnije ucene. Stvar je u tome da postoje timovi koji nekom ne leže, to je svuda u svetu normalno, samo se kod nas odmah sve svodi na teorije zavere. U biznisu nikog nije briga za koga neko navija već se gleda samo finansijski interes. Stojić je najbolji primer za to.

Edited by silly_bet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sport i liga: » Brazil » Campeonato Brasileiro B Vreme i datum: 23:30 CET (15/09/2012) Događaj: Sao Paulo - Portuguesa Tip: Sao Paulo Kvota i kladionica:1.66, (Pinnacle) Ulog:7/10

 

 

Sao paolo je na 6 bodova od copa libertadores a kuci igraju odlicno 8.1.2.

gol razlika 20-6

U Zadnja 4 meca nemaju pobedu a gledao sam ih protiv Atletico Mg iako su

izgubili nisu bili losi a imali su igraca manje dugo vremena, Rogerio Ceni

je branio odlicno i podsetio na mlade dane a u kontranapadima su bili

opasni.

Danas bi trebalo u tim da se vrati i odlicni Luis Fabiano

Portuguesa je dosao iz druge lige i solidno se snasao, beze 6 bodova od

zone ispadanja a u gostima igraju znatno losije nego kuci 1.5.6.

Kome je mala kvota za singl moze u dubl sa mecom iz Brazilske lige

Fluminense-Atletico GO 1 ali ne u Pinnacleu vec u Bet 365

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

01:30, DC United - New England, Tip 1 @ 1.85, Pinnacle, 8/10

 

Mec iz Americke MLS lige koja je sad postala jako interesantna jer se blizi kraj regularnog dela a tu se mnogo lakse pogadja kad se zna kome sta treba i kad su neke ekipe izgubile ambicije

DC United je sesta na Istoku sa 41 bodom sa ucinkom 12.5.10. i gol razlikom 43-38 a na svom terenu imaju 9.4.1. i gol razliku 31-14.

Dakle u gostima igraju znatno losije 3.1.9. ali zato na svom terenu igraju odlicno i pobedjuju i mnogo jace ekipe od New Englanda.

ekipe koje su ispred njih imaju 42 i 46 bodova ali posto je sistem takmicenja takav da idu po tri prve ekipe iz svake konferencije plus 4 najbolje po bodovima a na zapadu peta ekipa ima samo 37 bodova da je sad kraj prvenstva DC bi se plasirao u baraz medjutim posto imaju jos 7 meceva do kraja a neke ekipe i manje oni imaju sansu jos i da se plasiraju na trece mesto i izbegnu baraz.

U svakom slucaju imaju veliki motiv da danas pobede a nalaze se u seriji od 14 meceva bez poraza

New England je osmi na istoku sa samo 28 bodova i oni nemaju realne sanse za baraz, imaju ucinak 7.7.14. i gol razliku 35-38 a u gostima su izuzetno losi 1.2.10 i gol razliku 14-24.

Gledao sam ih u mecu sa Columbusom kad su igrali kuci i iznenadjujuce pobedili sa 2-0 i reporeter nije mogao da se nacudi koliko je tad Columbus igrao lose a razlog njihove pobede nije bila toliko dobra igra koliko je gost igrao lose

U zadnje dva medjusobna je pobedio DC a na ovom terenu u zadnja 24 meca 12.5.7.

Dakle po svemu veci je motiv na strani domacih a posto New England igra izuztno lose u gostima tesko ce nesto moci da urade u ovom mecu i ocekujem pobedu domacih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...