Jump to content
Sign in to follow this  
rockytomas

19.09.2012

Recommended Posts

04:00, CD Aguila (+1.5) -Santos Laguna , tip: H2 @ 2.79 ,Pinnacle, 8/10

 

Mec iz Concacaf zone lige sampiona koje je jedno od mojih omiljenih takmicenja, nedavno kad su se igrala prva dva kola u nekim grupama imao sam puno uspeha sa ovim takmicenjem kao i prosle godine jer u ovoj pocetnoj fazi ima susreta gde je velika razlika u kvalitetu.

U ovom takmicenju prosle sezone su dominirali timovi iz Meksika i Amerike a posebno Meksikanci a Sanstos Laguna je bio finalista gde su izgubili od Meksickog Montereya u dve utakmice, u prvoj su izgubili sa 2-0 a na svom terenu su pobedili sa 2-1 sto nije bilo dovoljno da osvoje titulu.

Dakle jasno je da Santos Laguna i ove sezone ima velike ambicije da se u ovom takmicenju plasira sto dalje pa cak i da osvoji takmicenje a ove sezone je promenjem sistem takmicenja jer u prvoj grupnoj fazi ima samo po tri ekipe i samo prvoplasirana ide dalje.

u prvom kolu grupe 1 Toronto iz Kanade koji se takmici u Americkoj MLS ligi je pobedio danasnjeg domacina CD Aguila iz Salvadora sa 5-1 a Santos Laguna je prosle sezone u ovom takmicenju pobedio Toronto na svom terenu sa 6-2 a ove sezone u mecu drugog kola na terenu Toronta sa 3-1.

U prvom mecu ova dva tima kad sam prognozirao ubedljivu pobedu Santos Lagune bilo je 5-0 a Santos Laguna je u prvom poluvremenu dao 4 gola a posle toga u drugom poluvremenu su znatno smanjili gas iako su imali dosta sansi i da im je trebala ubedljivija pobeda sigurno bi je i ostvarili, medjutim trener je napravio i izmene verovatno u zelji da odmori igrace za prvenstvo.

Gledao sam taj mec i mogu reci da su ekipe iz Salvadora veoma lose jer i druga ekipa iz ove zemlje Fas je izgubila oba meca ubedljivo a jedino je Isidro Matapan pobedio 1 mec jos slabiji tim iz Portorika

Dakle posle dva odigrana meca Santos Laguna ima 6, Toronto 3 a Aguila 0 i pobedom bi Santos vec prakticno obezbedio prolaz dalje sto verujem da nece propustiti jer je razlika u kvalitetu velika i ocigledna verujem da ce ovog puta biti bar sa dva gola razlike iako je moguce da bude i sa vise razilke

Share this post


Link to post
Share on other sites

FC Barcelona - Spartak Moscow

Messi Not To Score @ 3.20

Unibet

 

Meni je ovo value, ne može svaku utakmicu davati golove a i čitava mi utakmica miriše na under, rusi se zatvore u 16 i dobiju 1 ili eventualno 2 komada i to je to...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chelsea - Juventus x2 @1.50 (bet365) 7/10 Edited by Sasa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Celtic - Benfica 2-3 gola @1.90 (expekt) 6/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

02:00, Puerto Rico - Los Angeles, tip 2 @ 1.65 Will Hill ,8/10

 

Vec sam u gornjoj analizi objasnio kakva su pravila i odnosi snaga a u ovom mecu se sastaju Puerto Rico koji igra u Americkoj drugoj ligi a po kvalitetu su negde u rangu sa ekipama iz Salvadora ili Hondurasa i Los Angeles koji je u vrhu Americke MLS lige

U grupi 5 se osim ova dva tima nalazi i Isidro Matapan iz Salvadora koji je pobedio tim Puerto rica sa 3-1 a u drugom mecu L.A. ih je pobedio sa 5-2 iako je igrao prilicno lezerno u odbrani u napadu su postizali golve maltene kad su hteli

u prvom mecu ove dve ekipe igrane u Los Angelesu pobedili su Amerikanci sa 4-0 iako su igrali uglavnom sa rezervistima i videla se velika razlika u kvalitetu ove dve ekipe jer L.A. igra u prilcno kvalitetnoj i jakoj ligi dok je konkurencija gde igraPuerto Rico mnogo slabija Puerto Rico u tom drugoj ligi posle sedam meceva bez pobede je konacno u proslom mecu pobedio sa 2-0 Minesotu koja je prilicno slaba jer se bori za opstanak

L.A. igra u odlicnoj formi u 10 meceva ima 8 pobeda i po jedan remi i poraz a nalaze se u seriji od 5 pobeda

kao i u prvom mecu i danas ce odmarati Beckam i Kean i Golmasn Saunders ali ce igrati Donovaqn najbolji strelac koji se vraca posle povrede i pojacanja Svedski reprezentativac Wilhelmson

dakle prvi mec je pokazao veliku razliku u kvaliteti i verujem da L.A. moze pobediti bar sa jedan razlike kad je kuci pobedio sa 4 a tada je m,ogao i sa vise razlike da pobedi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...