Jump to content
Sign in to follow this  
Petar91

21.09.2012

Recommended Posts

Malaga - Zenit X2 @1.57 (bet365)

 

Meni je ovo sigurica dana pa vi kako god hocete... Zenit doveo nekoliko dobrih pojacanja a s druge strane Malaga prodala nekoliko bitnih igraca a i kad se sjetim ovih ruskih ili ukrajinskih klubova vazda su bili zajebani u evropskim takmicenjima Rubin, Sahtar, Dinamo Kijev itd itd uvijek su znali iznenadit pogotovo u gostima, sve je to ista skola nogometa

 

Milan - Anderlecht 1 @1.53 (bet365)

 

Meni je ovo druga sigurica dana pa vi opet kako god hocete :icon_biggrin: Moze se Milan zajebavati i gubiti utakmice u prvenstvu al liga prvaka je nesto skroz deseto... a pretpostavljam da je ovolika kvota na Milan samo zato jer je lose kreno u prvenstvu

 

Dinamo - Porto 1X @1.80 (bet365)

 

Ovo vec nije treca sigurica dana al bi moglo proci... Porto je prodo najboljeg napadaca Hulka ruskom Zenitu (citaj prvi par) a i slabi su mi nesto zadnjih godina u Evropi, nije to vise onaj Porto koji je znao pobijedit i najbolje timove a s druge strane valjda je doslo vrijeme je da i Dinamo nekome otkine bod u ligi prvaka, valjda su nesto naucili i stekli to neko iskustvo kad su igrali prosle godine... po meni ovdje bi Dinamo uz malo srece i borbeniju igru mogo iscupati bar bod

 

Olimpiakos - Schalke 1X @1.50 (expekt)

 

skoro pa sigurica mada me malo strah Olimpijakosa... nekad su grci bili vrlo neugodni domacini a sad ih je stigla ova finansijska kriza pa su malo pali u svim sportovima.... ipak na krilima navijaca ne bi trebali izgubit od nijemaca koji su tu negdje sa njima po kvaliteti, mozda je Schalke malo jaci al domaci teren je domaci teren (ovo zadnje je za Dinu :48thumbsup: )

 

Vi kako hocete, ali meni je sigurica dana ne poslusati korisnika nadrealistu! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi kako hocete, ali meni je sigurica dana ne poslusati korisnika nadrealistu! :)

 

to je bio jedan od rijetkih dana kad me nije islo :icon_biggrin: a sad priznaj da si i ti bar pola ovih parova odigro jer si mislio da ce proci :50yes::57bye:

Edited by Nadrealista

Share this post


Link to post
Share on other sites

00:30 Avai- Guaratingueta tip over 2,5 golova @ 1.658, Pinnacle 5/10

Obe ekipe jako efikasne ali i primaju golove, Avao zadnjih 6 na svom terenu sve over, pogodna za pracenje live ako ne daju brzo gol

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...