Jump to content

Recommended Posts

Analize v1.0

Napokon je u rad puštena nova mogućnost koja će nam svima olakšati praćenje uspješnosti pojedinaca u njihovim analizama koje objavljuju na forumu.

Radi se o skripti koja se popunjava i zatim automatski objavljuje unos na naslovnici portala koji izgleda ovako:

Posted Image

Nakon unosa sve se dalje obavlja automatski. Sustav sortira događaje prema vremenu početka tako da su oni koji ubrzo počinju pri vrhu popisa. Ukoliko nema dovoljno aktivnih događaja popis se nadopunjuje događajima koji su završili (lagano zasivljeni donji dio popisa).


Analizu može prijaviti svaki član foruma koji je logiran u svoj korisnički račun. Nakon unosa analize na forum u odgovarajuću temu, otvarate formular za prijavu analize klikom na link pri vrhu stranice "Prijava analize". Nakon toga se otvara formular koji izgleda ovako:

Posted Image

Potrebno je popuniti sva ponja na formularu, a ukoliko neko polje ne popunite ili ga krivo popunite o tome ćete dobiti obavijest nakon klika na link "Pošalji". Ukoliko je sve ispravno unešeno također ćete dobiti potvrdnu poruku.


URL na kraju formulara se odnosi na točan link do analize. Taj link ćete saznati ako kliknete lijevom tipkom miša na ikonu pokraj rednog broj posta u kojem se nalazi analiza (gornji desni kut) i kopirate taj link.

Posted Image

Vrlo je bitno zalijepiti točan link do analize, jer će jedino tako kada netko klikne na naslovnici na vaš unos, stvarno i moći pročitati vašu analizu.



Za sada su ovo jedine mogućnosti, ali u sljedećim nadogradnjama u planu je:

    [*]točan popis analiza za svakog pojedinačnog korisnika [*]mogućnost unosa rezultata nakon susreta [*]top liste uz više kriterija - najveći profit, postotak prolaznosti... [*]pretraživanje arhive analiza


Budući da je ovo sve novo, molim vas ako pišete analizu na forumu da je i prijavite kako bi što prije imali veću bazu podataka iz koje je onda lakše raditi daljnja poboljšanja. :icon_surprised:

Također ukoliko primjetite neke probleme prilikom korištenja skripte ili prikaza, svakako ih prijavite. :50yes:

Svi prijedlozi i komentari o novim mogućnostima koje bi se mogle implementirati su dobrodošli :48thumbsup:

analize.jpg

formular.jpg

link.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

:48thumbsup:

 

I jedna napomena, ako već prijavljujete analizu onda neka bude barem dvije tri rečenice ispod tipa, a ne samo naziv para. Mislim da je to i smisao analize - da se odabrani par analizira ili prokomentira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajno urađeno :48thumbsup: samo što nema u skripti više kladionica kako da nema Pinnacle :icon_cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polje s tipom je namjerno izostavljeno jer je smisao da se kompletna analiza učita i pogleda, a ne samo da se prepisuje odigrani tip. U skripti postoji zbog budućih nadogradnji i stranice s rezultatima gdje će biti vidljiv odigrani tip. U planu su i natjecanja, ali tek kada se uvedu tablice i mogućnost obilježavanja dobitan/nedobitan.

 

U skriptu će uskoro biti ubačeno još kladionica. :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pinnacle postavljen :48thumbsup:

 

:48thumbsup:

 

Ja uvek imam problem nije uredu da nemate domaće kladionice pre svih ja često uzimam Super Sport zbog njihovih margina!!!

Uz to nebi bilo loše ni Marathonbet imaju odlične kvote mogla bi i Sportingbet ako može :icon_cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mogla bi jos neka kladionica, ne kosta nista a moze da zatreba

i gde se moze videti koliko imam analiza prijavljenih na portal, trazio sam a nisam nasao ?

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još će kladionica biti dodano. Popis analiza i broj prijavljenih još nije u funkciji, ali će biti za koji dan. :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još će kladionica biti dodano. Popis analiza i broj prijavljenih još nije u funkciji, ali će biti za koji dan. :48thumbsup:

 

jeli je ovo obavezno ili je to kao "hobby"??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...