Jump to content

Recommended Posts

Evo mislim propusta u matrici za postavljanje analiza.

Postavio sam danas par bez kvote, i sustav je primio analizu. Inače ako zaboravim popuniti neki drugi podatak (npr. vrijeme početka), traži popunjavanje svih prozorčića, pa naknadno sustav primi analizu...pozz, provjerite

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo mislim propusta u matrici za postavljanje analiza.

Postavio sam danas par bez kvote, i sustav je primio analizu. Inače ako zaboravim popuniti neki drugi podatak (npr. vrijeme početka), traži popunjavanje svih prozorčića, pa naknadno sustav primi analizu...pozz, provjerite

 

Greška je ispravljena, sada provjerava da li je tečaj unesen :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posljednja faza testiranja predviđena je za 09. mjesec.

 

Fortunawin je za 09. mjesec pripremio i nagrade za natjecatelje po sljedećim uvjetima:

  • dobitnik nagrade mora izvršiti barem jednu uplatu da bi dobio dobio nagradu (može ju i izvršiti nakon završetka natjecanja)
  • nagrada se mora okrenuti 3 puta na minimalan ukupan koeficijent 1,9 .
  • korisnici koji se već dobivali nagrade na Fortunawin (preko drugih portala) ne mogu konkurirati za nagradu – samo prvi početni mjesec

 

Nagrade su sljedeće:

  • mjesto - 30 EUR
  • mjesto - 25 EUR
  • mjesto - 20 EUR
  • mjesto - 15 EUR
  • mjesto - 10 EUR

Za konačni poredak će se uzimati prva lista (PROFIT) koja se nalazi OVDJE.

 

 

Znači ovaj prvi mjesec se ide bez nekih posebnih pravila jer je još beta faza, ali vrijede nepisana pravila da svoje analize prijavljujete barem dva sata prije početka događaja, da analize nisu od dvije rečenice i da točno unesete rezultat nakon završetka susreta.

 

Ukoliko namte račun na Fortunawin kladionici, otvorite ga klikom OVDJE i time direktno pomažete da se sponzoriranje nastavi i u sljedećim mjesecima.

 

 

Sve prijedloge vezane uz analize ili prijave bugova možete poslati ovdje ili meni na PM.

 

Sretno :14clover::48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • korisnici koji se već dobivali nagrade na Fortunawin (preko drugih portala) ne mogu konkurirati za nagradu – samo prvi početni mjesec

​​​​

Ja sam dobio bonus od 60e za juli na Fortuna kladionici.. Jel ovo pravilo znači da ne mogu konkurisati za nagradu samo ovaj mjesec (septembar), a moći ću za oktobar?! I već sam imao uplate, hoću li morat opet?!  :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites
​​​Ja sam dobio bonus od 60e za juli na Fortuna kladionici.. Jel ovo pravilo znači da ne mogu konkurisati za nagradu samo ovaj mjesec (septembar), a moći ću za oktobar?! I već sam imao uplate, hoću li morat opet?!  :smile:

 

Samo prvi mjesec onda ne možeš osvojiti nagradu na fortunawin. Ne moraš opet raditi uplatu, dovoljna je jedna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li prvo pisem ovde analizu?

 

Analize pises u topicima koji su predvidjeni za to, a to ti je pod prognoze, prijedlozi i analize. Npr. pises analizu za fudbal i ostavljas u topicu za fudbal, tako za hokej, kosarku i ostale sportove. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od danas listama možete pristupiti na stalnoj stranici: http://www.bet-club.com/analize

 

Kao i na naslovnici novog portala :48thumbsup:

 

Također omogućeno je pregledavanje top lista po mjesecima (iako se trenutno nema puno vidjeti) biti će korisno u budućnosti. :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da je na portalu došlo do greške(iskreno ne znam kako), ugl imaju dvije moje analize za meč 18:00 CSKA Moskva vs Lokomotiv Kuban PICK: ISPOD 141. 5 kv 1.85 expekt ulog 3/10, pa ako su modovi ili admini u mogućnosti neka brišu jednu. 

 

hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da je na portalu došlo do greške(iskreno ne znam kako), ugl imaju dvije moje analize za meč 18:00 CSKA Moskva vs Lokomotiv Kuban PICK: ISPOD 141. 5 kv 1.85 expekt ulog 3/10, pa ako su modovi ili admini u mogućnosti neka brišu jednu. 

 

hvala

 

Ispravljeno.

 

koliko je tipova najmanje potrebno?

 

Za sada još nije sigurno, ali razmišljam da natjecanje bude što fleksibilnije.

 

Znači da nema uvjeta za minimalni ili maksimalni broj analiza, jer na kraju najbitniji je profit na kraju mjeseca, nebitno da li je stvoren iz 5 ili 15 tipova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dwiz, kada se salju podaci za Fortunu?

 

Najkasnije do petka će biti poslani... pošaljite mi korisnička imena na PM...

 

Ako nemate račun, bilo bi dobro da ga otvorite preko linka:

http://www.bet-club.com/go.php?link=fortunawin

 

Tako direktno pomažete da se sponzoriranje nastavi i dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da sam treci na tabeli ali ja sam ranije vec osvajao nagradu kod njih 

 

a sto se tice uslova za dalje  mislim da bi trebalo da se stavi neki minimum od 10 analiza 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...