Jump to content

Recommended Posts

Vidim da sam treci na tabeli ali ja sam ranije vec osvajao nagradu kod njih 

 

a sto se tice uslova za dalje  mislim da bi trebalo da se stavi neki minimum od 10 analiza 

Po meni  optimum 15, jer neko lupi dve velike kv 3-5 ..smanji kasnije ulog 1/1 i prvi je ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lista za 9. mjesec je konačna:

 

1. 30 EUR - Dinno

2. 25 EUR - HaRe!

3. 20 EUR - rockytomas

4. 15 EUR - snježana

5. 10 EUR - perolozac

 

Molim sve koji mi nisu posalli broj računa, da mi isti pošalju što prije.

 

Također podsjećam na uvjete:

  • dobitnik nagrade mora izvršiti barem jednu uplatu da bi dobio dobio nagradu (može ju i izvršiti nakon završetka natjecanja)
  • nagrada se mora okrenuti 3 puta na minimalan ukupan koeficijent 1,9 .
  • korisnici koji se već dobivali nagrade na Fortunawin (preko drugih portala) ne mogu konkurirati za nagradu – samo prvi početni mjesec

Ukoliko nemate račun na Fortunawin kladionici, otvorite ga klikom OVDJE i time direktno pomažete da se sponzoriranje nastavi i u sljedećim mjesecima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislio Dwiz je poslao podatke Fortuni, stalno gledam je li uplacen bonus, kad ono vi jos niste njemu poslali podatke :smile_redcard:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam danas greskom prijavio dva puta istu analizu.  Pa nek se izbriše jedna prijava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim na portalu da sam pogresio kod prijavljivanja analize tj kvotu na hendi koji sam igrao(umesto 2.7 stoji 32.7  :icon_eek::icon_razz:  :icon_eek::icon_razz:  :icon_eek:  )...

Pa ako moze to neko da ispravi? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da se na Fortuni mora uplatiti minimalno 10€ prije svakog bonusa da bi se dobio isti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu. Vidim da Dwiz još nije pročitao moju privatnu poruku gdje su podaci sa Fortune...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu. Vidim da Dwiz još nije pročitao moju privatnu poruku gdje su podaci sa Fortune...

On to vidi na mailu, a pošto ne treba ulazit u personal messenger, tebi stoji kao da je nepročitana. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam mu poslao, ali mi piše da nije pročitao poruku.

 

Nisu. Vidim da Dwiz još nije pročitao moju privatnu poruku gdje su podaci sa Fortune...

 

 

Sve poruke mi stižu i na e-mail, tako da dosta poruka na forumu i ne otvorim.

 

 

Ja sam danas greskom prijavio dva puta istu analizu.  Pa nek se izbriše jedna prijava.

 

Kad se dogodi neka greška samo mi prijavi na PM.

 

Vidim na portalu da sam pogresio kod prijavljivanja analize tj kvotu na hendi koji sam igrao(umesto 2.7 stoji 32.7  :icon_eek::icon_razz:  :icon_eek::icon_razz:  :icon_eek:  )...

Pa ako moze to neko da ispravi? 

 

Ispravljeno.

 

da li moram izvršiti uplatu na Fortunawin iako sam tamo već 2 godine i nekad igram?

 

Po pravilima koja smo dobili, bitno je da je nekada bila izvršena uplata. Znači bilo kada u te dvije godine. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dwiz ja sam juce pogresio u analizi za datum nisam promenio a igralo se posle ponoci pa sam stavio pp ( to jhe valjda kao Void ili ponisten tip ?) na taj tip i odmah ispisao novi sa pravim datumom, jel to ok ? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...