Jump to content
Tuto

11.10.2006. Natjecanje - tipovi

Recommended Posts

Posted Image

 

Nagrade:

 

1. mjesto - 30

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Stanleybet

 

Vrijeme odigravanja: 20:30

Broj para iz kladionice: 2077-H1

 

Naziv para: Irska -

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Derby

 

Vrijeme odigravanja: 20:30

Broj para iz kladionice: 0429

 

Naziv para: Irska-Ceska http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

Tip para: Ceska

Tečaj: 2.10

Ev. Dobitak nepotpuna analiza ili bez analize : 11,00

Ev. Dobitak s analizom +20%: 13,20

 

Analiza (po izboru):

irskoj nedostaje nekolicina vaznih igraca , a proslu je utakmicu s ti igracima izgubila od cipra 5:2. ceskoj trebaju bodovi i dobit ce oslabljenu irsku.

 

 

--------------------------

 

Edit by Tuto:

 

Ovaj par se ne priznaje za par sa analizom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Bet365

 

Vrijeme odigravanja: 20:00

Broj para iz kladionice: nema

 

Naziv para: Georgia - Italy (HC: -1,5) http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif

Tip para: 2

Tečaj: 2.10

Ev. Dobitak nepotpuna analiza ili bez analize : 11,00

Ev. Dobitak s analizom +20%: 13,20

 

Analiza (po izboru):

 

U grupi B Italija večeras gostuje kod Gruzije u potrazi za drugom pobjedom.

 

Italija je u tri dosada odigrane utakmice pobjedila Ukrajinu sa 2:0, odgirala nerješeno kod kuće protiv Litve 1:1 i izgubila kod Francuske sa 1:3.

 

Gruzija je pobjedila Farske otoke sa 6:0, kod kuće izgubila od Francuske 2:0, te u gostima od Ukrajine 3:2.

 

U reprezentaciji Italije jedina izmjena u odnosu na momčad koja je pobjedila Ukrajinu bit će u obrani gdje će Nesta zauzeti mjesto Materazzija, te vjerojatno u sredini gdje bi Perrotta trebao igrati umjesto Gattusa, tako da bi u sredini trebali igrati Camoranesi, Pirlo, De Rossi i Perrotta. Napadači bi trebali biti Toni, Del Piero i Iaquinta. Ovakav vezni red i čvrsta obrana trebali bi biti garant da će napadači imati dosta upotrebljivih lopti i dati bar dva gola, a obrana ostati bez primljenog gola.

 

Prema zadnjim informacijama Gruzija bi će biti lišena usluga napadača Arveladzea, veziste Asatiania i vratara Revishvilia.

 

Ukoliko Italija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Pinnacle

 

Vrijeme odigravanja: 02:00

Broj para iz kladionice: 954

 

Naziv para: NYM (-1,5) vs STL (+1,5) http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

Tip para: 1

Tečaj: 2.250

Ev. Dobitak nepotpuna analiza ili bez analize : 12,50

Ev. Dobitak s analizom +20%: 15,00

 

Analiza (po izboru):

T. Glavine vs Jef. Weaver

Tokom citave ove sezone , Metsi su mi izgledali jaci i uvjerljiviji.

Metsi u ovoj tekmi imaju solidan edge.

U ovoj sezoni STL i nije bio dobar na road utakmicama , skor od 36-47 se ne cini bas dobar.Podatak da su protiv LHP pitchera imali skor od 24-24 takode ne treba zaobici.

U jednoj seriji koju sam gledo Metse protiv STL-a ove sezone , Metsi su ih pomeli kuci.

Glavni razlog sto tipujem protiv STL je taj sto Weaver stoji on the mound za njih.

Za mene je ovaj pitcher smece , toliko puta sam ga gledao nikada me nije obradovao svojom igrom.Od njegovih zadnjih 32 starta STL je izgubio 18 sa erom od 5.59.

Inace u karjeri protiv Metsa zabiljezio je eru preko 6 , tacnije 6.10.

Dok sa druge strane Glavine je druga prica , iskusan pitcher koji je u godinama te zaista odlicno baca.Ove sezone ima eru at home 2.79.Metsi su 13-3 u njegovim home startovima sto je zaista odlican podatak.U karjeri protiv STL-a ima skor od 13-3.

Zadnju tekmu Metsa protiv Dodgersa sam odgledao.Line up Metsa mi se zaista cinio mocan , kada su htjeli opalili su hit , zaista i sa prednosti u lineupu bullpenu i starteru ne vidim razloga zasto ne tipovati na Metse.

GL!

 

----------------------

 

Edit by Tuto:

 

Utakmica je odgo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...