Jump to content
Sign in to follow this  
statisticar

04.10.2012

Recommended Posts

Naziv kladionice: Interwetten

Naziv para: Helsingborgs IF - FC Twente Enschede

2 @2.200 6/10

Edited by statisticar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Bet-at-home

Vrijeme odigravanja: 19:00

Naziv para: Helsingborgs IF - FC Twente Enschede

over 2.5 golova @ 1.70 7/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

18:00 Neftchi-Inter 2 @ 1.70 Germania Sport 7/10

 

Iako Inter ne igra dobro ove sezone,mislim da se sad polako dizu i da ce stvari dolaziti na mjesto,danas ce vjerojatno dobit priliku i neki mlađi igraci,al opet kada se pogleda sastav Intera mislim da domacini nemaju bas nekakve sanse danas jer oni se do sad nisu jos susreli sa ovako jakim protivnikom i mislim da ce izgorit u zeljji danas ,a da ce Inter to iskusno dobiti ,jer to se od njih i ocekuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

19:00 Rosenborg - Bayer Leverkusen, tip: više od 2.5 gola @ 1.85, Expekt, 8/10

 

Večeras se igra drugo kolo Europa Lige, a na stadionu Nye Lerkendal u norveškom gradu Trondheimu sastaju se Rosenborg i Bayer iz Leverkusena u okviru grupe K Europa Lige. U prethodnom kolu Rosenborg je sa 2-1 slavio u Beču protiv Rapida dok je Bayer remizirao 0-0 sa Metalistom. Moj tip je da će biti 3 i više golova na meču jer su obje ekipe u dobroj formi u svojim ligama te igraju jako napadački nogomet. Rosenborg nakon 24 kola u Norveškoj ima 46 bodova i trenutno je treći na tebali sa dva boda manje od vodećeg Molde-a, dok Bayer nakon šest kola u Njemačkoj ima 10 bodova i trenutno je sedmi na tabeli. Rosenborg igra odlično i ima samo 3 poraza u zadnjih 38 utakmica, dok je Bayer ima samo jedan poraz u zadnjih 6 mečeva.

 

Rosenborg: Orlund – Gamboa, Ronning, Strandberg, Dorsin – Svensson, Diskerund – Dockal, Holm – Prica, Elyounoussi

 

Bayer Leverkusen: Leno – Carvajal, Wollscheid, Toprak, Kadlec – Rolfes, L.Bender, Castro – Sam, Schurrle - Kiesling

Share this post


Link to post
Share on other sites

21:05 Académica - Hapoel Tel-Aviv FC, tip: X2 @ 1.65, Expekt, 8/10

 

U drugom kolu grupe B Europa Lige sastaju se portugalski predstavnik Academica i predstavnik Izraela, ekipa Hapoela iz Tel Aviva. Nakon prvog kola obje ekipe nemaju niti boda jer je Hapoel izgubio kod kuće sa 0-3 od aktuelnog prvaka Europa Lige, Atletico Madrida, dok je Academica izgubila u Češkoj sa 1-3 od Plzena. Academica je dugi niz godina u Portugalu bila ekipa koja se borila za opstanak u društvu najboljih dok su prošle godine izborili nastup u Europa Ligi a i ove godine bilježe solidne rezultate i tako su nakon 5 odigrnih kola na čevrtom mjestu sa 7 bodova, sa jednom pobjedom nad Maritimom 2-0 i remijima sa Benficom 2-2, Rio Aveom 0-0, Olhanenseon 1-1 i Beira Marom 3-3. Sa druge strane imamo Hapoel iz Tel Aviva, najpopularniji klub iz Izraela koji je uvijek u vrhu tabele pa je tako i ove sezone nakon 5 kola skupio 12 bodova, jer su upisali četiri pobjede i jedan poraz. Hapoel ima mnogo veće iskustvo igranja u Europi, prošle godine su solidno igrali također grupnu fazu Europa Lige i stoga im dajem blagu prednost u večerašnjem duelu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panathin.Atena - Tottenham tip1X @1.85 SuperSport :uredu:

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...