Jump to content
Sign in to follow this  
roberth

06.10.2012

Recommended Posts

8:00 Banik Karvina - Brno TIP X2 @ 1,64 Unibet 8/10

 

Za danes sem se odločil za zanimiv par in sicer iz rokometnega dela....Na Češkem ta teden poteka 5.krog prvenstva in v Karvini bosta igrali ekipi Banik in Brno!

Banik Karvina kjer je pred leti igral vrsto let v Ligi prvakov in je tudi osbvojil pokal EHF je v letošnji sezoni začel skromno. V 4 tekmah je zabeležil 2 zmagi in 2 poraza oziroma so trenutno na 8.mestu. Dosegli so 108 zadetkov in prejeli pravtako 108...Na prvi tekmi v gosteh so premagali Acompex iz Fridek Misteka(10.) z 32:31, kasneje je doma izgubil z Plznom(7.) z 26:29, potem premagal v gosteh Prerov(11.) z 31:25 in poraz ponovno v gosteh pri Lovosicah(2.) z 19:23.

Brno je trenutno vodilno moštvo 1.češke rokometne lige in so zabeležili 3 zmage in 1 remi...Imajo pa kar 31 golov razlike saj so najprej remizirali v Jičinu(4.) z 23:23, kasneje pa 3 gladke zmage z ekipami Banikovih kvalitet....Zmaga doma proti Acompex iz Fridek Misteka z 36:29, zmaga v gosteh v Plznu(7.) z 32:25 in na koncu še domača zmaga proti najslabšim v ligi Prerov(11.) z kar 17 goli razlike 36:19. V svojih vrstah vladajo 4 strelci ki so od 127 golov dosegli kar 93 zadetkov in to so Mičola Tomaš, Hastik Viktor, Hubaček Jan in Dostalik Michal...

Moja napoved: Banik Karvina ni več tako dober klub kot pred leti medtem ko so pri Brnu nekako resno vzeli v letošnji ligi, so najboljši strelci in imajo tudi najboljšo obrambo (manj kot 25 golov na tekmo) zato sem mišljenja,da Brno odhaja domov z vsaj točko....TIP x2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...