Jump to content
Sign in to follow this  
statisticar

12.10.2012

Recommended Posts

Besiktas CT - Partizan Beog. tip1 @1.30 SuperSport :uredu:

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

21:30 Real Madrid - Panathinaikos (+14.5), tip: 2 @ 1.42, bet365, 8/10

 

Real Madrid večeras će odmjeriti snage sa PAnathinaikosom u okviru 1. kola grupe A Euroleague gdje su još pored njih i ekipe Union Olimpije, Fenerbahce-a, Cantu-a i Khimkija. Moj odabir je da grčki tim ne gubi sa 15 i više koševa razlike dok bi svaki drugi ishod bio povoljan za mene. Real Madrid u ovaj meč ulazi pomalo umoran od američke turneje gdje je igrao sa dosta jačim NBA timovima, gdje su izgubili od Memphisa i Toronta, a sve to samo 5 dana prije prvog kola Euroleague i večerašnje utakmice. Ruku na srce ni PAO nije što je nekad bio ali mislim da neće biti debakl grčkog tima. Riječ je o duelu najtrofejnijih euro ekipa koje imaju čak 14 titula prvaka Europe zajedno i jako puno titula u domaćim prvenstvima. Grčki tim se dosta promjenio a od starije ekipe tu su još vremešni Diamantidis i Tsartsaris. Real Madrid je dove u svoje redove MBP-a prošlogodišnjeg EuroCupa Drapera i Slaughtera iz Njemačke. Panathinaikos je osim igrača promjenio i trenera, Željka Obradovića tako da ih večeras vodi Argiris Pedoulakis. Mnogi stručnjaci predviđaju lošiju sezonu PAO-a ali to ne mora biti pravilo ako se uzme u obzir kako je prošle sezone desetkovani i slabašni Olympiacos došao do kraja i titule prvaka Europe.

 

Real Madrid: Llull, Fernandez, Carroll, Mirotić, Slaughter

 

PAO: Diamantidis, Panko, Ukić, Armstrong, Schortsanitis

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...