Jump to content
Sign in to follow this  
Dwiz

15.02.06. Natjecanje - tipovi

Recommended Posts

Betis Sevilla-Alkmaar tip 2 4.10 (21.30) Super Sport

 

Sta da kazemo ovom tipu, sve je vec navedeno u prijasnjem postu malo gore...

 

ULOG 10/10

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ljubičić I.(T.R.)-Srichaph 2:1 @ 4.00 - 13:45 - SUPER SPORT - 10/10

 

Susret odličnog, 5. Ljubićića i 53. Paradorn Srichaphana.

 

Me

Share this post


Link to post
Share on other sites

Udinese - Lens (-3+) 1 (manje od tri gola) 1.70 Supersport

 

Ulog 10/10

 

Udinese će igrati bez braniča Mirka Pieria i kapetana Valeria Bertotta (zbog ozlijeda). Lens nema većih problema s ozlijedama.

 

Lens je tim koji igra vrlo defenzivno u gostima i uglavnom primi najviše jedan gol. S druge strane Udinese ima problema u domaćem prvenstvu( bez pobjede 8 utakmica), i prema izjavi njihovog vlasnika Giampiera Pozza,iako bi ima pobjeda danas puno značila prioritet je i dalje domaće prvenstvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Orlando - Miami, tip 2, @1.55, SuperSport, 10/10

 

 

Ovo je susret dviju momčadi iz iste divizije...

 

Orlando je trenutno 3. plasirana momčad Southeast Division-a(25. overall, 12. u Istočnoj konferenciji) s omjerom 19-31 uz koš razliku 4636:4786, dok se Miami nalazi na 1. mjestu(5. overall, 2. na Istoku) s omjerom 32-20 uz koš razliku 4998:4822.

 

U posljednjih 10 nastupa Orlando ima daleko lošiju formu od Miamia. Ima omjer 1-9(5 poraza u nizu) uz koš razliku 894:960, dok Miami ima omjer 7-3(2 pobjede u nizu) uz koš razliku 998:980.

 

U dosadašnjih 25 nastupa na domaćem terenu Orlando ima omjer 13-12 uz koš razliku 2329:2318(20. domaćin lige po uspješnosti), dok Miami u gostima nakon 27 odigranih susreta ima omjer 13-14 uz koš razliku 2654:2641(7. gost lige).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Betis Sevilla - Alkmaar p/k - 2/2 6,00 Supersport (21:30) 10/10

 

Gore je već dvaput ovaj par odigran na dvojku, ja ću poluvrikjeme kraj 2/2 iz prostog razloga što Alkmaar od posljednjih šest tekmi u gostima 5 je pobijedio, jedino je Feyenoorda izgubio... kao i moji prethodnici gore mislim da će Alkmaar htjeti riješiti ovu tekmu već u samom početku jer bi u suprotnom u drugom poluvremenu moglo biti svega i svaćega... S druge strane Betis u zadnjih 6 doma ima skor 2-2-2, s tim da pobijede i neriješene ima protiv momčadi slabije ili isto plasirane kao i on sam, a poraze od malo boljih momčadi po meni kakva je i Alkmaar...

Share this post


Link to post
Share on other sites

k/Orlando - Miami 2 1,45 @ Favorit (konačan rezultat)

 

Miama je jedan of favorita za osvajanje prstena i idu u gostovanje orlandu koji baš i nema neku zvjezdu dok u Miamiu Wade i O'Nell su to sigurno i njih dvojica će ih naravno razvaliti,

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...