Jump to content
Sign in to follow this  
Dwiz

16.02.06. Natjecanje - tipovi

Recommended Posts

SAD(h-3,5)-Kazahstan(n.t.) 2 @ 1.9

 

Nakon 3:3 s Latvijom, SAD bih trebao danas dobiti Kazahstan, nadam se sa tri gola razlike. prošla utakmica KAZAKHSTAN vs. SWEDEN 2:7. Nadam se reprizi, ali ovaj put gl. ulogu ima SAD! :o

ti si po ovome tipovao da će kazahstan dobiti, iksati, ili izgubiti sa manja od 3 razlike? Jer to ti znači ta dvojka... http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

Gle, igrao sam hendikep! Da će SAD dobiti s 3 gola razlike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

SAD(h-3,5)-Kazahstan(n.t.) 2 @ 1.9

 

Nakon 3:3 s Latvijom, SAD bih trebao danas dobiti Kazahstan, nadam se sa tri gola razlike. prošla utakmica KAZAKHSTAN vs. SWEDEN 2:7. Nadam se reprizi, ali ovaj put gl. ulogu ima SAD! :o

ti si po ovome tipovao da će kazahstan dobiti, iksati, ili izgubiti sa manja od 3 razlike? Jer to ti znači ta dvojka... http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

Tako ispada po tipu 2... http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

18.5/Hewitt L. - Warburg S., tip 1, @1.80, Gamebookers, 10/10

 

Ovaj se susret igra u okviru 2. kola ATP turnira u San Joseu. Igra se u dvorani, na hardu, a nagradni fond je $380,000.

 

Australac Lleyton Hewitt je trenutno 11. igrač na ATP ljestvici s 1665 bodova, dok se Amerikanac Sam Warburg nalazi na 394. mjestu s 75 bodova.

 

Lleyton Hewitt ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.p/Thun HSV X (2.20) PSK

 

Utakmica s vjerovatno jako malo golova, HSV kvalitetniji i vjerujem da ce uspjet pobjedit... S obzirom na dosadasnje utakmice u bundesligi, predvidjam X na poluvremenu...

 

ulog 10/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slavia - Palermo 2 @2,60 (Favorit)

 

Jednostavno,Palermo je bolji,nije baš dobro pozicioniran u talijanskoj ligi,i tu mu je prilika da učini nešto više..Još i podatak da Slavia vjerovatno ulazi u utakmicu sa manjkom od 4do 5 standardnih igrača.

 

Ula

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo isprika jer san falio http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

Igra san u 11:12 sati par koji je počeo u 11:55h, neće se ponovit. Nadan se da će te biti tolerantni, jer nisan pazio. Poruka je poslana Dwizu, ako neprihvaća ponovni par, onda neka obriše ovaj bar iz natjecanja. Ja mislim da je to fer. I još jednom, priznajem, MOJA GRE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, danas baš nemam neki par na koji bi bio siguran pa ću zato tipovati jedinicu na Canadu protiv Njemačke u hokeju na OI. Kanada je objektivno bolja i siguran je finalist (pametni JA) stoga nevidim niti jedan mogući ishod nego pobjedu Canade.

 

Dakle Canada - Njemačka (hokej OI) tip 1 (koef 1.10) Skoro u svim kladionicama (supersport)

 

ulog 10

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slavia Prag - Palermo poluvrijeme/kraj 2-2 @ 4.90 (Stanleybet)

(izvor: superdobitak.com)

 

Slavia Prag nije odigrala tekmu od 15.12. kada su u gostima izgubili od Hamburga 0 - 2. Trenutno je odmor u ligi. Prvo su trebali otici na pripreme u Tursku no zbog "problema sa pticama" su odustali. Zatim su trebali otići u Njemacku no i to je otpalo zbog zime i smrznutog terena. Veci dio igraca je napustio Slaviu kao sto su Martin Latka, Tomas Pesir, Ivan Kovac, Martin Cernoch, Martin Zboncak i Patrik Gedeon. Dosli su Michal Vorel, Radek Dosoudil i Zoltan Hercegfalvi no nijedan od navedene trojice nema neku zavidnu kvalitetu odnosno sva trojica su prosjecni igraci.

 

Palermo sa novim trenerom Guiseppe Papadopulom nema jos poraza. Novi trener - novi sistem igre - i prva velika pobijeda u Kupu protiv Milan sa 3 - 0. Palermo je pobijedio u svojoj grupi ispred Espanyola i Lokomotiv Moskve sto je rijetko tko mogao predvidjeti. Palermo ima kvalitetnu ekipu i kvalitetnog trenera. Mislim da je ovdje pobjeda Talijana neupitna.

 

Ulog: 10/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stuttgart - Middlesbrough 1

 

Navijam za Stuttgart jer igraju doma i s novim trenerom pasat će im pobjeda protiv Engleza.

 

tip 1, koef. 2.30 PSK

10/10

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...