Jump to content
Sign in to follow this  
mostovoj

21.10.2012.

Recommended Posts

Troyes - Marseille tip2 @1.75 SuperSport :nije: 1-0

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ol.Lyon - Brest tip1 @1.35 SuperSport :uredu: 1-0

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

14:00 Tomori - Vllaznia TIP 2 @ 2,25 Unibet 8/10

 

Na stadionu Tomori v Beratu(Albanija) bo danes prvenstvena tekma 1.albanske lige med domačim Tomori in Vllaznio iz Skodra. Odločil sem se za zmago gostov saj so po zadnjih rezultatih tudi favoriti.

Vllaznia, 9 kratni državni prvak Albanije in v zadnjem tisočletju vedno udeležen v evropskih pokalih(letos izpadel v 2.predkrogu pokala Europa od švicarskega Thuna z 1:2) je trenutno na 4.mestu lestvice. Doslej imajo 3 zmage, 2 remija in 1 poraz s skupnim rezultatom 7:4 in 11 točk. Vllaznia je začela s porazom proti vodilnim Skenderbeu(doma z 1:3),kasneje pa odigrali brez poraza...V gosteh so igrali le na dveh tekmah in še niso prejeli zadetka, premagali so ekipo Bylis(7.) z 1:0 in remizirali proti Perparimi(5.) z 0:0. Doma so premagali ekipo Luftetaru(10.) z 3:0 in na zadnji tekmi proti Laciju(8.) z 1:0. Najbolj pomembno je to,da so v zadnjih 5 tekmah prejeli le 1 zadetek...

Tomori iz Berata so trenutno na zadnjem 14.mestu z vsega 1 samo točko, ki so iztržili proti vodilnim Skenderbeu brez zadetkov...V ostalih 5 tekmah pa sami porazi in dosegli le 1 zadetek in sicer v gosteh pri Perparimiju(5.) z 1:3. Doma so izgubili proti najboljši albanski ekipi Tirani(24*) z 0:1,proti Flamurtariju(11.) z 0:2, v gosteh špa še proti Besi(2.) z 0:3 in proti Kastrioti(9.= z 0:1.

Moja napoved : Številne stavnice imajo pri številu golov 2,5 TIP OVER po 1,60 kvoto...Sam se sprašujem,kdo bo dal gol za Tomori medtem ko pri Vllaznii so strelsko razpoloženi Romun Dragoi, Smailaj in črnogorski Ivan Delić...Vllaznia je v zadnjem času v odlični "obrambni" formi in tudi sem prepričan,da bodo dosegli vsaj en zadetek več kot domačini medtem ko Tomori ima ogromno težav z realizacijo golov....TIP 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

19:00 Strømsgodset - Molde, tip: X2 @ 1.80, Expekt, 8/10

 

Derbi 26. kola norveške lige se igra na Marienlyst Stadionu, a sastaju se domaći Strømsgodset kao treći na tabeli sa drugoplasiranim Molde-om. Moj tip je da će slaviti gosti ili da će završiti neriješeno, jer je Molde u naletu, ima tri vezane pobjede i sa novim današnjim dobrim rezultatom mogli bi preći na prvo mjesto jer im prvi Rosenborg bježi samo 1 bod ali uz utakmicu više. Molde igra odlično ove sezone i dobro mu ide na tri fronta, jer igra i Europa Ligu gdje je nedavno pobjedio Stuttgart sa 2-0 na svom terenu. Ove godine je Molde igrao i kvalifikacije za Ligu prvaka gdje je savladao latvijski Ventspils sa 3-0 i 1-1, ali je ispao od švicarskog Basela sa 0-1 1-1, i u Play Offu Europa Lige je savladao Heerenveen sa 2-0 2-1. Trener Molde-a je iskusni Solskjær kojeg pamtimo po odličnim partijama iz Manchester Uniteda i on je napravio preporod u ovoj ekipi koja se sada ravnopravno bori za titulu prvaka Norveške. Domaći tim Stromgodseta je od 2007 godine stalni član prve lige Norveške i ove godine bilježi najbolje rezultate ali mislim da već polako posustaju u borbi sa Rosenborgom i Molde-om za titulu i ne vjerujem da će slaviti večeras.

Share this post


Link to post
Share on other sites

14:00 Tomori - Vllaznia TIP 2 @ 2,25 Unibet 8/10

 

Na stadionu Tomori v Beratu(Albanija) bo danes prvenstvena tekma 1.albanske lige med domačim Tomori in Vllaznio iz Skodra. Odločil sem se za zmago gostov saj so po zadnjih rezultatih tudi favoriti.

Vllaznia, 9 kratni državni prvak Albanije in v zadnjem tisočletju vedno udeležen v evropskih pokalih(letos izpadel v 2.predkrogu pokala Europa od švicarskega Thuna z 1:2) je trenutno na 4.mestu lestvice. Doslej imajo 3 zmage, 2 remija in 1 poraz s skupnim rezultatom 7:4 in 11 točk. Vllaznia je začela s porazom proti vodilnim Skenderbeu(doma z 1:3),kasneje pa odigrali brez poraza...V gosteh so igrali le na dveh tekmah in še niso prejeli zadetka, premagali so ekipo Bylis(7.) z 1:0 in remizirali proti Perparimi(5.) z 0:0. Doma so premagali ekipo Luftetaru(10.) z 3:0 in na zadnji tekmi proti Laciju(8.) z 1:0. Najbolj pomembno je to,da so v zadnjih 5 tekmah prejeli le 1 zadetek...

Tomori iz Berata so trenutno na zadnjem 14.mestu z vsega 1 samo točko, ki so iztržili proti vodilnim Skenderbeu brez zadetkov...V ostalih 5 tekmah pa sami porazi in dosegli le 1 zadetek in sicer v gosteh pri Perparimiju(5.) z 1:3. Doma so izgubili proti najboljši albanski ekipi Tirani(24*) z 0:1,proti Flamurtariju(11.) z 0:2, v gosteh špa še proti Besi(2.) z 0:3 in proti Kastrioti(9.= z 0:1.

Moja napoved : Številne stavnice imajo pri številu golov 2,5 TIP OVER po 1,60 kvoto...Sam se sprašujem,kdo bo dal gol za Tomori medtem ko pri Vllaznii so strelsko razpoloženi Romun Dragoi, Smailaj in črnogorski Ivan Delić...Vllaznia je v zadnjem času v odlični "obrambni" formi in tudi sem prepričan,da bodo dosegli vsaj en zadetek več kot domačini medtem ko Tomori ima ogromno težav z realizacijo golov....TIP 2

 

0:2 :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

19:00 Hajduk Split : Istra 1961 /2,5/ TIP OVER @ 1,95 Expekt 8/10

 

Danes bo na stadionu Poljud "novo rojstvo" splitskega Hajduka in obenem velika navijaška invazija splitske Torcide...Sam bi brez dvoma tudi rad šel na tekmo v živo čeprav nisem navijač Hajduka bom pa si ogledal na netu...Za to tekmo sem se odločil,da bodo padli vsaj trije zadetki kajti igralo se bo za vse ljubitelje nogometa in za navijače Hajduka(in pa tudi Istre)....Splitski Hajduk je v ogromni finančni problematiki zato so prek kratkim svetniki občine Split le nekako rešili "problematiko" tudi ob prisotnostih navijačev Torcida....res pohvalno!!

Hajduk je trenutno na skromnem 6.mestu v 1.hrvaški nogometni ligiz 5-3-3 in 20:12, imajo pa 18 točk...V ligi je brez dvoma vnaprej že prvak Dinamo, potem sledi skupina 6 klubov(med njimi tudi Hajduk),ki se bodo borili za Evropo medtem ko se bodo za obstanek v ligi borili 5 klubov in med njimi je tudi Pulska Istra(največje razočaranje pa je zame Zagreb). Hajduk kot domačin igra kot prerojeni, imajo 4 zmage in 1 remi(Osijek 1:1)...Na Poljudu je v 5 tekmah padlo kar 17 zadetkov(Cibalia 4:0, Slaven Belupo 3:1, Zagreb 5:1), v gosteh pa je Hajduk popolnoma druga ekipa čeprav imajo 1 zmago, 2 remija in 3 poraze (6:9). V svojih vrstah je v odlični strelski formi Mario Caktaš, nič slabši ni črnogorski Vuković...

Istra 1961 je trenutno na 8.mestu z 3-3-5 in skupni rezultat 9:12.Za Istro je trener Igor Pamić vendar v zadnjih 5 tekmah je z igralci Istre osvojil vsega 2 točki(Zadar in Zagreb). V zadnjih treh tekmah je vedno padlo vsaj 3 zadetki, najprej na pokalni tekmi proti Višnjevcu z 2:1. Po pokalni tekmi so izgubili dve tekmi in sicer doma proti Osijeku z 1:3 in sledi poraz proti Rijeki(istrski derbi) z 1:2. Istra ima v svojih vrstah najboljšega strelca Sandija Križmana z 3 zadetki zato bo imel nekaj težav tudi z ostalimi "pomagači"...

Moja napoved : Pričakujem gladko zmago splitskega Hajduka z vsaj dvema goloma razlike, obenem pa sem mišljenja da so nogometaši Istre vsekakor sposobni doseči zadetek tako kot v zadnjih 5 tekmah....TIP OVER!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...