Jump to content
Sign in to follow this  
eagle_1313

Pitanja, prijedlozi i komentari

Recommended Posts

Svaka čast ponište mi teniski par koji se nije ni odigrao,a igrao se u večernjim satima tako da ga nisam ni mogao mijenjati,jer da sam ga mjenjao a ovi odigrali onda bi bio diskvalificiran.Za mene je ovo čista glupost ali nema veze ako je tako odlučeno onda neka i bude.

Onda izbacite sve teniske susrete iz igre,jer otkud da se zna da će se cijeli turnir odgoditi za drugi dan.

Po ovome moram gledati i prognozu vremena prije postavljanja para http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast ponište mi teniski par koji se nije ni odigrao,a igrao se u večernjim satima tako da ga nisam ni mogao mijenjati,jer da sam ga mjenjao a ovi odigrali onda bi bio diskvalificiran.Za mene je ovo čista glupost ali nema veze ako je tako odlučeno onda neka i bude.

Onda izbacite sve teniske susrete iz igre,jer otkud da se zna da će se cijeli turnir odgoditi za drugi dan.

Po ovome moram gledati i prognozu vremena prije postavljanja para

I šta bi htio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da se editira kad završi meč

Neizvedivo iz razloga šta se igra dan za dan. Po tvome bi dogodilo da na kraju mjeseca igra ne završi, jer se neki susreti nisu završili zadnji dan natjecanja. Pa se natjecanje prenosi u sljedeći mjesec. U kladionacima je to izvedivo, ali ne i ovdje.

Osim toga trpio bi svakodnevni obračun koji bi kasnio i po dva dana. I bila bi prava zbrka.

 

Sve šta se postavi na natjecanje za taj dan, taj dan se mora i odigrati. Ukoliko se ne odigra ili odgodi, par se poništava, a natjecatelj mo

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo samo jedno pitanje.. čisto informativno http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif

 

ako ja stavim jedan par, recimo koef 1.70.. koji počinje u 18 sati.. i sada dodje protivnik nakon mene i stavi susret koji počinje isto u 18 sati, ali sa koef 1.80, o sada mene zanima... da li ja mogu promjenit svoj par prije početka susreta??? recimo da stavim prije 18 sati par s koef 2.00???? jel to moguće???? http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/14clover.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako ja stavim jedan par, recimo koef 1.70.. koji počinje u 18 sati.. i sada dodje protivnik nakon mene i stavi susret koji počinje isto u 18 sati, ali sa koef 1.80, o sada mene zanima... da li ja mogu promjenit svoj par prije početka susreta??? recimo da stavim prije 18 sati par s koef 2.00???? jel to moguće????

Takve stvari nisu moguće.

 

Izmjena para nakon šta se par postavi nije moguće, jedino

Share this post


Link to post
Share on other sites

vozdrica , vidim malo ne logicnosti u ovom takmicenju npr.

 

8. Parovi se moraju postaviti na natjecanje do 00:00 za dan u kojem se igra kolo, odnosno najkasnije 15 minuta prije početka susreta para, a za početak susreta va

Share this post


Link to post
Share on other sites
vozdrica , vidim malo ne logicnosti u ovom takmicenju npr.

 

8. Parovi se moraju postaviti na natjecanje do 00:00 za dan u kojem se igra kolo, odnosno najkasnije 15 minuta prije početka susreta para, a za početak susreta va

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se moran pobunit jer zbog ovog para ja sam odigra manji tečaj (i pogodio), jer sam smatra da je par nedobitan!!!

 

"statisticar" - je odigrao par:

Naziv kladionice: Expekt - ovo je bitno

Broj para iz kladionice: 984

 

Vrijeme odigravanja: 20:30

Naziv para: Duisburg-Bochum (P.S.) 48thumbsup.gif

Tip para: NE - i ovo je bitno

Tečaj: 2.15

 

Ev. Dobitak: 7.15

Ev. Gubitak: 2.15

 

oba tima nedaju gol - ovo je još bitnije

 

------------

Edit by Tuto:

 

Ovdje je kladionica Premier. Kod tip para trebalo je pisati ili ps1 ili ps2 uz objašnjenje:

ps1 = oba tima daju gol; ps2 = jedan ili nijedan tim ne daju gol

Kako je dobitan tip ps2 i tečaj 2,15 ovaj par se priznaje.

 

This post has been edited by Tuto: Yesterday, 23:45

______________________________________________________

 

Neka mi netko na

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako si već tako pedantan, kako se i čini da si posta kroz rad na forumu, onda bi i ovakve stvari tribalo sredit kroz pravila! I onda sve da se radi o meni ili tebi ili bilo kome trećem, neće biti "slučajnih" pogrešaka!

Eh, da sam tako pedantan svaki dan bi punu, puno parova bilo poništeno. Dapače, svi parovi za koje vidim da imaju feler (grešku) nastojim ustanoviti ispravnost para i ako mogu proći, prolaze, a ja tra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...