Jump to content
Sign in to follow this  
eagle_1313

Pitanja, prijedlozi i komentari

Recommended Posts

evo imam ja apr pitanja,ovo je prvi puta da sam se prijavija pa,dosta mi je toga nejasno,evo vako...

npr.

danas utakmica Denver-San Antonio prema germaniji igra u 23:55(iako su oni to stavili samo zato da bude u ponudi za danas),dok prema kladionici Derby utakmica počinje u 02:00(što je pravo vrijeme početka utakmice) i sad mene zanima ako je stavim taj par na ovaj forum u 01:30 oćeli se on meni priznati za ovaj dan,ili moram staviti par koji počinje prije ponoći??

HVALA

Par se postavlja u topic za onaj dan kada se igra u mjestu odigravanja, u ovom slučaju igra se

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Primjetio sam da mogu uci u grupu b,c,d itd ,evo mog pitanja zar ne bi bilo bolje da ja npr igrac iz grupe A mogu uci samo u grupu A i tamo postaviti par, a ostale grupe dobit zabranu otvaranja tako igraci iz ostalih grupa ne bi vidili ni sta sam ja igra a ni ja sta su oni i mogli bi nam pickovi bit isti???? Tj samo u svojoj grupi bi morali imat razlicite pickove

 

Ovo se odnosi na bet-at-home natjecanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Primjetio sam da mogu uci u grupu b,c,d itd ,evo mog pitanja zar ne bi bilo bolje da ja npr igrac iz grupe A mogu uci samo u grupu A i tamo postaviti par, a ostale grupe dobit zabranu otvaranja tako igraci iz ostalih grupa ne bi vidili ni sta sam ja igra a ni ja sta su oni i mogli bi nam pickovi bit isti???? Tj samo u svojoj grupi bi morali imat razlicite pickove

 

Ovo se odnosi na bet-at-home natjecanje

Ne znam koja svrha toga bi bila.

 

Pickovi mogu biti isti i u grupi u kojoj si

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje:molim vas pogledajte moju skupinu (skupina c)ja sam promjenio par ali unutar 5 min ostavio sam one poruke i napisao koja je prava(pogledajte skupina c 4.kolo)oće li mi se priznat ako pogodim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje:molim vas pogledajte moju skupinu (skupina c)ja sam promjenio par ali unutar 5 min ostavio sam one poruke i napisao koja je prava(pogledajte skupina c 4.kolo)oće li mi se priznat ako pogodim

Par će se priznati sa tečajem 2,10 i tipom 2.

 

Vi kao da ne čitate pravila. Pa, ne igra se susret u 23:50 kako piše u kladionici, već počinje u 02:15 CET. Prema tome, zadnji rok za ispravak pogreške u paru bi bio 02:00, dakle 15 min. prije početka. Točan početak u mjestu odigravanja u Argentini je 20:00 (04.05.).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam koja svrha toga bi bila.

 

Pickovi mogu biti isti i u grupi u kojoj si i ti, samo morate ti i tvoj suparnik imati različite pickove.

Tocno ,ali zar i ostali iz grupe nisu tvoji suparnici ,tj mozes pratit jednog za kojeg mislis da je ok i imat ces 90% bodova kao i on a nisi se nimalo pomucija ,i onaj dan kad igras protiv njega opalis kontru .

I sad ako si pogodija koga ces pratit ok je i jos da ga dobijes na kontru super ti bolji od njega i 90% prolazis u drugi krug???????????

 

Ovo je moje videnje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tocno ,ali zar i ostali iz grupe nisu tvoji suparnici ,tj mozes pratit jednog za kojeg mislis da je ok i imat ces 90% bodova kao i on a nisi se nimalo pomucija ,i onaj dan kad igras protiv njega opalis kontru .

I sad ako si pogodija koga ces pratit ok je i jos da ga dobijes na kontru super ti bolji od njega i 90% prolazis u drugi krug???????????

 

Ovo je moje videnje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Samo ti prati i nemoj se mučiti, a ako još i pogodite tko sretniji od vas dvojice, odnosno tebe, jer on ni nezna da ga ti pratiš, a kada sku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...