Jump to content
Sign in to follow this  
eagle_1313

Pitanja, prijedlozi i komentari

Recommended Posts

Tocno ,ali zar i ostali iz grupe nisu tvoji suparnici ,tj mozes pratit jednog za kojeg mislis da je ok i imat ces 90% bodova kao i on a nisi se nimalo pomucija ,i onaj dan kad igras protiv njega opalis kontru .Ovo je moje videnje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ne znam tko bi se tim slu Edited by Gandalf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam jedno pitanje u vezi promjene postavljenih parova.Npr. ako postavim par koji pocinje u 3 ujutro,ja do 2.45 taj par mogu maknut i stavit drugi?Samo je bitno da taj par maknem 15 minuta prije pocetka i da drugi stavim 15 minuta prije njegovog pocetka?

Edited by Pirat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam jedno pitanje u vezi promjene postavljenih parova.Npr. ako postavim par koji pocinje u 3 ujutro,ja do 2.45 taj par mogu maknut i stavit drugi?Samo je bitno da taj par maknem 15 minuta prije pocetka i da drugi stavim 15 minuta prije njegovog pocetka?

Par koji si postavio ne mo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje za igrača pod imenom Barcelona; Zašto nisi postavio par za natjecanje u zadnjem kolu???????

Tomislavu čestitke na pobjedi.......u svih pet kola polufinala je pogodio, odigrao je taktički odlično i dobio me kao Milan one Engleze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eagle1313 je postavio par za 06.06. sa kvotom 1.65, ja sa 1.70. Kada je moj par prosao odjednom on ima par sa kvotom 1.80. Da li se to smije po ovom pravilu??

Gledajući vrijeme početka

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gledajući vrijeme početka utakmice tvog para, a to je 20:30, eagle_1313 je po pravilima mogao ispraviti pogrešku u svom paru najkasnije do 20:15. Nakon toga roka par, po članku 12. kojeg si citirao, par se nije smio ispravljati.

 

eagle_1313 je svoj par postavio u 15:57. Ukoliko si primjetio da je mijenjao svoj par nakon 20:15, trebao si snimiti 'Prtsc' i reklamirati ili reklamirati odmah čim si primjetio. On nije smio postaviti drugi par. Gledajući da je na Expektu postavi par Texas - Detroit sa tečajem 1,65 u 15:57, dakle u isto vrijeme kada i na H2H, a prema tvom zapa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispričavam se zbog učinjene greška u H2H natjecanju. Neka mi Tuto oduzme bodove, nisam znao da se pravilo promjenilo. Sory.

Zahvaljujem se

Share this post


Link to post
Share on other sites

U trećem krugu natjecatelji su podijeljeni u 4 grupe sa po 5 natjecatelja. U novoj grupi A nalaze se sljedeće plasirani natjecatelji iz prijašnjih grupa A (1,2), D (3,4) i E (1). U novoj grupi B nalaze se sljedeće plasirani natjecatelji iz prijašnjih grupa B (1,2), C (3,4) i E (2). U novoj grupi C nalaze se sljedeće plasirani natjecatelji iz prijašnjih grupa C (1,2), A (3,4) i E (3). U novoj grupi D nalaze se sljedeće plasirani natjecatelji iz prijašnjih grupa D (1,2), B (3,4) i E (4). Nakon završenog trećeg kruga natjecanja, dalje će se plasirati prva 3 natjecatelja iz svake grupe kojima se prenose bodovi u sljedeći krug natjecanja.

 

U četvrtom krugu natjecatelji su podijeljeni u 2 grupe sa po 6 natjecatelja na način da 1,2 iz grupe A, 3,4 iz grupe B, 1,4 iz grupe C čine novu grupa A, te 3,4 iz grupe A, 1,2 iz grupe B, 2,3 iz grupe C čine novu grupu B. Nakon završenog četvrtog kruga natjecanja prvi iz grupe A i prvi iz grupe B igraju završnicu za prvo i drugo mjesto, a drugi iz grupe A i drugi iz grupe B igraju završnicu za treće i četvrto mjesto.

Ovdje je neka greška, u četvrtom krugu nedostaje grupa D a uslo je četvero iz trećeg kruga iz kojeg je prolazilo troje za grupe A, B i C. Mislim da bi to trebalo popraviti http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/14clover.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...