Jump to content
Sign in to follow this  
eagle_1313

Pitanja, prijedlozi i komentari

Recommended Posts

Kako je glupo. Ako npr. moj protivnik nepostavi par, racuna se kao da ga je postavio i promasio. I nevidim razlog zasto bi tu isla dva boda. Evo nek kazu Tuto i Eagle sto misle pa lako cemo promjeniti,ali meni je sasvim logicno da se dobiva samo jedan bod a ne dva.

Ne shvacam tvoj post uopce.

Ja se slazem sa bradom i tommyboyom jer to je kao ponavljanje para na Expekt.com ligi ili na hazarderu(zadnji dan kako bi se ocuvala prednost).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj protivnik u 1.kolu je prije srijede postavio par pogrešno za utorak. Za srijedu naknadno nije ništa upisao. Ja sam postavio za srijedu, ali sam fulo. Jel se sad to računa da se on nije pojavio ili kako? Vidim da mi bod nije upisan, ko zna mo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moj protivnik u 1.kolu je prije srijede postavio par pogrešno za utorak. Za srijedu naknadno nije ništa upisao. Ja sam postavio za srijedu, ali sam fulo. Jel se sad to računa da se on nije pojavio ili kako? Vidim da mi bod nije upisan, ko zna mo

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedna stvar samo, evo kaj mi je upala u oko... nije posteno... recimo ako ja stavim dogadaj koji se igra u 14 popodne... a moj protivnik nije nis stavio sve dok se ne odigra moj par.... to nije pošteno.. trebalo bi stavit neki rok do kada trebaju bit svi parovi, jer tada je taj protivnik čekajući moj ishod i recimo vidi da par ne prodje odigrat nešto samo da pogodi, zicer nad zicerima... eto to bi se nekako trebalo regulirat, znam da je teško ali... recimo kad bi svi dali tipove do 12 sati... ako ne mogu neka daju dan ranije... jer ovo i nije baš tako fer... http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedna stvar samo, evo kaj mi je upala u oko... nije posteno... recimo ako ja stavim dogadaj koji se igra u 14 popodne... a moj protivnik nije nis stavio sve dok se ne odigra moj par.... to nije pošteno.. trebalo bi stavit neki rok do kada trebaju bit svi parovi, jer tada je taj protivnik čekajući moj ishod i recimo vidi da par ne prodje odigrat nešto samo da pogodi, zicer nad zicerima... eto to bi se nekako trebalo regulirat, znam da je teško ali... recimo kad bi svi dali tipove do 12 sati... ako ne mogu neka daju dan ranije... jer ovo i nije baš tako fer... http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/nije.gif

Po meni je to sve u redu, nevidim zasto nije npr. ako ti fulas zasto ja nebi stavio kof. najmanji dopusteni 1,40 samo da dobijem 3 boda. Po meni je to sve posteno i nema razloga stavljat nikakvu granicu.

 

 

I otvorena je tema

Share this post


Link to post
Share on other sites

snegi, o tome se puno raspravljalo i pisalo i svaki put se netko od takmičara osjećao 'oštećen'.

 

Da bi se ubla

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma kladim se ja i dalje, nije to, nego tu pišu prijedlozi.... pa je to samo bio prijedlog, ako je head to head, onda bi valjda i trebalo dat tip istovremeno bar dok ne počne niti jedan doga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzmi ti jedan doga

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedno pitanje!moj sin bi se isto ukljucio u takmicenje od narednog meseca,pa vas pitam kako to da izvedemo posto sam ukapirao da ne moze se imati dva nika,nije nikakva zajebancija i foliranje i ako ima nacina da to nekako dokazem,rado!hvala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...