Jump to content
Sign in to follow this  
eagle_1313

Pitanja, prijedlozi i komentari

Recommended Posts

jedno pitanje!moj sin bi se isto ukljucio u takmicenje od narednog meseca,pa vas pitam kako to da izvedemo posto sam ukapirao da ne moze se imati dva nika,nije nikakva zajebancija i foliranje i ako ima nacina da to nekako dokazem,rado!hvala...

Tvoj upit prosljedi administratoru Dwizu putem PM.

 

Znači da je takmičenje intersantno i postiglo svoj cilj kada ima zainteresiranih.

 

Sretno i tebi i sinu (ako se uključi u takmičenje).

 

Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites
thezemo majstore ti nama otišo' malo u grupu A... ne svi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijave za turnir H2H za 12. mjesec će ostati otvorene do kraja mjeseca, jer pojedinci smatraju da ako su se prijavili za prošli mjesec više se ne trebaju prijaviti, a to je pogrešno.

 

Natjecatelj se mora prijaviti za takmičenje svaki mjesec, bez obzira je li već sudjelovao u natjecanju ili nije.

 

Dakle, navalite vi zaboravni na prijave za novi turnir H2H. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif

 

Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma na expektu su vremena uvijek točna, ako piše da nba tekma počinje u 2 u noći, to je zbilja u 2 u noći po našem vremenu, bez dodavanja ičega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma na expektu su vremena uvijek točna, ako piše da nba tekma počinje u 2 u noći, to je zbilja u 2 u noći po našem vremenu, bez dodavanja ičega.

 

to to hvala na potvrdi! ja niti sam reko da se radi o expektu... bar se ne sječam http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif

ali ovo mi je drago da se samo vidi da je problem s tim tamo convertiranjem i da to nije točno.. mislim da bi to pravilo trebalo mjenjat!

Share this post


Link to post
Share on other sites
evo jedan prijedlog, mo

Share this post


Link to post
Share on other sites
tuto, nisam namjerno naveo da ne bi netko mislio da se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se ovo pravilo cini nelogicnim:

 

 

14. Na natjecanje se mogu se postaviti samo parovi koji se igraju taj dan u mjestu odigravanja susreta i koji su postavljeni u kladionioci za taj dan u vremenu od 07:00 do 06:59 sutradan.

 

Ako dobro citam, onda ovo pravilo onemogucava kladenje na dogadaje na dalekom istoku koji pocinju ujutro i prijedpodne. Ne vidim razloga za to, zasto jednostavno ne bi pisalo da smijemo kladiti na dogadaje koji pocinju imzedu 7:00-6:59 (ili u slucaju tenisa, da su u ponudi u tom razdoblju posto ne znamo tocan pocetak). Ovaj prvi dio pravila mi se cini bespotreban i los jer izbacuje neke znacajne dogadaje (npr. Aus open).

Oprostite ako sam kirvo interpretirao pravilo ili je ova rasprava vec vodena.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ma kladim se ja i dalje, nije to, nego tu pišu prijedlozi.... pa je to samo bio prijedlog, ako je head to head, onda bi valjda i trebalo dat tip istovremeno bar dok ne počne niti jedan doga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...