Jump to content
Sign in to follow this  
Kockar :D

19.11.2012.

Recommended Posts

D.West - T.Lawson (dk) 1 @1.60

Čini mi se neloše uzeti ovaj duel, jer West igra protiv slabe obrane čarobnjaka, koji spadaju među najgore ekipe u ligi i već im duže vrijeme nema glavnog centra Nenea kao ni Walla na poziciji pg-a. Primaju nešto više od 17 poena po susretu i vjerujem da će danas ta margina ići još gore, s obzirom da je West jedan od glavnih strijelaca trenutno Pacersa, kad nema Grangera i dosta igraju preko njega. Lawson igra protiv jedne od najboljih obrana u ligi Memphisa i očekujem ga danas ispod svojih redovnih granica. Nuggetsi imaju ujednačenu ekipu i nema potrebe uzimati velik broj šuteva, jer ima boljih scorera u ekipi. Danas ih čeka jako težak susret i mislim da će se više okreniti proigravanju suigrača, nego vlastitoj statistici poena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atlanta - Orlando under 187.5 @1.85

Domaćini su domaćinska i izrazito defanzivna ekipa, dopuštaju tek 93 poena po susretu i jedni su od najboljih u ligi. ta granica često bude veća kad igraju u gostima, ali doma često primaju ispod 90 na krilima publike. Danas nemaju nekih bitnih izostanaka, tek je upitan Stevenson. Horford i Smith bi morali zatvoriti pristup košu, protiv slabog Magica, koji ima problema s ozljedama nema Turkoglua i harringtona, a za večeras je upitan jedan od boljih igrača trenutno J.J. Reddick. Ove sezone su totalno bezidejni i zabijaju tek nešto više od 90 poena i 4 su najgora ekipa po tome. Sve skupa danas vjerujem u laganu pobjedu Hawksa, protiv okrnjenog Orlanda i možda čak neki blowout samim tim odmaranja glavnih igrača u zadnjoj četvrtini, što bi vjerojatno dovelo do manje koševa, ako se budu odmarale glavne napadačke opcije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted ImageNFL

Posted Image02:30

San Francisco 49ers - Chicago Bears(Team Totals)

Tip: Chicago Bears Under 15 :uredu:

Kvota: 2.00

Ulog: 5/10

 

Posted Image

 

Analiza:

Večeras se u Monday Night Footballu sastaju domaći 49ers-i(6-2-1) i gostujući Bearsi(7-2)...

Ja se nebi puno bavio pobednikom ovog meča ja sam još pre nekoliko dana uzeo ovaj meč kao Under 40.5 po kvoti 1.91 danas je ta margina postavljena mnogo nisko granica je 34 naravno nije tako niska granica na poene bez razloga oba tima imaju probleme sa povredama( kod S.F. pod velikim znakom pitanja Smith dok kod Bersa neigra Cutler)!!! A i da su kompletni timovi prvo postavljena granica je visoka! Pored tog beta ja ću uzeti i Under poena Bersa granica jepostavljena na 15 poena i topo sjajnoj kvoti u bwinu čak @2.00 dok je recimo ta margina u Sportingbetu @1.80 a u bet 365 @1.74 dok je recimo u Pinnaclu Under 14 @1.84 što je po meni mnogo realnija granica!!!

Naravno poeni uvek mogu biti nezgodni jel Bersi mogu i iz odbrane da ih postignu ali ja ovaj bet moram uzeti.

Napad Bearsa bez Cutlera je daleko daleko slabiji koliko su bili nemoćni videlo se protiv Hous. teško neka sjajna partija se može očekivati od QB J. Campbella iako u svojim redovima imaju i sasvim solidnog RB M. Forte kao i M. Bush teško će oni pružiti značajnije role protiv sjajne odbrane 49ersa.

Odbrana S.F. jejedna od najboljih u ligi po broju dozvoljenih jardi je 2nd u ligi podjednako dobra i protiv trčanja 95.3 (8th) i protiv passa 196.8 (3rd) i očekujem od njih da će zadržati goste na malom brojupoena.

Bersi i tradicionalno jako loše igraju u San Franciscu gde su na zadnjih 6 mečeva poraženi i samo jedan put su uspelida dođu do ove granice!!! dok dva puta su ostali bez poena!!!-

 

11/12/09 CHI 6 - SF 10

09/07/03 CHI 7 - SF 49

12/17/00 CHI 0 - SF 17

01/07/95 CHI 15 - SF 44

12/23/91 CHI 14 - SF 52

12/24/89 CHI 0 - SF 26

 

Jednostavno po ovoj sjajnoj kvoti moram uzeti ovaj bet uzimam under na poene Bersa....

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted ImageNBA

Posted Image02:30

San Antonio Spurs - Los Angeles Clippers(Duble Result)

Tip: SA Spurs - SA Spurs :nije:

Kvota: 1.95

Ulog: 5/10

 

Posted Image

 

Analiza:

 

Pobeda Spursa koji će voditi i posle poluvremena(1-1)!

 

 

Večeras se u AT&T Center (San Antonio, TX)igra meč između domaćih Spursa(7-2) i gostujućih Clipersa(6-2)...

Svakako u derbiju večeri ja bi dao prednost domaćinu oba tima ulaze u meč posle sjajnih partija od pre dva dana Spursi su razbili Denver dok su Clipersi taakođe ubedljivo pobedili Bulse!

Spursi su uvek jako dobri bili kući takoi ove sezone imaju 4-1jedini poraz malo ineočekivan od Nicksa.

Spursi imaju odličan tim koji je fantastično uigran tu su T. Parker ,M. Ginobili ,T. Duncan ,S. Jackson ...

Sa druge strane Clipersi koji isto u svojim redovima imaju dobre košarkaše C. Paul ,J. Crawford ,B. Griffin imaju na dva gostovanja ovesezone obe pobede i mislim da će večeras doživeti i prvi poraz jel pomeni domaćin je mnogo igraniji i sa više kvalitetnih košarkaša a pored toga Clipe. ovako visoko drži i postotak njihovog šuta koji neće moći još dugo da zadrže.

Na zadnja dva duela u S.A. su ubedljivo dobili Spursi -

 

05/17/12 SA 105 - LAC 88

05/15/12 SA 108 - LAC 92

 

Očekujem da će domaćin od samog starta krenuti i da će pobediti i napolu. i na kraju meča.

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Unibet

Vrijeme odigravanja: 02:30

Naziv para: Dallas Mavericks - Golden State Warriors Including overtime

Tip para: 2

Tečaj: 2.900

Ulog:5/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...