Jump to content
Sign in to follow this  
emir1983

21.11.2012.

Recommended Posts

17:00, Željezničar - Olimpic, tip: X2, @2.05, 3/10, bet365

 

Prva utakmica na Otoci završena je pobjedom Željezničara od 1:0, a strijelac jedinog pogotka bio je Samir Bekrić u zadnjim minutama meča. Olimpic je imao jedno vrijeme igrača više u drugom poluvremenu, ali nisu uspjeli da postignu gol, čak naprotiv uspjeli su da ga prime. Ekipa Husrefa Musemića ima dosta jakih pojedinaca, a i u ligi igraju dosta dobro, mišljenja sam da bi na proljeće mogli biti još bolji. U ovoj utakmici se neće predati, jer su i oni svjesni da bi ih jedan gol vratio u igru, a naravno da ga ne prime. Željezničar ne igra ništa posebno u zadnje vrijeme, izgubili su derbi na Koševu, istina dobili su Leotar u Trebinju, ali ta tri boda su im bila poklonjena od strane domaćina jer su im vraćali bodove od prošle sezne pomoću kojih je Leotar opstao. Dakle, ništa specijalno ne igraju, a i zadnje izjave Amara Osima u kojima kaže da jedino 25 igrača Olimpica i nekoliko ljudi u tom klubu jedino vjeruju u prolaz protiv Željenzičara u kupu, dovoljan su znak gostima da motivisano uđu u ovaj meč. Neće biti Zebe za domaće, bez kojeg je igra Plavih znatno slabija. Tu se u posljednje vrijeme nameće Bekrić kao vođa ekipa, ali sumnjam da to može biti isto kao prije sa Zebom, iako je Bekrić dosta dobar igrač. Husref Musemić je veoma temperamentan trener i sigurno će znati "naložiti" ovu ekipu punu jakih individualaca da odigraju hrabro na Grbavici. Gostima u prilog ne ide ni međusobni omjeri gdje ih Željezničar redovno pobjeđuje, ali i tome se mora stati nekad u kraj, a vjerujem da će to biti večeras. Željezničar je i dalje u velikoj prednosti, ali ja uzimam tip da Olimpic neće izgubiti, a i pobjeda me ne bi iznenadila na Grbavici. Dakle, tip X2.

 

davno si trebo naucit da se kladionica ne igra navijacki :77tooth::48thumbsup:

 

Zeljeznicar - Olimpik 3:0 FT :icon_razz::icon_razz::icon_razz::icon_razz:

 

samo da dodam, ne radujem se sto je covjek fulio tip nego sto je Zeljo proso dalje :icon_biggrin:

Edited by Nadrealista

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako sam dobro skonto ovdje si tipovo da ce bit over 2.5 gola, medjutim ova kvota od 2.40 je prosto nerealna jer je u svim ostalim kladionicama 1.45 - 1.50... znaci il ja nisam dobro skonto tvoj tip il si nesto zajebo oko kvote

 

Cini mi se da je on na ovom paru stavio da ce biti vise od 3 gola.... A to jeste kvota izmedju 2.10 - 2.30

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako sam dobro skonto ovdje si tipovo da ce bit over 2.5 gola, medjutim ova kvota od 2.40 je prosto nerealna jer je u svim ostalim kladionicama 1.45 - 1.50... znaci il ja nisam dobro skonto tvoj tip il si nesto zajebo oko kvote

 

Igrao je više od 3 gola. Kvota stoji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...