Jump to content
Sign in to follow this  
mariobo11

21.11.2012.

Recommended Posts

dok ne dodju iznenadjenja pa opet pocnemo kukati :icon_biggrin:

 

Meni za sad ide odlično. Pobedeili i Al Hilal i Skenderbeu

 

x-1 namesteno procitah negdje

 

Stefan opet sluša priče o sigurnim ( nameštenim ) utakmicama.

Mada ovde je zvezda mogla da pobedi samo da je OFK dao autogolove, a da namerno ne prelaze centar. Igrači Zvezde su svu svoju snagu potrošili u 2. poluvremenu protiv Partizana,tako da su se na pri kraju utakmice prosto vukli po terenu. ne da bi dobili na vremenu, već što stvarno nisu mogli. Tako dame ne čudi ovaj poraz., čak me ne bi čudilo da ni sledeću prvenstvenu ne pobede. Jedino ako nije kao i ova nameštena. Ako čujete od Stefana da je nameštena - verujte, ali samo okrenite . dobitak je tu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bet365 u ovom momentu nodi za PSG broj golova over 2.5 kvotu 2,50.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čaćiću je*** te glupog..Debilu idiotni. Izbaci Sammira i ubaci stopera..A gubi 2:0. Nema boda u LP, nema gola u lp..Kakav kreten

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na live samo latinoamerikanci..Chmaro Espanola vs Ciudad Ánal..ne baca mi se kinta na to..odoh gledat Loopera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chelski doveo ovog idiota Beniteza za trenera. Sad kreće pad igre, pa taj je kreten uništio Internazionale. Pozdravite se s borbom za prvaka u Premiershipu i pripremite se na ozljede ključnih igrača

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo par ulomaka sa službenog Dinamovog sajta, iz možda najhumorističnijeg teksta koji sam pročitao u zadnjih desetak godina. Naslovljen kao ''Unatoč vrlo dobroj igri Dinamo doživio poraz na Dragau'', ukenjo sam se..

 

''Dinamo je protiv Porta odigrao dobru utakmicu, ali i upisao novi poraz u Ligi prvaka. Modri su bili izvrsni u prvom dijelu utakmice, imali nekoliko sjajnih prilika te pogodili vratnicu, no domaćini su iskoristili jednu šansu te na odmor otišli s prednosti da bi u nastavku utakmice pogotkom iz prekida riješili pitanje pobjednika.''

 

''Večeras izvrsni Domagoj Vida osvojio je loptu, odlično je iznio te došao sve do centra prije nego je prebacio zadnju liniju Porta i u zicera gurnuo Sammira. Ovaj s desne strane ulazi u kazneni prostor i puca u drugi kut, a lopta pogađa vratnicu! Bila je to najava kako Dinamo večeras misli "ozbiljno", ali samo par minuta kasnije Porto je pokazao kako to rade "veliki" - zabijaju polušanse.''

 

''Nakon pritiska i sjajnih prilika Dinama na kraju prvog dijela, Porto je u nastavak utakmice ušao dosta mirno, rekli bismo: oprezno. Domaćini su kombinirali na sredini terena, pomalo osvajali prostor i zapravo pokušavali izvući Modre kako bi se otvorila prilika. Takvom igrom su stvorili nekoliko pozicija za udarac, ali Kelava je obranio udarce Jamesa i Martineza.

 

Taman kada se Dinamo oslobodio pritiska domaćina - Porto je povisio prednost''

 

 

Kreteni...

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chelski doveo ovog idiota Beniteza za trenera. Sad kreće pad igre, pa taj je kreten uništio Internazionale. Pozdravite se s borbom za prvaka u Premiershipu i pripremite se na ozljede ključnih igrača

 

jao jao, nisam to vidio.... pa gdje njega ndjose? Jadna im majka, najgluplji trener koji se rodio odkako se lopta izmislila :smile_redcard:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jao jao, nisam to vidio.... pa gdje njega ndjose? Jadna im majka, najgluplji trener koji se rodio odkako se lopta izmislila :smile_redcard:

 

Ja sam kritizirao ovog jadnog Di Mattea, al čovjek ih je stvarno pretvorio u mašinu. A onda danas u jutro dobije otkaz i dovedu ovog morona koji uništava igrače

Share this post


Link to post
Share on other sites

I Libertad je u gostima razguzio Rubio Nu sa 7:2 :icon_razz:

 

A je kvariš atmosferu s tim kineskim klubovima za koje nitko nije čuo :icon_lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...