Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

24.11.2012.

Recommended Posts

Dobar rezultat iz Bijeljine. :spank:

 

Evo slusao sam prijenos... jebi ga drug... zao mi je zbog kladionice, a inace :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozdra...puno srece danas svima...ne igrajte kvote 1.20 :)

 

i ne igrajte na Sarajevo :77tooth: gdje ona tvoja prognoza Radnik - Sarajevo 2... jest dvica al u primljenim golovima :icon_lol: :icon_lol: jooojjj kako sam se zajebo, dao sam vam tri kola fore da ce te bit prvi a ono ispade da ce proci samo jedno kolo :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hare, ovo navijacki :icon_biggrin:

 

Naziv kladionice: Bet365

Broj para iz kladionice: nema

 

Vrijeme odigravanja: 13:00

Naziv para: Radnik - Sarajevo

Tip para: 2

Tečaj: 1.910

 

Ev. dobitak: 6.910

Ev. gubitak: 1.910

 

razocaro si me prvo kao kladionicara a onda kao navijaca :icon_biggrin: al tako ti i treba kad se zalijeces na propale ekipe :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto je jos gore i ja se zeznuo,,poverovao!!!A odigram lepu kombinaciju parova od 13,00h iz Srbije i BiH.Samo taj kiksnem.

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

razocaro si me prvo kao kladionicara a onda kao navijaca :icon_biggrin: al tako ti i treba kad se zalijeces na propale ekipe :77tooth:

 

Ovo sam citirao hareta i pitam njega je li navijacki, posto on navija za Sarajevo :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ne igrajte na Sarajevo :77tooth: gdje ona tvoja prognoza Radnik - Sarajevo 2... jest dvica al u primljenim golovima :icon_lol: :icon_lol: jooojjj kako sam se zajebo, dao sam vam tri kola fore da ce te bit prvi a ono ispade da ce proci samo jedno kolo :icon_biggrin:

 

hi hi.hi .. a ovo im je trebalo biti najlakse gostovanje, jos kada im Said ode, na proljece ce biti sretni ako budu medju 4 ekipe koje idu u Evropu :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto je jos gore i ja se zeznuo,,poverovao!!!A odigram lepu kombinaciju parova od 13,00h iz Srbije i BiH.Samo taj kiksnem.

 

:icon_eek:

 

Ako sam te ja naveo da odigraš, izvini.

 

Onaj triple sa X2 sam ja isto jako udario kao i čistu dvicu. Šta sada raditi, da li se sada vaditi ili pustiti da prenoći... ne znam ni sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako sam te ja naveo da odigraš, izvini.

 

Onaj triple sa X2 sam ja isto jako udario kao i čistu dvicu. Šta sada raditi, da li se sada vaditi ili pustiti da prenoći... ne znam ni sam.

 

Nemoj forsirati.... ja sam tako znao da se ''vadim'' za taj dan i svaki put zaglavio jos gore....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osimovi novinari će sad jedva dočekati da još više zakuhavaju.

 

Taj "raspad sistema" tj. odnos navijača i igrača je davno trebao biti "raskinut" pa bi bilo bolje. Ovako sa pjesmama igraj nema veze, nikad se nije dalek stiglo niti će.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hi hi.hi .. a ovo im je trebalo biti najlakse gostovanje, jos kada im Said ode, na proljece ce biti sretni ako budu medju 4 ekipe koje idu u Evropu :77tooth:

 

objasnio sam onom tvom pitaru a evo i tebi cu... kako bolan najlakse gostovanje kad su izgubili od travnika kojem dodje mrtvi gosk i uzme im bod pa im slavija uzme bod koju zeljo nakanta 3:1 pa zvijezdu koja je u dnu tabele nemogu da pobijede sa igracem vise... i sad se kao nadali da mogu radnika dobit... realno mislio sam da mogu jedino bod uzeti a pobjedu nisam vidio ni na mapi

Edited by Nadrealista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osimovi novinari će sad jedva dočekati da još više zakuhavaju.

 

Taj "raspad sistema" tj. odnos navijača i igrača je davno trebao biti "raskinut" pa bi bilo bolje. Ovako sa pjesmama igraj nema veze, nikad se nije dalek stiglo niti će.

 

Ma navijacima ne treba dati da se pitaju i za transparente, a kamoli za nesto drugo.... njihovo je da navijaju, ali da navijaju,a ne da psuju i oni bi nesto ko mijenjali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...