Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

24.11.2012.

Recommended Posts

Al Jazeera već uradila prilog koji će im dobro doći na proljeće:

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=l6IZ2k16bkk&feature=related

 

:48thumbsup::icon_surprised:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma navijacima ne treba dati da se pitaju i za transparente, a kamoli za nesto drugo.... njihovo je da navijaju, ali da navijaju,a ne da psuju i oni bi nesto ko mijenjali...

 

Pazi... svi mogu izgubiti, to nije problem. I to kad se češće dešava, može se oprostiti ako se vidi zalaganje na terenu. Ali ne zalagati se i aplaudirati igračima je smiješno. To se u startu mora sasjeći.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odmah raspad sistema :icon_biggrin::77tooth:

 

http://sportsport.ba...-sarajeva/92558

 

od proljeca opet nece pratit nasu ligu :77tooth: za saida ce govorit "da je valjo osto bi u njemackoj" a jovica ce otjerat cim napravi prvi kiks na kosevu il ako zeljo pobjegne, a hoce, na jedno 4-5 bodova... toliko o onima u koje su se kleli cijelu jesen... znam napamet kako pricaju, slusam ih godinama :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi... svi mogu izgubiti, to nije problem. I to kad se češće dešava, može se oprostiti ako se vidi zalaganje na terenu. Ali ne zalagati se i aplaudirati igračima je smiješno. To se u startu mora sasjeći.

 

Jesi li gledao tekmu? Kako citam po ovim portalima i izjavu Jovica, niko se nije zalagao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a koga misle dovest kad nude virsle za rucak :icon_lol:

 

Vjerovatno nikoga, ali imas omladinski pogon, nekog juniora koji bi se makar trudio, ali to znaci bye bye titula...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vjerovatno nikoga, ali imas omladinski pogon, nekog juniora koji bi se makar trudio, ali to znaci bye bye titula...

 

kako god okrenes njima je bye bye titula... ne samo zbog ovoga nego kad pogledas komplet raspored na proljece, koliko utakmica imaju kuci a koliko na strani, a isto tako koliko zeljo ima utakmica kuci a koliko na strani...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako god okrenes njima je bye bye titula... ne samo zbog ovoga nego kad pogledas komplet raspored na proljece, koliko utakmica imaju kuci a koliko na strani, a isto tako koliko zeljo ima utakmica kuci a koliko na strani...

 

Ima jos dosta do kraja, ne treba trcati pred rudu.... mi sutra da odradimo Siroki i onda lagano pripreme za proljece.... ne brinem se dok je sir Osim na klupi :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi li gledao tekmu? Kako citam po ovim portalima i izjavu Jovica, niko se nije zalagao...

 

Nešto malo, ali definitivno je da se nisu zalagali. Ma nije to prvi put, slična situacija je bila i u Lukavici. To sam uživo gledao i kad se počelo aplaudirati, odmah sam krenuo ka izlazu.

 

Što se tiče praćenja lige... Nadrealista ima slabo sjećanje izgleda. :) Nekad se masovno među plavom populacijom pričala priča: "Ma ko, ja da ti pratim ovu našu ligu? Daj ba, ti si lud što to pratiš."

 

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nešto malo, ali definitivno je da se nisu zalagali. Ma nije to prvi put, slična situacija je bila i u Lukavici. To sam uživo gledao i kad se počelo aplaudirati, odmah sam krenuo ka izlazu.

 

Što se tiče praćenja lige... Nadrealista ima slabo sjećanje izgleda. :) Nekad se masovno među plavom populacijom pričala priča: "Ma ko, ja da ti pratim ovu našu ligu? Daj ba, ti si lud što to pratiš."

 

;)

 

hehe sve zavisi iz cijih usta ovo zelis da cujes :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li se sada vaditi ili pustiti da prenoći... ne znam ni sam.

 

Znaš već onu izreku "ne kune majka sina što se kladi, već što se vadi".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam sve, znam. :smile:

 

Do prije koju godinu bih možda i nešto srljao, ali sada je drugačija situacija, zadovoljan bih bio i sa malim minusom pa sutra nešto pokušati ozbiljnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...