Jump to content
ludi_milojko

Pitanja i odgovori

Recommended Posts

Mogu li znati kako sam izgubio dvoboj u H2H takmicenju od Bunke.. Moj tip je pogodjen (manja kvota) ali njegov tip treba da bude ponisten jer Tatishivi nije izgubila mec vec je predala u drugom setu. :smile_redcard:

 

U pravilima vjerovatno pise da se par gleda tako kao sto gleda kladionica iz koje je postavljen. Ako Unibet predaju tretira kao poraz i priznaje tecaj onda je i u takmicenjima tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu li znati kako sam izgubio dvoboj u H2H takmicenju od Bunke.. Moj tip je pogodjen (manja kvota) ali njegov tip treba da bude ponisten jer Tatishivi nije izgubila mec vec je predala u drugom setu.

Molim pogledati pravila i rezultate Unibeta koji je priznao pobjedu Flipkens sa 2:0, prema tome i njegov par je dobitan. Da je u pitanju kladionica koja je par poništili i izvršila povrat uloga, njegov par bi bio poništen.

 

Lijepi pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam gdje drugo da stavim, ne zamjerite.

 

Pokrenuo sam blog, pa se nadam da ce vam biti od koristi

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na forumu postoje Pravila ponašanja, a tamo u čl. 6. nešto piše. Bilo bi lijepo da si ipak nekoga kontaktirao, pa onda postavio obavjest. No, nikad nije kasno!

 

Lijepi pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unio sam već jednom svoja korisnička imena iz kladionica, jedno vrijeme je stajalo kao prijavljeno, ali sad ih nema. Da li to opet treba prijavljivati ili je ostalo pohranjeno u bazi?

Edited by HaRe!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je što si mijenjao korisničko ime i ostalo ti je spremljeno pod starim imenom... ali sad je ok.

 

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz! nigdje ne vidim sebe u tablici aktivnosti za prosle mjesece pa me zanima gdje i na koji nacin skupiti bodove buduci sam citao pravila i nista mi nije jasno!

hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz! nigdje ne vidim sebe u tablici aktivnosti za prosle mjesece pa me zanima gdje i na koji nacin skupiti bodove buduci sam citao pravila i nista mi nije jasno!

hvala

 

Računa se po formuli koja nije javno dostupna. Sada se gleda aktivnost tijekom cijelog mjeseca na cijelom forumu, ali se svi dijelovi foruma ne boduju isto. Također se boduje i prijavljivanje analize.

 

Nisi bio u tablici jer zbog posla oko izračuna to se ne radi za sve, nego samo za one koji konkuriraju na nagrade, znači vodeći na tablicama. Poslat ću ti tvoj koeficijent za 01. mjesec kasnije na PM, pa da znaš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Računa se po formuli koja nije javno dostupna. Sada se gleda aktivnost tijekom cijelog mjeseca na cijelom forumu, ali se svi dijelovi foruma ne boduju isto. Također se boduje i prijavljivanje analize.

 

Nisi bio u tablici jer zbog posla oko izračuna to se ne radi za sve, nego samo za one koji konkuriraju na nagrade, znači vodeći na tablicama. Poslat ću ti tvoj koeficijent za 01. mjesec kasnije na PM, pa da znaš.

 

 

malo mi je to sve glupo nakon toliko godina clanstva i ugodnog druzenja ovdje

 

mislim da cu odustati od foruma, to sve postaje sve gluplje i gluplje i vise nema nikakve veze

 

sa sportom i razmjenom misljenja!!

 

hvala i svako dobro zelim

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo mi je to sve glupo nakon toliko godina clanstva i ugodnog druzenja ovdje

 

mislim da cu odustati od foruma, to sve postaje sve gluplje i gluplje i vise nema nikakve veze

 

sa sportom i razmjenom misljenja!!

 

hvala i svako dobro zelim

 

Budi ljubezan pa pojasni šta je glupo i gluplje ili ti nešto nije jasno pa da ti se pojasni.

 

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

iz mjecesa u mjesec se mjenjaju pravila prvo treba biti aktivan clan pa u caffeu se druziti i skupljati postove pa nije vise ni to dovoljo pa se ukida brojac u caffeu, pa treba biti aktivan u drugdje pa krenem postavljati listice pa nije ni to dovoljno pa krenem postavljati dva listica dnevno ali opet nije dovoljno jer se sad vec tablica aktivnosti skriva i objavljuje na kraju mjeseca tako da opet neznas na cemu si!!

 

zalosno je samo sto nakod dugih godina postojanja ovog foruma ode sve u krivom smjeru i jednostavno nije to to kao sto je bilo prije tri cetiri i vise godina!!!

 

ukoliko dode do promjena ili povratka na staro kontaktirajte me i vrlo rado cu se vratiti i druziti sa starom ekipom!!! pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

iz mjecesa u mjesec se mjenjaju pravila prvo treba biti aktivan clan pa u caffeu se druziti i skupljati postove pa nije vise ni to dovoljo pa se ukida brojac u caffeu, pa treba biti aktivan u drugdje pa krenem postavljati listice pa nije ni to dovoljno pa krenem postavljati dva listica dnevno ali opet nije dovoljno jer se sad vec tablica aktivnosti skriva i objavljuje na kraju mjeseca tako da opet neznas na cemu si!!

 

zalosno je samo sto nakod dugih godina postojanja ovog foruma ode sve u krivom smjeru i jednostavno nije to to kao sto je bilo prije tri cetiri i vise godina!!!

 

ukoliko dode do promjena ili povratka na staro kontaktirajte me i vrlo rado cu se vratiti i druziti sa starom ekipom!!! pozz

 

Na staro sumnjam da ćemo se vraćati. Sve je točno šta si naveo. U 7. godina postojanja foruma promjenilo se podosta toga, kako sponzora i članova, tako su se i pravila za dobivanje osvojenih nagrada mijenjala. Sadašnje pravilo je takvo da se dobitnik nagrade ipak malo više potrudi oko aktivnosti na forumu, a ne samo da sa 'dobro jutro, dan, večer' dobije nagradu. Da bi se izbjeglo kalkuliranje i nabijanje postova u prvih 10 dana mjeseca, formula za izračun aktivnostii nije javna, a rezultat aktivnosti se objavljuje samo na kraju mjeseca.

 

Ljudi se sastaju i rastaju, pa je vjerojatno došlo do zasićenja i kod tebe. Ovaj forum je otvoren za sve, pa i za tebe, kada god poželiš da se vratiš i uključiš ponovo u natjecanja. Ni za kim se ne plače, nikoga ga se zove.

 

Lijep pozdrav i sretno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

neki ljudi rade u tri smjene , kao ja recimo ja pa mi nije bas svejedno kad radim drugu i nočnu po tjedan dana  dizat se dopodne da nađem neki pametni par  da napišem analizu prije nego sto odem radit. Uz posao i forum treba i vremena za ostale stvari. pa nismo mi više djeca da visimo na netu po cijele dane,neko ima curu neko ženu  treba i njima posvetiti vremena a meni je to onda nezgodno. Ja  nemam vremana onaj koji ima i kojem posao to omogučuje njemu je dobro ali mislim da nisam jediti i tu je onda problem za taj koef. aktivnost  za mene potrudim se kolko mogu tokom mjeseca da bi se nakraju desilo da sam se bezveze trudio . Kad bi barem znao koliko postova moram postaviti bio bi mi lakse jer bi se mogao organizirati.   Hvala na razumijevanju  pozz  :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

neki ljudi rade u tri smjene , kao ja recimo ja pa mi nije bas svejedno kad radim drugu i nočnu po tjedan dana  dizat se dopodne da nađem neki pametni par  da napišem analizu prije nego sto odem radit. Uz posao i forum treba i vremena za ostale stvari. pa nismo mi više djeca da visimo na netu po cijele dane,neko ima curu neko ženu  treba i njima posvetiti vremena a meni je to onda nezgodno. Ja  nemam vremana onaj koji ima i kojem posao to omogučuje njemu je dobro ali mislim da nisam jediti i tu je onda problem za taj koef. aktivnost  za mene potrudim se kolko mogu tokom mjeseca da bi se nakraju desilo da sam se bezveze trudio . Kad bi barem znao koliko postova moram postaviti bio bi mi lakse jer bi se mogao organizirati.   Hvala na razumijevanju  pozz  :57bye:

 Baš to sam pisao prije tjedan dana.....Radim u Muri, tu i tamo po 12 sati(prošli mjesec sam radio 216 sata u firmi, imam  familiju s 2 kčerkama(obje hodaju u školu), imam sastanke u jednom društvu, čak sam u drugom društvu odustao jer nemam i nemam vremena za sve, treba raditi u kući, imam vrtić, treba puno renovirati..... imam trening u bowlingu(dobro, to je moja stvar).....pa dragi moji.....gdje su klade, gdje imam druženje sa suprugom, gdje imam druženje sa kčerkama jer tako znaju, da ja nemam vremena...I još jednom kažem...meni je svejedno ako vi hoćete imati "aktivnost" , ja nikako ne mogu biti medju natjecateljima jer znam za sebe,da je aktivnost za mene NEMOGUĆE....i to se videlo prošli mjesec....Ovaj mjesec opet natjecujem ali još jednom napišem za ANALIZE nemam i nemam vremena i nigdje ne pišem....i to sam napisao na PM Gandalfu kod superdobitak.com kad me je jednom pitao.....Toliko od mene....Radije sam sa suprugom i s kčerkama nego sam na kompjuteru zbog analiza....

 

Lp i bez zamjere....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanima me hoćete li mijenjati skriptu za unos brojeva računa (maknuti expekt,dodati betspace),ili ako eventualno osvojimo nagradu šaljemo vama nickove  :icon_cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...