Jump to content
ludi_milojko

Pitanja i odgovori

Recommended Posts

Svaki dobitnik nagrade mora imati otvoren kladioničarski račun kod kladionice koja daje nagradu. To znači, da ukoliko na natjecanju čiji je sponzor kladionica Expekt osvojiš nagradu, da bi ti se ona mogla isplatiti moraš se kod njih registrirati odnosno otvoriti korisnički račun. Znači sve je stvarno. Nagrade su stvarne, euri su stvarni. Za ostale nejasnoće pošalji PM.

 

Lijep pozdrav i sretno.

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

iam pitanje u vezi analize,adakle otvorio sam skriptu,unio par i ostalje mi ovaj link(objašnjenje) i sada ne znam na kojoj temi tj.gdje da ja obrazlo

Share this post


Link to post
Share on other sites
iam pitanje u vezi analize,adakle otvorio sam skriptu,unio par i ostalje mi ovaj link(objašnjenje) i sada ne znam na kojoj temi tj.gdje da ja obrazlo

Share this post


Link to post
Share on other sites

zašto triba 20 postova da se prijaviš za natjecanje,sad nisam upa u h2h

pa pročitaj malo rasprave na ostalom dijelu foruma pa će ti biti jasnije, stavljeno je to zbog toga da se malo aktivirate i u ostalim dijelovima foruma prije nego počnete se natjecati jer puno ljudi dolazi ovdje samo igrati se a da ostali dio foruma ni ne prati!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa pročitaj malo rasprave na ostalom dijelu foruma pa će ti biti jasnije, stavljeno je to zbog toga da se malo aktivirate i u ostalim dijelovima foruma prije nego počnete se natjecati jer puno ljudi dolazi ovdje samo igrati se a da ostali dio foruma ni ne prati!!

da al baš zbog toga ne mogu nigdje napisat 20 postova kad nitko ne vraća

Share this post


Link to post
Share on other sites

Došlo je do promjene kodne stranice na forumu i portalu sa windows-1250 na iso-8859-1. Tekstovi, imena članova itd., se polako ali sigurno mjenjaju na novi iso stanard. Kroz odre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...