Jump to content
ludi_milojko

Pitanja i odgovori

Recommended Posts

da se to mene pita još bi malo postoržil, a i spamanje bi bilo kažnjeno!!

 

Pa zar je tako teško napisati u par dana i bet cafeu par postova što ste igrali neki prijedlozi itd itd..

i ja isto bi malo postrožil, ali samo za h2h

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li su svi postovi važeći(npr prazni) ili post mora imati smisla

Pitam zato jer trebam nakupiti 20 postova da sudjelujem u natjecanju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li su svi postovi važeći(npr prazni) ili post mora imati smisla

Pitam zato jer trebam nakupiti 20 postova da sudjelujem u natjecanju?

Postovi moraju biti dubokoumni i smisleni, vidiš ovaj ti nema smisla i neće se pikat http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ona pravila čitam, i malo mi komplicirana, ali valjda ću se uhodat nekako....Zanima me ako se želim uključiti u neko natjecanje treba li se nekako negdje prijaviti ili mogu odmah postaviti svoje tipove? Dakle, mogu li se uključiti recimo 10.03. i početi igrati konkretno onu expektovu igru? Ili mogu sudjelovati tek od travnja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da se mene pita ispod 100 postova ne bi niko ni smio primirisati ovih 20 natučeš u 20 min ali ajde vjerujem da će se i to podići s vremenom!!!

Ne znam bi li se to ikako moglo pratiti, ali bilo bi lijepo kad bi se moralo SVAKI mjesec skupiti 20-30 postova ne računajući ona natjecanja. Dakle, ako se netko hoće natjecati, neka uz natjecanja aktivno piše i po forumu. Uz ta tipovanja, još recimo 20 postova da ima svaki mjesec na drugim dijelovima foruma.

 

100 postova nakrcati odjednom i onda samo tipovati isto nema puno smisla. Opet će biti 100 bezveznih spam postova, i onda ništa, bez neke normalne diskusije. Gledam malo forum i vidim zadnje upise još od prije 20-30 pa i više dana. I sad ja moram ako sam dobro skužio imati 20 postova za natjecanje. Ali osim monologa ili diskusije sa 3-4 istih ljudi to je teško moguće. Svi bi samo para za kla

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Zanima me ako se želim uključiti u neko natjecanje treba li se nekako negdje prijaviti ili mogu odmah postaviti svoje tipove? Dakle, mogu li se uključiti recimo 10.03. i početi igrati konkretno onu expektovu igru? Ili mogu sudjelovati tek od travnja?

Svaki član foruma može odmah krenuti sa natjecanjem, me

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj mjesec recimo tko napiše više od 20 postova do 25.3..može se natjecati u travnju

Premda kad pročitam ovo, malo se ipak zbunim

1. travnja prognoze se shvaćaju zaozbiljno ili ne?

Kolega je mislio na natjecanje H2H

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još samo jedno pitanjce. Nigdje odgovor pod pravilima nisam pronašao. Moguće da mi promaklo:) Ukoliko igram par za recimo utorak, a neki nba je u ponudi u ponedjeljak, a on se igra ujutro u utorak po našem vremenu, da li taj par spada po ponedjeljak ili utorak? Ili se uzima službeno vrijeme u kladionici budući da u supersportu sve piše da se igra u 23:55?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još samo jedno pitanjce. Nigdje odgovor pod pravilima nisam pronašao. Moguće da mi promaklo:) Ukoliko igram par za recimo utorak, a neki nba je u ponudi u ponedjeljak, a on se igra ujutro u utorak po našem vremenu, da li taj par spada po ponedjeljak ili utorak? Ili se uzima službeno vrijeme u kladionici budući da u supersportu sve piše da se igra u 23:55?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto nemogu naci topic pod NAGRADNA IGRA H2H , probat cu tu.

U pravilima za ozujak pise da se bodovi i najveci pogodjeni tecaj prenose iz prvog u drugi krug , a u novoj tablici drugog kruga nema bodova vec samo najveci tecaj.

Ima neki poseban razlog zasto je tako ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto nemogu naci topic pod NAGRADNA IGRA H2H , probat cu tu.

U pravilima za ozujak pise da se bodovi i najveci pogodjeni tecaj prenose iz prvog u drugi krug , a u novoj tablici drugog kruga nema bodova vec samo najveci tecaj.

Ima neki poseban razlog zasto je tako ?

Moraš malo bolje pročitati pravila iz prvog kruga u drgui se NE PRENOSE bodovi tek u daljnjem dijelu natjecanja!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moraš malo bolje pročitati pravila iz prvog kruga u drgui se NE PRENOSE bodovi tek u daljnjem dijelu natjecanja!!!

 

 

 

1. Turnir započinju igrati 36 natjecatelja podjeljenih u 4 grupa sa po 9 natjecatelja na način da igra natjecatelj protiv natjecatelja. Grupe su označene slovima A, B, C, D. Nakon završenog prvog kruga natjecanja, dalje će se plasirati prvih pet (5) natjecatelja iz svake grupe plus osam (8) najboljih iz svih grupa kojima se prenose bodovi i najveći pogo

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...