Jump to content
Sign in to follow this  
emir1983

28.11.2012

Recommended Posts

18:30 Buducnost - Belgacom Spirou Basket (+13.5), tip: 2 @ 1.52, bet365, 8/10

 

U dvorani Morača u Podgorici se sastaju domaća Budućnost i gosti iz Belgije, ekipa Spirou-a u okviru 4. kola EuroCupa u košarci. Riječ je o duelu grupe B u kojoj je trenutno vodeća ekipa Bilbao sa 3-0 omjerom, slijede Budućnost sa 2-1, bugarski Lukoil Academia sa 1-2 i posljednji je Spirou sa 0-3. Moj tip za današnji meč je da Spirou ne gubi sa 14 i više koševa razlike jer po kvalitetu igrača i tradicji mislim da je ova belgijska ekipa podcjenjena. Uz to kada se doda činjenica da se u tim vraća odlični amerikanac Derick Allen (prije nastupao za ALBU Berlin), onda sam siguran da će pružiti odličnu partiju protiv crnogoraca.

 

Trener Budućnosti, Dejan Radonjić, pred ovaj meč upozorava baš na ovu činjenicu da Spirou ima odličan sastav i da je sada jači nego u prethodnom duelu ova dva tima, te napominje da je njegov tim malo umoran i "istrošen" zbog ritma igranja utakmica svaka tri dana. Budućnost igra u ABA ligi i u EuroCupu a imaju jako kratku klupu sa kvalitetnim igračima. Budućnost u ABA ligi ima omjer od 6 pobjeda i 4 poraza, dok u EuroCupu su savladali Academic sa 75-72 kod kuće i Spirou sa 66-53 na gostovanju. Izgubili su u prvom meču u Bilbao-u sa 78-85.

 

Sa druge strane Spirou je u rezultatskoj krizi i imaju tri poraza u EuroCupu. Izgubili su kod kuće od Budućnosti sa 53-66, u Sofiji od Academica sa 75-93 i od Bilbao-a kod kuće sa 69-85.

 

Igrač budućnosti Vladimir Mihailović je u pobjedi u Belgiji učestvovao sa osam poena, a o Spirou kaže:

"Radi se o jednoj iskusnoj i kvalitetnoj ekipi, koja će biti jača za jednog igrača koji je veoma bitan u rotaciji (Derik Alen) i jedan od najboljih igrača. Sigurno da do sada nisu pokazali kvalitet i sigurno da u Podgoricu ne dolaze sa bijelom zastavom. Očekuje nas težak i ozbiljan meč, u kojem mi treba da pokažemo naše pravo lice, da odbranimo domaći teren i da slavimo pred našim navijačima“. (izvor izjave: vijesti.me)

Share this post


Link to post
Share on other sites

CholetB(h-7,5)-Cibona tip2 @1.85 SuperSport :nije: 79-59

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljiv par:

 

Novi Zagreb(W) v USO Mondeville(W) Konačni ishod 2,@1,60 sportingbet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljiv par:

 

Novi Zagreb(W) v USO Mondeville(W) Konačni ishod 2,@1,60 sportingbet

 

Ovo je bila mina izgleda 3/4 62-42 :smile_mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je bila mina izgleda 3/4 62-42 :smile_mad:

 

Izgleda... trenutno je 76:49...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda... trenutno je 76:49...

 

al ce ovo lepo proci:

 

Cholet (FRA) - Cibona (CRO) 1/1 pol/kraj @1,58 bet365

 

4/4 u toku 73-49 :uredu:

 

FT 79 -59 ( 38-28) :uredu: :uredu:

 

Nazalost samo odigrao na takmicenje posto nemam para na BET 365 , a na ovim sto imam nema prelaz !!

Edited by euro

Share this post


Link to post
Share on other sites

18:00, Budivelnyk-Hap.Jerusalem, tip 1 @ 1.55, SuperSport

 

FT 84:77 :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...