Jump to content
Dwiz

Novi članovi

Recommended Posts

Pozdrav svima da se i ja predstavim iako sam tu već mjesec dana tek nedugo vidio ovaj topic :icon_biggrin:

 

bogami si dobar tipster. takvi nam trebaju, da poboljsaju forum,,,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav momci, novi sam na forumu i nadam se da ću s prognozama pomoći

Dobrodošao! Nadam se da ćeš uspjeti nešto i zaraditi sljedeći mjesec. :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav momci, novi sam na forumu i nadam se da ću s prognozama pomoći :48thumbsup:

 

wilkommen :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav momci, novi sam na forumu i nadam se da ću s prognozama pomoći :48thumbsup:

 

Dobro nam dosao i nove pobjedonosne parove nam donijeo :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!

 

Čitam forum već dosta dugo, ali nisam baš bio aktivan (osim nekog kratkog pokušaja :D). Sad ću nastojati što više pisati i aktivirati se i na Bet-Clubu. Mnogi me već znaju sa drugih foruma, tako da i nisam baš neka nepoznanica. No za one koji me ne znaju, kladim se većinom na nogomet i hokej. Košarka i tenis samo u povojima i to većinom prepisujem. Obožavam se kladiti na hendikep golove u nogometu, kao i igrati live. Ako nekome treba bilo kakva pomoč uvijek sam na raspolaganju ako mogu pomoči.

 

Toliko od mene, hvala! :77tooth:

 

:57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!

 

Čitam forum već dosta dugo, ali nisam baš bio aktivan (osim nekog kratkog pokušaja :D). Sad ću nastojati što više pisati i aktivirati se i na Bet-Clubu. Mnogi me već znaju sa drugih foruma, tako da i nisam baš neka nepoznanica. No za one koji me ne znaju, kladim se većinom na nogomet i hokej. Košarka i tenis samo u povojima i to većinom prepisujem. Obožavam se kladiti na hendikep golove u nogometu, kao i igrati live. Ako nekome treba bilo kakva pomoč uvijek sam na raspolaganju ako mogu pomoči.

 

Toliko od mene, hvala! :77tooth:

 

:57bye:

 

Dobrodošao :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!

Čitam forum već dosta dugo, ali nisam baš bio aktivan (osim nekog kratkog pokušaja :D). Sad ću nastojati što više pisati i aktivirati se i na Bet-Clubu. Mnogi me već znaju sa drugih foruma, tako da i nisam baš neka nepoznanica. No za one koji me ne znaju, kladim se većinom na nogomet i hokej. Košarka i tenis samo u povojima i to većinom prepisujem. Obožavam se kladiti na hendikep golove u nogometu, kao i igrati live. Ako nekome treba bilo kakva pomoč uvijek sam na raspolaganju ako mogu pomoči. Toliko od mene, hvala!

Dobrodošao!

 

Da ne bilo nesporazuma u natjecanju pročitaj najsvježija pravila natjecanja (ne ona od 2007), a za nejasnoće šalji PM ili ostavi pitanje na oglasnoj ploči Bet-Club Cafea! :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...