Jump to content
Sign in to follow this  
micha

01.12.2012.

Recommended Posts

hershey bearsi su se sjebali kad su prodali svoje veterane u okc. tad je sve krenulo na dolje. najjača franšiza ahla guta ku*ac

Share this post


Link to post
Share on other sites

hershey bearsi su se sjebali kad su prodali svoje veterane u okc. tad je sve krenulo na dolje. najjača franšiza ahla guta ku*ac

 

iliti capitalsi prodali a. girouxa oilersima, oni ga proslijedili columbusu Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Portland?

 

Da.

 

Meni je žao Manitoba Moosa ko franšize, pol ekipe ne funkcionira otkad su došli u Chicago

 

Prošle godine su mi bili omiljena ekipa za kladjenje. Ove godine ni jednom. Zapravo, slabo i diram AHL ove godine. Nervira me to sa NHL, pa slabo pratim i ostalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da.

 

Prošle godine su mi bili omiljena ekipa za kladjenje. Ove godine ni jednom. Zapravo, slabo i diram AHL ove godine. Nervira me to sa NHL, pa slabo pratim i ostalo.

 

Što se AHLa tiče, trebaš pratit tko šalta affiliate. Kako se prebacuju franšize i tako..Npr. Manitoba Moose je bila pretprošlu sezonu affiliate od Vancouvera, Chicago Wolvesi su bili affiliate od trashersa. Trashersi su postali Jetsi i napravili relokaciju u Manitobu i Wolvese predali Vancouveru, a napravili novu franšizu IceCapse u Manitobi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam zano ovo za Vancouver.

 

Nisi znao ni da su Albany River Ratsi su npr. bili franšiza od Hurricanesa, postali su Charlotte Checkersi. A Od NJ Devilsa, Lowell Devilsi preselili u Albany i postali Albany Devilsi. :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam znao ovo za Vancouver, za ovu promenu.

 

svake sezone su promjene, zato statistika liže jaja. neki klubovi gube affiliate, neki pak dobivaju igrače iz nekoliko nhl klubova

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast, dobro si to upratio. Memorisaću. Idem sad, dve noći do ujutru bi mi bilo mnogo, a treba večeras ispratiti NFL. Srećno! :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast, dobro si to upratio. Memorisaću. Idem sad, dve noći do ujutru bi mi bilo mnogo, a treba večeras ispratiti NFL. Srećno! :57bye:

 

Pa pratim to godinama. Pratit će se NFL sutra :50yes: Ajd odjebavam i ja :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:icon_arrow: Od 02.12.2012. na natjecanje Hazarder - Unibet.com minimalan tečaj sa kojim se par postavlja na natjecanje iznosi 2,100. :smile_clapping:

 

Natjecatelji koji su postavili par na natjecanje za 02.12. i nadalje mogu postaviti zamjenski par ukoliko to žele. :excl:

 

Odlicno :48thumbsup: upravo je neko pisao da je cesto kod njih kvota 2,15 nesto sto je drugde preko 2.20 i onda ne mozes staviti taj par

 

Cestitke svim nagradjenim :tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...