Jump to content
Sign in to follow this  
micha

01.12.2012.

Recommended Posts

Evo rezultata:

http://www.bet-club....zultati/unread/

 

Napravljen je izračun samo za natjecatelje koji su u gornjem dijelu tablica na svim natjecanjima, a ako netko želi znati svoj koeficijent za prošli mjesec neka mi pošalje PM.

 

dajte stefanu šećera i vode pa nek mu se tek onda upali kompjuter :icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

zaista smatram da bi Tuto trebao da ima mnogo veći koeficijent jer radi na tabelama i vođenju takmičenja i to bi mu trebali biti bar dupli bodovi :tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno, prosao sam prag :icon_razz: , samo steta sto nisam nista osvojio. :77tooth:

 

Kad još nisi potrošio ono iz prošlog meseca. :icon_biggrin:

 

zaista smatram da bi Tuto trebao da ima mnogo veći koeficijent jer radi na tabelama i vođenju takmičenja i to bi mu trebali biti bar dupli bodovi :tzare:

 

Slažem se. Njegov startni koeficijent bi trebao biti 40, a to bi trebalo ozbiljno uzeti u razmatranje. Ja taj posao ne bih radio ni da mi daju koeficijent 400. :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dajte stefanu šećera i vode pa nek mu se tek onda upali kompjuter :icon_eek:

 

Sve ukazuje na to da ovde vlast navija za Partizan i Želju. Nameštaju se titule, a u MNF cvrc! :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve ukazuje na to da ovde vlast navija za Partizan i Želju. Nameštaju se titule, a u MNF cvrc! :77tooth:

 

MNF nam dođe kao Evropa i kada izađeo van Srbije i BIH :icon_razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeli izracunat taj koeficijent da vidimo ko sta dobija

 

Koef aktivnosti 5. Potrošio vrijeme na natjecanja da ne dobiješ ništa. Jeste već u školi obrađivali 'Teatar apsurda'?

Našao sam ekskluzivni snimak stefana nakon čitanja Tutove odluke o aktivnosti

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=_lUjiun6XZw

 

:icon_razz: :icon_razz: :icon_razz: :icon_razz: :icon_razz: :icon_razz: :icon_razz: :icon_razz: :icon_razz: :icon_razz:

 

:icon_lol: :icon_lol:

ta ti je formula vrijednija od formule atomske bombe, zato je nesmije niko znat osim pojedinaca :77tooth:

 

Sve se može skužit na temeljunekog uzorka. Ali čemu, ovako je zabavnije

Da ja prvi čestitam Cantoni pobedniku na takmičenju Aktivnosti. Bravo Eric , samo tako nastavi!

 

Hvala, hvala. Održat ću govor kasnije. Nagrada za to je 200€ ravno u džep

zaista smatram da bi Tuto trebao da ima mnogo veći koeficijent jer radi na tabelama i vođenju takmičenja i to bi mu trebali biti bar dupli bodovi :tzare:

 

Za nekog tko se brine za forum i troši svoje vrijeme za isti ne treba uopće zamarat s tim bodovima. On treba uvijek bit u konkurenciji za nagrade

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ala ste se raspisali.... nema me par sati i imam svasta procitati :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuto napisao si mi Pm da sam u grupi B na Bwin takmicenje, i ima me u tabeli ali me nema ni u jednom kolu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa velikom tugom, bolom i žalosti javljamo svim našim dragim forumašima, baniranim i aktivnim korisnicima,

nelogiranim gostima i prijateljima da je naš:


stefan (Delija) 97 czv

01.11.2012. - 30.11.2012.


nakon duge i teške borbe ostao bez bonusa na svom računu.


Sportski život za njega je bio okrutan. Toliko namještenih mečeva, prelaza, povreda igrača, mali stefan nije mogao da savlada. Njegovi parovi i promašaji nam ostaju da nas sjećaju na njegov dječački osmjeh kada bi pukom slučajnošću pogodio pokoji par. Stefan nastavićemo da slijedimo tvoj svijetli primjer i da pokušamo naći dobar par za sebe.


Ožalošćeni: porodice Tuto, Dwiz, Dinno, Nadrealista, euro, emir1983, te kladionice Expekt, bwin i Unibet, te mnogobrojni kladioničari, sportski klubovi i prijatelji.


Komemoracija povodom izgubljenog bonusa će se održati na Institutu za sportski baksuzluk, Bulevar pogođenih tiketa 28

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ovaj hzarder unibet nemam volje igrat jerbo je nemoguće nać normalnu kvotu za ono što mislim tipovat. najgluplja klada što postoji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...