Jump to content
Sign in to follow this  
micha

01.12.2012.

Recommended Posts

Sa velikom tugom, bolom i žalosti javljamo svim našim dragim forumašima, baniranim i aktivnim korisnicima,

nelogiranim gostima i prijateljima da je naš:

stefan (Delija) 97 czv

01.11.2012. - 30.11.2012.

nakon duge i teške borbe ostao bez bonusa na svom računu.

Sportski život za njega je bio okrutan. Toliko namještenih mečeva, prelaza, povreda igrača, mali stefan nije mogao da savlada. Njegovi parovi i promašaji nam ostaju da nas sjećaju na njegov dječački osmjeh kada bi pukom slučajnošću pogodio pokoji par. Stefan nastavićemo da slijedimo tvoj svijetli primjer i da pokušamo naći dobar par za sebe.

Ožalošćeni: porodice Tuto, Dwiz, Dinno, Nadrealista, euro, emir1983, te kladionice Expekt, bwin i Unibet, te mnogobrojni kladioničari, sportski klubovi i prijatelji.

Komemoracija povodom izgubljenog bonusa će se održati na Institutu za sportski baksuzluk, Bulevar pogođenih tiketa 28

 

 

ahahahhah bravo!!! sto se lijepo nasmijah svaka cast,znao sam da nije koeficijent dobar zato sto se racunaju iskljucivo analize i ovo ovamo sto se pise nema nikakve veze vec samo analize tako da mi i nije zao

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahahahhah bravo!!! sto se lijepo nasmijah svaka cast,znao sam da nije koeficijent dobar zato sto se racunaju iskljucivo analize i ovo ovamo sto se pise nema nikakve veze vec samo analize tako da mi i nije zao

 

ti si moja zakletva ti si moj bol tvoje ima sija sa ramena mog a ti sokiras me majke mi :icon_lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nagrađeni na natjecanjima Bet-Club Foruma u studenom 2012.

PUT DO NAGRADA

(uputstvo za nagrađene)

Posted Image

(Scortek i Montenegro88 nisu ostvarili potreban broj bodova koeficijenta aktivnosti)


1. euro - 50

2. emir1983 - 30

3. Dinno - 25

4. PERKAN - 20

5. roberth - 10


Posted Image

(pobjednik natjecanja je euro i prema pravilima dobiva u 12. mjesecu dodatnih 10 bodova koeficijenta aktivnosti)

1.
Sasa - 50

2. silly_bet - 30

3. Hare88 - 20

4. c4nton4 - 10

Posted Image

(pobjednik natjecanja je mostovoj i prema pravilima dobiva u 12. mjesecu dodatnih 10 bodova koeficijenta aktivnosti)

(stefan97czv i zoom-zoom nisu ostvarili potreban broj bodova koeficijenta aktivnosti)

1. Tuto - 30

2. Dinno - 25

3. silly_bet - 20

4. emir1983 - 15


Iskrene čestitike!

:76tatice_06::74tatice_04::75tatice_05::76tatice_06:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahahahhah bravo!!! sto se lijepo nasmijah svaka cast,znao sam da nije koeficijent dobar zato sto se racunaju iskljucivo analize i ovo ovamo sto se pise nema nikakve veze vec samo analize tako da mi i nije zao

 

Ne računaju se samo analize...sve se računa, samo u različitim omjerima vrijednosti.

 

Ima ljudi koji nisu napisali niti jednu analizu, a imaju koeficijent preko 50.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima i cestike nagradjenima i pobijednicima :kahva:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ovaj hzarder unibet nemam volje igrat jerbo je nemoguće nać normalnu kvotu za ono što mislim tipovat. najgluplja klada što postoji

 

Apsolutno se slažem. Jako teško za igru sa kvotama iz Unibeta, ali šta da radimo kad je to sponzor i uslovi su takvi. Možda ne bi bilo loše da se kriterijum spusti na kvotu 2.00. To je dobra kvota, donosi dobitak 100%, možda bi se povećao broj takmičara, a sa tim i prilika da se pojave ljudi sa dobrim tipovima.

 

Ne računaju se samo analize...sve se računa, samo u različitim omjerima vrijednosti.

 

Ima ljudi koji nisu napisali niti jednu analizu, a imaju koeficijent preko 50.

 

Taj sam, tačno 50. :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apsolutno se slažem. Jako teško za igru sa kvotama iz Unibeta, ali šta da radimo kad je to sponzor i uslovi su takvi. Možda ne bi bilo loše da se kriterijum spusti na kvotu 2.00. To je dobra kvota, donosi dobitak 100%, možda bi se povećao broj takmičara, a sa tim i prilika da se pojave ljudi sa dobrim tipovima.

 

Taj sam, tačno 50. :icon_biggrin:

 

Slažem se. Za unibet je nužna kvota @2, jer imaju najlošije kvote na netu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja hokej ne mogu koristit na Unibetu pa igram razno razne B planove zbog njihove jadne ponude i mizernih kvota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Euro poje*bo natjecanja. Svaka čast.

I čestitke mostovoju i ostalim osvajačima šrša

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ovaj hzarder unibet nemam volje igrat jerbo je nemoguće nać normalnu kvotu za ono što mislim tipovat. najgluplja klada što postoji

 

A najgore je i ako nadjes neki tip, a kod njih kvota 2,15 :icon_mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A najgore je i ako nadjes neki tip, a kod njih kvota 2,15 :icon_mad:

 

Pa to me i ponukalo da komentiram..Svugdje kvota 2,25, kod njih 2,15..Pretjerano..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je jedna od prvih pjesam koju sam čuo u životu. Slučajno naletih na nju dok preslušavam muziku na netu :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...