Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

01.12.2012.

Recommended Posts

SEC FOOTBALL CHAMPIONSHIP GAME

 

Posted ImageNCAA FB

Posted Image22:00

Georgia Bulldogs-Alabama Crimson Tide

Tip: Under 52

Kvota: 1.76

Ulog: 8/10

 

Posted Image

 

Analiza:

 

Manje od 52 poena nameču ako bude tačno 52 tip je VOID!

 

Večeras se na Georgia Dome(Atlanta, Ga.) igra meč između domaćih Bulldogsa(11-1) i gostujućih Crimson Tidea(11-1) meč koji odlučuje o pobedniku svakako najprestižnije i najcenjenije konferencije SEC!

Svakako meč sezone za oba tima pobednik meča ne dobija samo titulu pobednika SEC Lige već odlazi na megdan Notre Damu u najprestižnijem Bowlu Discover BCS National Championship Game za borbu za nacionalnog pobednika! svakako je da je Alabama favorit ali se igrau paklu Georgia Doma(71,228) ali ja ću na ovom meču preskočiti pobednika duela i uzeti Under na meču jel mislim da je za ovaj meč granica previsoka!!!

Očekujem izuzetno tvrd meč jel je ulog ogroman i ovo bi moglo završiti u debelom underu dali grešim videćemo.

Bulldogsi iako imaju sasvim dobar napad 24th u ligi po osvojenim jardama ali isto tako i odličnu odbranu 22nd posebno sjajnu protiv pass igre 174.4 (9th).

Svakako je da je najveća snaga napada domaćina odlični QB Aaron Murray koji je pitanje kako će izaći na kraj sa blicevima gostujuće odbrane dok je tu još i odlični RB Todd Gurley ali i on sumnjam da može imati neku blistavu partiju jel je sa druge strane neprobojni ZID gostujuće odbrane ali o njima ću malo kasnije. Uz to odbrana Bulldogsa po meču dozvoljava mali broj poena 17.7 tako da ni napadu Alabame neće biti lako.

Sa druge strane Alabama svakako najveći favorit i pre početka prvenstva a i sada su svakako najveći favoriti.

Napad gostiju je rangiran kao 43rd u ligi po osvojenim jardama ali je sasvim dobar gde će QB AJ McCarron i RB Eddie Lacy biti najveća pretnja domaćinu ali sam pominjao da je i odbrana Bulldogsa odlična i neće biti lako Alabami da postigne previše poena.

Dok svakako najveća snaga Alabame je odbrana svakako najbolja u celoj ligi i po broju dozvoljenih jardi su No.1 odbrana sjajna i protiv passa 156.7 (3rd) kao i protiv trčanja 77.0 (2nd) i izuzetno će biti teško domaćinu da probije taku odbranu.

Podatak da odbrana Alabame dozvoljava samo 9.3 poena po meču dovoljno govori kao i to da je odbrana Alabame na čak 4 meča ove sezone ostavila svoje protivnike bez i jednog postignutog poena i na zadnja dva meča nisu dobili ni jedan poen. Zadnji meč protiv Auburna sam gledao ceo i napad Auburna je samo jednom ušao na polovinu Alabame naravno da je napad Bulldogsa daleko bolji ali će mu biti jako teško da da veći broj poena.

Uz to obe ekipe jako malo greše i prodaju jako mali broj lopti što je takođe izuzetno bitno očekujem tvrd meč sa dosta potrošenog vremena na napade na obe strane jel i jedan napad će teško imati neki BIG pley nevidim kako ovaj meč može ući u Over mislim da će ići i daleko ispod ove granice nadam se da negrešim ali ću ja uzeti ovaj Under dosta Jakooo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Unibet

Vrijeme odigravanja: 01:00

Naziv para: Toronto Marlies - Rochester Americans (incl. OT/SO)

Tip para: 1

Tečaj: 1.700

Share this post


Link to post
Share on other sites

02:30 Milwauke(193,5)-Boston

manje od 193,5 koševa

koef: 1.70

Supersport

 

91:88 :uredu:

Edited by Goran1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Pinnacle

Broj para iz kladionice: 514

 

Vrijeme odigravanja: 02:30

Naziv para: San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies

Tip para: San Antonio Spurs -6.5

Tečaj: 2.030

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Unibet

Vrijeme odigravanja: 01:00

Naziv para: Toronto Marlies - Rochester Americans (incl. OT/SO) :uredu:

Tip para: 1

Tečaj: 1.700

 

3:2OT :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...