Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

06.12.2012.

Recommended Posts

Ja se zahvaljujem na tiketu, ali obećao sam sebi odavno da hokej nikad više neće ići na moj tiket. :57bye:

 

onda si dobro prošao večeras :icon_biggrin:

cujemo se ujutru s moba... ono ko fol neofirno hoce da kaze odoh kod neke djevojke da je karindjam cijelu noc pa kad ujutru zavrsim cujemo se preko mobitela jer necu bit kuci za kompjuterom :icon_biggrin:

 

išo na neko druženje. previše ljudi, dosada. na kraju sam pratio nba prek bet365 mobile i kladio se na celticse

post-4291-0-81156200-1354764618_thumb.png

 

E pa fino.... kada sutra budemo psovali sto prepisasmo od cantone :77tooth:

 

jbg, reko sam u vakuumu :icon_cool: kad neće, neće. zasad zajeb samo over kod peorie

Pa reče čovek da nije odavno jbo!

 

Dobro, ja iz šale preuveličam neke stvari. Po ovome ispada da mi se penis fosilizirao od nekorištenja :icon_lol: Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

micha, nadam se da si odabro prave tipove :48thumbsup:

 

Polovično! Prva dva sam odigrao. A posto je na pogođeni veca kvota - u prevodu u + sam. ( Igrao sam singlove)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Expekt

Broj para iz kladionice:

 

Vrijeme odigravanja: 20:45

Naziv para: FC Barcelona - Benfika

Tip para: Leo Messi daje gol - DA

Tečaj: 1.500

 

Ev. dobitak: 6.500

Ev. gubitak: 1.500

 

Danas pisemo nova istorija fudbala ... Vamossss Leo Messi !!! :tzare: :tzare: :tzare:

 

kakav car :icon_lol:

Dugačak odpozzz :57bye:

 

ode ja :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

FORCA JUVEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!

 

Laku noc svima i pozdrav Almiricu :)

 

Sale, jednostavno sam znao da ce Juve dobiti... :48thumbsup: kladionice stavile x kao siguricu, ali opametio se Juve nakon onih afera :48thumbsup:

 

vidim da sma jucer propstuo diskusiju oko Barce i Man UTd-a....ebiga nisam bio online, a puno ste raspisali pa nema smisla sada nadovezovati se...samo cu reci jedno, u vrijeme ekipe Man utd-a kada su igrali Beckham, Yorke, Cole, Scholes, Giggs, Keane, tada su osvajali sve redom, te zabijali vise od sto golova po sezoni, i to na multi nacine, bilo je i tika take (scholes, gigs, keane), bilo je i masa krilnih napada sa perfektnim ubacajima, (Giggs i Beckham ), udarci iz daljine (scholes, beckham, keane), golovi na sve nacine glavom, skaricama, duplim pasovima, prsima, volejima, petama (yorke, cole, solskjaer, sheringham)..naravnosvak cast Barci, sveto stoji, ali Man UTD je godinama i godinama zabijao na sve moguce nacine, punoraznovrsnije nego danasnja Barca, iako je Barca ucinkovitija ipak bih rado da vidim reprizu onog Man utd-a....

 

Cantona, sjecas jednog od uigranih folova,pri izvodjenja kornera, Beckham ili Giggs, nabace Scholesu koji ceka usamljen na nekih dvadesetak metara i niko ne ocekuje loptu prema njemu, a on iz prve volejom ili punim u raslje :) neprocjenjivo...za sve stalo tu je master card :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...