Jump to content
Sign in to follow this  
Petar91

22.12.2012

Recommended Posts

 
22:00, Athletic Bilbao - Zaragoza, gost daje manje od 1.5 golova @ 1.30, expekt, 8/10
 
Spanjolska primera, utakmica 17og kola izmedu dvije ekipe sa sredine ljestvice. Domacin Athletic Bilbao je nesto bolji, nalaze se na 12. mjestu na ljestvici , sa samo par bodova vise bili bi u igri za europska natjecanja sto im je zasigurno i cilj. Njihov vecerasnji protivnik je Zaragoza koja je dva mjesta slabije rangirana i koja ima dva boda manje od njih. Ja u ovoj utakmici idem na opciju da gosti nece dati vise od 1.5 gola na utakmici jer mi se to cini kao najizglednija opcija. Naime, Zaragoza je jedna od najslabijih ekipa gledajuci postignute golove, u 16 utakmica dali su 18 golova, a primili 24... u gostima su u osam utakmica postigli isto toliko golova - dakle, samo gol po utakmici. Athletic Bilbao je kod kuce primio devet golova u osam utakmica. Iako mislim da ce Athletic Bilbao ovdje i pobjediti, nekako me strah igrati na to, nego bi rađe ovaj tip. Gledajuci zadnje utakmice vidimo jedan zanimljiv podatak, koji ide u prilog ovom tipu. Zaragoza je naime u posljednjih sest utakmica (cetiri u prvenstvu i dvije u kupu) u samo jednoj postigla dva pogotka, a u svima drugima ili jedan ili nijedan gol (sto se ostvarenih rezultata tice - ostvarili su 2 pobjede, remi i 3 poraza). Athletic Bilbao je u posljednjih sest utakmica primio samo od Barcelone puno golova (cak 5:1 je zavrsila ta utakmica u prvenstvu), dok su u ostalih pet utakmica primili ili jedan ili nijedan gol. Nije Zarazoza tako napadacki orjentirana, niti je dovoljno jaka da ugrozi Athletic Bilbao koji igra na svom terenu sto je uvijek prednost. Sto se tice h2h susreta, oni su prisutni dugi niz godina i bilo je tu svakakvih rezultata - uzeti cu zadnje dvije godine kada su se ove dvije ekipe susrele cak 5 puta - jednom je bilo nerjeseno  (0:0), dvaput je pobjedio Athletic Bilbao kada je bio domacin i dvaput Zarazgoza kada je igrala na svom terenu. Dakle, tendencija pobjedivanja prisutna je na strani domace ekipe. Zbog svega navedenog idem na opciju da gosti nece postici vise od 1.5 gola na utakmici. Sretno tko prati !
 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Alzir

15:00 JS Kabylie - CA Batna @ 1 @ 1.80 Unibet

 

 FT 1:0  :uredu::icon_razz:

 

 

Maroko

21:00 WAC Casablanca v OC Safi @ 1 @ 1.85 Bet365

 

  FT 4:1 :uredu::icon_razz:

 

 

AFF Suzuki Kup - 

 

13:00 Tajland - Singapur -1 @  1.55 @ Expekt

 

FT 1:0  :uredu:  :icon_razz: 

 

 

Kipar

 

16:00
Doxa Katokopias - Apoel Nicosia @ 2 @ 1.42 Unibet
 
FT 0:3  :uredu:  :icon_razz: 

 

Sjajan dan danas. !!! 4/4

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ceo dan mi je protekao bez sporta i bez kladjenja i sada me prosto vuče opklada 

 

Athletic Bilbao - Zaragoza Over 2.5

 

Nadam se da si odustao od ove opklade....

Share this post


Link to post
Share on other sites

07:00, Jef United Chiba - Kashima Antlers,Tip 2 @ 1.90,Bet 365 , 4/10Mec cetvrtfinala Japanskog carskog kupa koji se igra na neutralnom terenu u Tokiju tako da nema prednosti domaceg terena.Kashima je u prvenstvu razocarala zauzevsi 11-to mesto sto im je najlosiji plasman otkad su usli u prvu ligu a inace su 7 puta bili prvi a po 4 puta osvajali carski kup i liga kup U zadnja tri meca pobedili su u prvestvu jaku Nagoyu, Kashiwu a u kupu Iwatu sa 3-1 i u ranijim fazama Gainare Tottori nakon produzetka i slabi Tsukuba Univ. sa 7-1imaju dobar tim i velike ambicije u ovom takmicenju sto im je jedina sansa da spasu sezonu Chiba iliti Jef united je igrala u drugoj ligi i osvojila pet ,mesto a u finalu play offa izgubili su od Oite sa 1-0 i oni su jedini drugoligas u ovoj fazi medjutim na putu do cetvrtfinala su imali sve lake protivnike iz nizih liga Nagasaki sa 1-0, Sagawa Shiga nakon penala i Fukushima Utd sa 5-0 Medjusbno nisu igrali zadnje tri sezone jer je chiba u drugoj ligi a pre toga tradicija je na strani Kashime od 22 meca 12 su pobedili, 8 izgubili a dve su bile nereseno Dakle sve u svemu rekao bih da je Kashima u ovom mecu bliza pobedi i pokusacu sa tipom na njih jer su prvoligasi i imaju jaci tim a Jef United je verovatno razocaran jer opet nije uspeo da se vrati u prvu ligu

Share this post


Link to post
Share on other sites
16:00 West Ham - Everton

oba daju gol i 3+  @  2.35 Germania

 

 

20:00  Malaga - Real Madrid

 

Oba daju gol i 3+  @  1.85 4/10  SS

 

 

Prošla oba. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sjajan dan danas. !!! 4/4

Bravo!  :48thumbsup:

 

Nadam se da si odustao od ove opklade....

Jesam, čim nema kvote i kladionice znači da nisam uplatio. Ali ne zbog toga što sam pametan, već mi se nešto ne kladi već desetak dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...