Jump to content
Sign in to follow this  
Petar91

26.12.2012

Recommended Posts

15:30, The New Saints - Bala Town, tip 1 @ 1.40, expekt, 8/10
 
Velska prva liga, utakmica izmedu dvije ekipe sa gornjeg dijela ljestvice - na svom terenu igraju vodeci The New Saintsi koji bjeze 5 bodova od drugog Bangora (ali ovi imaju utakmicu manje) i Bale koja se nalazi na sestom mjestu. The New Saints imaju omjer 12-2-4 uz odlicnu gol razliku 41:14. Kod kuce biljeze 6-1-2. Njihov protivnik ima 6-4-7 sto je dovoljno za sredinu ljestvice. U gostima imaju 2-3-4 uz gol razliku 8:12. Sto se tice forme - The New Saints su u puno boljoj formi i nizu pobjeda od Bale. Imaju u zadnjih sest nastupa cak 5 pobjeda i jedan poraz. I to pobjeduju vrlo uvjerljivo - 0:6 Llanelija, 1:3 Port Talbota, i 5:1 u zadnjem kolu Gapa. Sa druge strane Bala Town ima 3 pobjede, remi i 2 poraza. U zadnjem kolu su cak izgubili od Llanelija 1:2 (isto onog koga je TNS rjesio sa 6:0). Sto se tice h2h omjera on je debelo na strani domacina. The New Saints su pobjedili u ovoj godini sva 4 puta koliko su se ove dvije ekipe susrele (u 1. ligi, kupu i liga kupu). I to cak triput u gostima su pobjedivali,a jednom na svom terenu. Sve u svemu, mislim da The New Saints imaju puno vise sanse za pobjedu u ovoj utakmici - bolje stoje na ljestvici, u boljoj su formi, vrlo efikasni, i ovogodisnji h2h omjer je 100% na njihovoj strani. Meni je to dovoljno za ti 1. Sretno !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naziv kladionice: Unibet
Vrijeme odigravanja: 16:00
Naziv para: Norwich - Chelsea
Tip para: 2
Tečaj: 1.580
 
Mislim da je Chelse uzela mah u prvenstvu samim debaklom nad Aston vilom od 8:0 pa ne vidim razloga zasto ne bi mogli mlatnuti Norwicha koji nije u nekoj formi a i sami dueli pokazuju da je Chelsea 10 puta bolja i zato uzimam pobijedu gosta na veci ulog..
 
06.10.12 PRE Chelsea Norwich 4 : 1 21.01.12 PRE Norwich Chelsea 0 : 0 27.08.11 PRE Chelsea Norwich 3 : 1 17.02.07 FAC Chelsea Norwich 4 : 0 05.03.05 PRE Norwich Chelsea 1 : 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naziv kladionice: Unibet
Broj para iz kladionice:
 
Vrijeme odigravanja: 16:00
Naziv para: Reading - Swansea City
Tip para: 2
Tečaj: 2.370
 
Mislim da gost poslije remija sa Manchesterom je dobio krila za okrsaj sa domacinom koji nikako da pronadje formu i da krene da pobijedjuje mada je ovdje i otvoren i remi pa zato idem sa nekim srednjim ulogom da probam jer fina je kvota na gosta a i sama statistika pokazuje da je gost bolji od domacina u medjusobnim duelima...
 
 
06.10.12 PRE Swansea Reading 2 : 2 30.05.11 CHA Swansea Reading 4 : 2 01.01.11 CHA Swansea Reading 1 : 0 16.10.10 CHA Reading Swansea 0 : 1 26.12.09 CHA Reading Swansea 1 : 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naziv kladionice: Unibet
Broj para iz kladionice:
 
Vrijeme odigravanja: 16:00
Naziv para: Sunderland - Manchester City
Tip para: 2
Tečaj: 1.530
 
Mislim da je ovdje treba probati odigrati na gosta koji nije bas u nekoj formi ali nekako guraju sa pobijedama dok domacin polako nalazi formu a i sam je tezak protivnik jer igra zatvoreno ali ja sam se odlucio da odigram pobijedu gosta pa sta bude pa cak i ako statistika kaze da city nema sjajne rezultate u gostima protiv domacina...
 
06.10.12 PRE Manchester City Sunderland 3 : 0 31.03.12 PRE Manchester City Sunderland 3 : 3 01.01.12 PRE Sunderland Manchester City 1 : 0 03.04.11 PRE Manchester City Sunderland 5 : 0 29.08.10 PRE Sunderland Manchester City 1 : 0
 
Edited by Sasa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mislim da je Chelse uzela mah u prvenstvu...
Mislim da gost poslije remija sa Manchesterom je dobio kril... 
Mislim da je ovdje treba probati odigrati na gosta koji nije bas u nekoj...

Mislim da puno misliš :icon_lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

14:30, Lokeren - Cercle Brugge, tip vise od 2,5 gola @ 1.75, Unibet, 8/10

 

22.kolo Belgijske Jupiler lige u kojem se sastaju Lokeren i Cercle Brugge. Dvije ekipe koje karakterise veliki broj golova na njihovim mecevima. U prosjeku datih i primljenih golova Lokeren zauzima 8.mjesto sa 3,24 gola po mecu, dok je Cercle jos bolji i oni su u ovom segmentu igre na 6.mjestu sa prosjekom 3,33 gola po mecu.

Inace Lokeren se nalazi na odlicnom 4.mjestu u ligi sa 37 bodova. Kod kuce igraju dosta dobro, imaju omjer 4-4-2 uz gol razliku 18:15, sto je i ovdje vise od 3 gola po mecu tacnije 3,3 gola. Lokeren je na zadnje dvije utakmice kod kuce igrao dosta efikasno i bilo je dosta golova, pa je tako igrao 2-2 sa Gentom, a kolo ranije kod kuce je izgubio od Genka sa 4-3. Lokeren je na zadnjih 10 utakmica kod kuce odigrao cak 7 utakmica sa 3 i vise golova po mecu.

 

Cercle se nalazi na posljednjem mjestu u ligi sa svega 14 osvojenih bodova i njima predstoji grcevita borba za opstanak, a imaju realne sanse jer im treba 4 boda za luku spasa, tako da ce se boriti sasvim sigurno za svaki bod u ligi. Inace u gostima igraju jako lose, pa je i to jedan od razloga zasto su na zadnjem mjestu. Imaju omjer u gostima 0-2-8 uz gol razliku 12:26. kao sto se vidi na ovih 10 utakmica u gostima prosjek golova im je 3,8 po mecu, sto je izuetno veliki prosjek. Dosta primaju, ali i daju skoro uvijek barem jedan gol na gostovanju, pa iz tog razloga sam se i odlucio na golove, jer im trebaju bodovi, a u prosjeku daju barem po jedan gol na strani. Cercle je na zadnjih 10 utakmica u gostima odigrao 7 utakmica sa 3 i vise golova na mecu.

 

Lokeren je favorit u ovom mecu i velika je vjerovatnoca da ce slaviti u ovom mecu, jer imaju bolji tim, a i pozicija na tabeli to pokazuje, no ja cu igrati na golove, jer i jednim i drugim trebaju bodovi, a gosti igraju ofanzivno u gostima i na zadnjih 8 utakmica su postigli barem po jedan gol, dok je Lokeren takodjer na zadnjih 8 utakmica kod kuce uvijek postizao barem po jedan gol. Sve u svemu ocekujem otvoren mec sa dosta golova na obje strane, a ja mislim da ce ih biti najmanje 3.

Share this post


Link to post
Share on other sites

16:00 Chester - Droylsden vise od 3.5 golova @1.70 - William Hill

 

 

Chester u dosadasni tok prvenstva je prikazao koliko je lako biti lider na tabeli, imati velika i komfortna bodovna razlika i uzivati u fudbalu. Ova velika razlika ne daje im za pravo na relaksaciju. U period Boxing days, samo jedan dan nakon Bozica, domaci tim ima ligasku utakmicu protiv jedan od najslabijih timova. Zajedno sa Histon i Hinckley, gostinski tim Droyslden je jedan od onih tri timova koj cvrsto stoji na dnu tabele. Ekipa se nalazi van forme vec dugi period, prezentiraju smesne utakmice. Cak nisu ni dostojni protivnici koji mogu da pruze bar malo otpora. Sa druge strane, domaci tim je najbolja domaca ekipa, bez nijednog poraza do sad sa samo jedan nereseni ishod. Igraju zaista fantasticno, imaju sedam pobede u nizu. Ovo je jedan od onih meceva gde bih trebalo samo serija da se nastavi, mec gde mora biti tri bodova bez nikakvog problema. Po meni, pobednik je poznat prije vreme, jedino pitanje je samo konecni rezultat. Sa ovakav fenomenalan napad domacina koj je prikazao kako je moguce dati gol sa lakocom, osobeno kod kucnih utakmica, pogotovo danas protiv jedna zaista losa odbrana, jedino pitanje koje se postavlja je sa koliko golova u mrezi otice protivnika. Najverojatno, stadion pice pun sa svojih vernih fanova koj jedva cekaju ovaj duel, sto po meni, ovo mi deluje kao poklon mec za domaci tim koj pretpostavljam da je zeljan dati jedan novogodisni poklon svojih fanova koj bi mogao zadovoliti. A to se naravno pravi so jedan efikasan mec, ubedliva i visoka pobeda. Idealan mec gde bih trebalo biti dosta golova.

 

Sretno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...