Jump to content
Sign in to follow this  
Petar91

26.12.2012

Recommended Posts

16:00 Reading - Swansea vise od 3.5 golova @3.00 - William Hill

 

 

Moram priznati da sam cekao ovog duela, vec unapred sam imao u planu sta cu da odigram na njega a sad imam jos vece zelje kad sam video da su kladionice dali zaista ljepe kvote. Nadam se da ce sve ici po planu.

Reading je jedan od onih timova koj prikazuje dobre igre samo kod kuci. Mislim na tome da daju nam priliku da vidimo dosta akcija, veliki broj sanse za obe strane, puno golova. To je jedini nacin kako ja vidim Reading kad igra kod kuci. Ekipa ispada na terenu extra motivisana, nemaju nikakav respect za protivnika i njihov kvalitet a upravo tu dolaze lose rezultate. Veci deo domacih utakmicu su zavrseni sa veliki broj golova. Upravo takav mec ocekujem da bude jos jedan put prezentiran sa njihove strane. Sve dok ekipa pokusava da izadje sa lose forme, da prekine ovaj negativni niz, kao i goste koji dolaze sa puno samopouzdanja znajuci da imaju velika sansa da odnese sva tri boda sa ovog duela. Swansea je najvece izenandjenje u PL i sve dok Laudrup veruje u svoj tim, imacemo priliku da vidimo jos vise iznenadjenja sa njihove strane. Nalazi se u odlicna forma, lider ekipi Michu je takodje u odlicna forma a to bih trebalo da nam pomogne oko naseg izbora. Sve dok Reading nema nikakvih problema oko postizenje golova kod kuc protiv bilo koga a njihova odbrana produzi da prikazuje neverovatne smesne utakmica i sve dok Swansea prikazuje ljep i ofanzivan fudbal kao i odlicne golgeterske vestine, po meni ovaj duel ima velika sansa da bude jedan odlican mec izmedju oba time, bez nikakve kalkulacija i sa najmanje 4 golova na bilo koje strane.

 

Sretno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

15:30 Airbus - Connah's Q vise od 3.5 golova @1.73 - William Hill

 

 

Idemo u jedna od mojih omilenih liga da pokusamo da pronadjemo pravi izbor od svih ovih utakmica. Izbor je pao na utamicu izmedju Airbus i Connah’s gde smatram da je igra golove najbolji izbor u ovog duela sa ocekivanje da vidimo jedan zaista ludi mec.

Domacini su jedan od top 4 ekipa koji se bore za sto bolju sezonu. Zaista dostojan protivnik i konkurent, sto meni licno daje sliku za jedan ozbilan itm. Megutim, jer smatram da je kvota na pobedu domacina jako niza, odlucio sam se na golove. Kvota su vise nego zadovolitelne, u ovoj amaterski ligi mogucnost da budu vidjeni golovi na bilo koj mec su velike jer jednostavno, razlika u kvalitetu izmedju dva tima zaista nije klucan factor.

Domacini su u sjajna forma, nakon losa serija od 3 poraza u nizu vezali su 4 pobede sa redom gde su prikazali zavidne golgeterske vestine. Ekipa poseduje najbolji napad u ligi, dok sa odbranom se jako muci. Ovo mucenje ocekujem da bude produzeno i sutra u duelu protiv Connah’s gde protivnik dolazi van forma, u jako loso stanje, gori od zelja da dodje do pobedu i da prekine ovaj negativni niz. Jedina stvar koja moze spreciti goste u tome je smesna odbrana koja izgleda totalno nekontrolisana. Jako puno primenih golova u zadnje vreme ali takodje su uspeli da daju. U ovoj utakmici, nemaju sta da zagube. Bas suprotno, kako bih bili dostojni protiivnici moraju malo da pretisne po domacina, da pokazu da znaju da igraju agresivan i napadacki fudbal, bez nikakvih plasenja od primeni gol ili evenutalni poraz. Ovaj nacin igre, koj pretpostavljam da ce biti prezentiran sutra, moze samo da nam garantuje veliki broj prilika za golove. Ofanzivan nacin igre sa obe strane moze samo dovesti vise slobodan proctor za jedne i druge a ja se iskoreno nadam da ce to biti zaista dovolno da vidimo goal show na ovog duela.

 

Sretno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:45, Stoke - Liverpool, tip X @ 3.320, Pinnacle, 8/10

 

Nakon bozicnih praznika Englezi nastavljaju tradicionalno da igraju svoje meceve punim tempom odmah nakon toga, pa i za vrieme novogodisnjih praznika odigrat ce nekoliko kola. Danas se sastaju Stoke i Liverpool. Dvije ekipe iz sredine tabele. Stoke se nalazi na 9.mjestu sa 25 osvojenih bodova i ima isto bodova kao i Liverpool, koji je na 8.mjestu. Stoke ima najbolju odbranu u ligi, a prije svega zahvaljujuci fenomenelanom golmanu Begovicu koji je primio svega 13 golova iz 18 utakmica. Inace ekipa Stoke-a igra jako cvrsto, pa i malo daju golova. Do sada su dali svega 15 golova, pa su u tom segmentu medju najlosijim ekipama u ligi. Kada igraju cvrsto i tvrdo, onda je sasvim logicno da imaju dosta remija. U ligi ih imaju najvise sa cak 10 nerijesenih susreta od 18 odigranih. Zadnja 3 meca su odigrali nerijseno protiv Tottenham i Aston Ville u gostima 0-0 i kod kuce protiv Evertona 1-1.

 

Liverpool igra dosta promjenjivo ove sezone, no u zadnje vrijeme igraju dosta bolje, pa su na zadnjih 5 utakmica ubiljezili 3 pobjede i 2 poraza. Oni imaju 7 remija u dosadasnjih 18 kola. Njihovi napadaci su se raspucali u zadnje vrijeme, ali protiv ekipe kakav je Stoke tesko i puno bolji napadaci od Liverpoolovih mogu se nadati pogocima. U gostima Liverpool igra 2-4-2 uz gol razliku 13:13.

 

Imajuci u vidu da Stoke jos nema poraz kod kuce (omjer 4-4-0) i da im je gol razlika 8:3 kod kuce, znaci svega 3 primljena gola na 8 utakmica, a i Liverpool u gostima ima 4 remija od 8 utakmica, nista mi drugo ne govori nego da ce ovo biti jedan tvrd mec sa malo ili gotovo nikako golova, a remi se namece kao logican slijed tih desavanja. dakle, moj tip je nerijeseno i podjela bodova.

 

Sastav Stoke-a.

Begovic – Cameron, Huth, Shawcross, Wilkinson – Whitehead, N'Zonzi, Whelan, Etherington - Walters – Jones

 

Sastav Liverpoola:

Reina – Johnson, Skrtel, Agger, Jose Enrique – Allen, Lucas – Sterling, Gerrard, Downing – Suarez

Share this post


Link to post
Share on other sites

16:00 Norwich-Chelsea ( Koliko će golova postići momčad 2 ) tip: više od 1.5 @ 1.53 bwin19 kolo meni najdraze lige. Chelsea ide na noge ekipi Norwich-a. ekipa koja je osojila ligu prvaka zatim ove sezone ispala več u grupi, izgubila u finalu protiv Corinthians-a rez. 1:0sada se mogu posvetiti prvenstu i Liga Kup-u.u prvenstvu se nalaze na 3 mjestu sa 32 boda, 7 manje od drugoplasiranog City-a i 11 manje od Uniteda-a ali sa utakmicom manje. U gostima imaju omjer 4 pobjede 2 neriješene i 2 izgubljene gol razlika 14:10 zadnjih 5 utakmica 2 pobjede 2 neriješene i 1 izgubljenu gol razlika 12:4chelsea u gostima daje 1.75 golova po utkmici i 62.5 % gostujučih utakmica im ide u overŠto se tiče današjeg sastava sve bi trebalo izgledati kao u prošlom kolu gdje su pregazili aston villu sa 8:0.John Terry and Oriol Romeu su ozljeđeni od prije dok Ryan Bertrand i Daniel Sturridge imaju 50 % šanse za nastup ali nisu u planovima Beniteza za prvi sastav.evo još nekih podataka Norwich nije pobjedio ekipu chelsea još od davne 1994.chelsea je dobio 6 od ukupno 8 utakmica ova dva timau tih 6 utakmica chelsea je zabijao 3 ili 4 gola bile su to pobjede 4:1, 3:1, 4:0,1:3 4:0, 4:02 utakmice zavrsile su 0:0 to je bilo 2002 god, i u siječnju ove. Dns nevidim takvu mogučnost da chelsea nezabije gol.iz razloga sto je Benitez izgleda nasao neki recept 13 golova iz 2 utakmice je vise nego impresivna statistika.ekipa Norwicha se nalazi na 10 mjestu sa 25 bodova. Kući imaju omjer od 5 pobjeda 2 neriješene i 1 izgubljenom uz gol razliku 10:8. kući primaju u prosjeku samo 1 gol a daju 1.25 čak 62.5% utakmica zarsava im u underu. ali dns će obrana domačina teško moći zadržati mrežu očuvanom.što se tiće ozljeda John Ruddy i Andrew Surman su jedini na popisu dugoročnih ozljeda. Ryan Bennett, i Steven Whittaker su upitni i šanse su 50%. velika briga ekipi domačina biti će kapetan Grant Holt koji je propustio i prošlu utakmicu protiv west b. a najvjerojatnje i ovu.Iako su na ovom stadionu ove sezone pali Unt. i Arsenal isim rezultatom 1:0. Izgleda da Norwich pase chelsea i da će biti obrnuto + još koji gol za gosta :)chelsea mi se čini u naletu i nevjerujem da norwich može dns iznenaditi. sretno tko isprati naravno uz ovaj tip predlažem i dvojku al nekako mi je ovo sigurnije nikad se nezna sta se može desit lopta je okrugla. možda bude i 2:2 haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fulham - Southampton Tip 1 (kw.1,90)

Nuneaton Town - Tamworth Tip 1 (kw.2,30)

Eisbaren Berlin - Wolfsburg. Tip 1 (kw.1,60)

 

Listic br.1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bournemouth - Yeovil Tip 1 (kw.1,67)

Wrexam - Telford Tip 1 (kw.1,45)

Preston - Bury Tip 1 (kw.1,90)

 

Listic br.2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: SuperSport
Vrijeme odigravanja: 16:00
Naziv para: Sunderland-Manchester City
Tip para: 2
Tečaj: 1.550

 

:nije: 

 

1-0

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mislim da puno misliš :icon_lol:

 

Norwich - Chelsea  2 @1.62 Bet365

 

Mislim  da ovde ne treba mnogo misliti

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:45 Stoke City – Liverpool, Total Goals Scored - First Half 1.5, Tip: Over 1.5 goals @ 3.05, 8/10U okviru posljednjeg današnjeg meča 19. kola engleske Premier Lige večeras se na Brittania stadionu sastaju domaći Stoke i Liverpool. Moj tip je da će biti barem dva gola u prvom poluvremenu, iako mnogi očekuju jako malo golova, mislim da bi zbog praznika mogli gledati od početka malo otvoreniji meč.Obje ekipe su skupile po 25 bodova u dosadašnjem toku sezone ali zbog bolje gol razlike Liverpool je na 8. mjestu a Stoke je na 9. mjestu. Stoke ima čak 10 neriješenih mečeva ove sezone (prosjek im je 1,56 gola po meču i to je najmanje u cijeloj ligi). Domaći Stoke će biti oslabljen jer im ne igra Delap i Willson dok kod Liverpoola nema manje poznatih igrača: Borini, Kelly i marokanca Assaidija koji su inače jako rijetko u kombinacijama za prvi tim.Stoke kod kuće je bez poraza čak 15 mečeva, a kod kuće na poluvremenu imaju omjer 2-5-1 i gol razliku od 4-2, dok u gostima Liverpool ima omjer na poluvremenu od 1-2-5 i gol razliku od 5-9. Stoke: Begović, Huth, Cameron, Shawcross, Wilkinson, N'Zonzi, Whitehead, Whelan, Etherington, Jones, WaltersLiverpool: Reina, Skrtel, Agger, Johnson, Jose Enrique, Allen, Sterling, Lucas, Gerrard, Downing, Suarez

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...