Jump to content
Sign in to follow this  
hsammer

02.01.2013.

Recommended Posts

04.30 Los Angeles Lakers - Philadelphia 1 (uz handicap -6.5) @1.64 Bet365

 

Lakersi se žele pod hitno vratiti u gornji dom Zapada te im je zato svaki meč veoma bitan. Pred svojim navijačima imaju tek 10 pobjeda iz 16 mečeva i sve će učiniti da zabilježe i 11. pobjedu. Kobe i Howard uz pomoć Gasola i Nasha mogu bez problema da ubrzaju igru i tako zbune 76erse.

 

Vjerujem da ce ovdje biti i ubjedljivija pobjeda od zadane granice, ali i ova kvota mi odgovara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tim Duncan -16,5+Tim Duncan iako na leđima ima 36 godina igra jednu od boljih sezona. Spursi imaju izvrsnu klupu koja nerijetko njemu i Parkeru kao glavnim zvjezdama momčadi da minute odmora koje njima sasvim sigurno dobro dođu. Bucksi na domaćem terenu su jamac da Spursi neće moći napraviti veću razliku i time dati priliku za odmor glavnim igračima. Tim Duncan ove sezone postiže u prosjeku 17,7 poena. Ove sezone već je igrao protiv Bucksa na domaćem terenu i postigao 17 poena u samo 27 minuta provedenih na terenu. Milwaukee ima pozitivan omjer na svom terenu protiv Spursa u zandjih 7 utakmica (4-3) a u Prosincu su Bucksi na svom parketu u 8 utakmica izgubili samo dvije. Biti će ovo utakmica u kojoj će Duncan i Parker morati provesti više vremena na terenu, a domaća momčad i nema igrača koji može zauszaviti Duncana te bi ovu marginu morao proći bez većih problema.TIP: Više  :uredu:

Edited by FamilyGuy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Carlos Boozer -14,5+Boozer je sezonu započeo vrlo loše. U izostanku Rosea Bozzer se uz Hamiltona svrstao kao glavna ofenzivna karika momčadi iz "vjetrovitog grada". Krilni centar tek je u nekim utakmicama djelovao kao da može biti važan igrač u napadu, no te utakmice su bile jako rijetke. Da se Boozer budi pokazuju posljednje dvije utakmice u kojoj je ubacio 15 i 19 poena a pritom je i u obje utakmice ubilježio i double double učinak. Večeras Bullsi nakon poraza od Bobcatsa kod kuće idu u goste ozljedama prorijeđenom Orlandu. Orlando jako odgovara i Bullsima koji imaju 6 pobjeda u 7 utakmica od toga pet pobjeda zaredom na ovom gostovanju. Orlando odgovara i Carlosu Boozeru koji je u zadnje dvije utakmice u prosjeku zabijo 22 poena i imao 13 skokova. Bez Glen Davisa pod koem i Noahom koji vuče neku ozljedu pod košem bi Boozer trebao dominirati i prebaciti ovu granicu. U 12 odigranih utakmica u gostima ove sezone Boozer u prosjeku postiže 15 poena.TIP: Više  :uredu:

Edited by FamilyGuy

Share this post


Link to post
Share on other sites
04.30 Los Angeles Lakers - Philadelphia 1 (uz handicap -6.5) @1.64 Bet365

 

Lakersi se žele pod hitno vratiti u gornji dom Zapada te im je zato svaki meč veoma bitan. Pred svojim navijačima imaju tek 10 pobjeda iz 16 mečeva i sve će učiniti da zabilježe i 11. pobjedu. Kobe i Howard uz pomoć Gasola i Nasha mogu bez problema da ubrzaju igru i tako zbune 76erse.

 

Vjerujem da ce ovdje biti i ubjedljivija pobjeda od zadane granice, ali i ova kvota mi odgovara.

 

Los Angeles Lakers - Philadelphi  99 - 103 :nije: :smile_redcard: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boston Celtics - Memphis Grizzlies 1 @2.45 (unibet)

 

cini mi se da je malo prevelika kvota na Boston iako su gosti vrlo dobri

Share this post


Link to post
Share on other sites

Phoenix Suns - Philadelphia 76ers 2 @2.65 (bet365)

 

kao i kod Bostona i ovdje je malo prevelika kvota ovaj put na goste koji imaju puno bolji omjer u odnosu na domacina pa sto ne bi pobjeda otisla na njihovu stranu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Indiana Pacers - Washington Wizards hendikep -8.5  1 @1.61

 

Najgori tim lige nema sta traziti na ovom gostovanju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oklahoma City Thunder - Brooklyn Nets, hendikep -6.5   1 @1.55

 

Najbolji tim lige protiv Brooklyna koji polako gubi korak i sve cesce gubi utakmice i od puno slabijih ekipa

Share this post


Link to post
Share on other sites
ALLSTATE SUGAR BOWL

American Football, NCAA
02:30 CET (03/01/2013)
Florida Gators-Louisville Cardinals
Pick: Louisville Cardinals +15.5  :uredu:

 Offered at: 1.87 (Pinnacle Sports)
Stake: 5/10


Večeras se u Mercedes-Benz Superdome(New Orleans, La.) igra se  meč između Florida Gators(No. 4)  11-1  i Louisville Cardinalsa(No. 22)  10-2  meč se igra za takozvani Sugar Bowl jedan od prestižnijih Bolowa.
Ja ću ovde igrati na Cardinalse ali u hendikepu jel mislim da je margina prevelika i daoni to mogu pokriti.
Svakako je da su Gatorsi na ovom meču favoriti sezonu su završili sa samo jednim porazom od Georgie a taj ih je poraz verovatno i koštao borbe za najprestižniji BOWL  DISCOVER BCS NATIONAL CHAMPIONSHIP.
Gatorsisu svakako tim koji je već godinama u vrhu radi se o izuzetno čvrstom timu koji svoju igru gradi na izuzetno čvrstoj odbrani jedna od najboljih odbrana u ligi 5th po broju dozvoljenih jardi posebno su sjajni protiv trčanja 96.6 (5th) ali im je napad izuzetno loš tek 101st i oni se najvećim delom u napadu oslanjaju na trčanje 194.1 (34th) dok im je pass igra katastrofalna 143.9 (111th)...
Gledao sam ih 3-4 puta ove sezone iako nesumnjivo imaju uspeha samo sam jednom igrao na njih kada su razbili South Carolina   Won 44-11 iako sam posle 10min. bio zažalio što sam i odigraona njih toliko su bili nemoćni u napadu da nisu mogli da naprave ni jedan daun a onda za 2min. što odbrana što specijalni tim je iz famblova postigao čak 21 poen to i govorim jel je to otprilike njihov stil igre gde im upravo sve kreće od odbrane koja daje odlične početne pozicije napadu.Posle tog meča već sledeće nedelje sam posle tog meča odigrao protiv njih kada je na Georgiu bila kvota nenormalnih 3.80 Georgia je to dobila sa 17-9 i to je jedini poraz Gatorsa potom sam i u naredne dve nedelje uzimao hendikepe protiv Gatorsa iako su oba puta bili ogromni favoriti protiv Missouria Won 14-7 i La.-Lafayette   Won 27-20 posebno mi je bila jedna od najluđih margina koje sam ikada video tada sam uzeo La.-Lafayette +29.5 tada sam rekao da lako može da bude da Gatorsi nedaju ni 30 poena na meču što je i bilo to sve govorim jel su često ove sezone na njih postavljane nenormalno visoke margine tako mislim da je i večeras margina previsoka no videćemo.
Sa druge strane Cardinalsi koji su ostvarili jedan od najvećih uspeha u istoriji kluba pobedom u odlučujućem meču nad favorizovanim Rutgersom iako su na poluvremenu gubili sa 14-3 uspeli su da preokrenu meču drugom delu i pobede sa 20-17 i sebe promovišu u jedan BSC Bowl.
Kolikije značaj tog uspeha je i to da je Head Coach  Charlie Strong odbi ponudu jednog Tennessea da preuzme klub i odlučio da i sledeće sezone vodi ekipu koja će se takmičiti u ACC in 2014.
Ekipa je sasvim solidnog napada koji je 47th daleko su bolji kroz vazduh 298.6 (23rd) što bi mogla da bude i njihova šansa jel je ipak odbrana Gatorsa tu slabija.
Vođa napada Cardinalsa je QB Teddy Bridgewater   267/387 CP/AT   3452 YDS   25 TD 7 INT koliko je on bitan u ekipi govori i to da je na pomenutom meču sa Rutgersom on zbog povrede na klupi proveo prvo poluvreme gde su bili totalno nemoćni iako sa teškom povredom kad su videli da nemaju šanse na meču sa rezervnim QB on je stisnuo zube i odigrao fantastično drugo poluvreme u najbitnijem meču sezone kada je bacio u drugom pol. čak 263y uz TD ze preokret protiv odlične odbrane večeras će naspram sebe imati još bolju odbranu ali je dokazao da može da baca odlično.
Pored sasvim dobrog napada Crdinalsi imaju i sasvim dobru odbranu koja je rangirana prilično visoko 24th iako to nije toliko realno jel su ipak dosta mečeva imali protiv lošijih ekipa ipak nradi se o solidnoj odbrani koja bi mogla u dobroj meri da zaustavi napad ne preterano moćan Gatorsa.
Naravno na meču će biti i mnogo bitno da napad  Cardinalsa nepravi puno grešaka i time da šansu Gatorsima za laku realizaciju.
Uzeću hendikep na Cardinalse za srednji ulog.....
Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: bet365
Broj para iz kladionice: nema

Vrijeme odigravanja: 01:35
Naziv para: Boston - Memphis ( 184,5 )
Tip para: manje od 184,5 koševa
Tečaj: 1.500

 

:uredu: 

Edited by Goran1

Share this post


Link to post
Share on other sites

03:00  Utah - Minnesotta

Tip: 1

Koef: 1,70

Supersport

 

:uredu:

Edited by Goran1

Share this post


Link to post
Share on other sites

04:30  GolState-L.A.Clippers

Tip: 2

Koef: 1,90

Supersport

 

:nije:

Edited by Goran1

Share this post


Link to post
Share on other sites

02:00  Johns.Joe(-16,5+)-Okl-Bkn

Tip: više od 16,5 koševa

Koef: 1,85

Supersport

 

:uredu:

Edited by Goran1

Share this post


Link to post
Share on other sites

01:00  Orlando - Chicago

Tip: 2

Koef: 1,65 

Supersport

 

Kod Orlanda Gustavo Ayon, E’Twaun Moore i Jameer Nelson su upitni za današnji dvoboj.

 

:uredu:

Edited by Goran1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...