Jump to content
Sign in to follow this  
micha

MNF - Januar 2013.

Recommended Posts

TenisGrand SlamVreme: 02:45Gavrilova  Daria : Davis LaurenTip: 2Kvota: 1.50Kladionica: Sportingbet 

:nije:

Edited by roberth

Share this post


Link to post
Share on other sites

TenisGrand SlamVreme: 00:05Mayer F. - Williams R. Tip: overKvota: 1,89Kladionica: Pinnacle/34,5 gema/ 

morao sam odigrati jer je to lepa ponuda.....

 

:uredu:

Edited by roberth

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Roberte , pogrešio si dan . Ovaj tenis ( oba) igraju se sutra 15.  Prebacio sam ti tamo gde treba. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle 14 dana takmičenja, stanje nam je +529,3 boda.  I to najpre zahvaljujuci Mirku , koji ima + 423,7 , a i Tuto je dobar sa + 277 bodova.  Ja i roberth, kao da nismo ni igrali - Ja  +22,6 , robert  +19.   Crni je usao u malu krizu (-213), ali verujem da je to trenutno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od mene za danas ovo:

FudbalENGLAND – CONFERENCE SOCCER Vreme: 20:45Cambridge United - Nuneaton TownTip: Cambridge United -1Kvota: 2.00Kladionica: PinnaclePobeda Cambridge United sa dva ili više golova razlike, U slučaju pobede sa jednim golom razlike - kvota 1

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

FudbalGulf Cup of Nations. Vreme: 14:15 United Arab Emirates - Kuwait :uredu:Tip: 1Kvota: 2.10Kladionica: Unibet 

Edited by micha

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posle 14 dana takmičenja, stanje nam je +529,3 boda.  I to najpre zahvaljujuci Mirku , koji ima + 423,7 , a i Tuto je dobar sa + 277 bodova.  Ja i roberth, kao da nismo ni igrali - Ja  +22,6 , robert  +19.   Crni je usao u malu krizu (-213), ali verujem da je to trenutno.

 

 

Ušao u malu krizu  :77tooth:  koja traje  već mesecima  :icon_mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:icon_razz:   :icon_razz: 

:icon_razz: 

United Arab Emirates - Kuwait  1:0  :uredu:

 

:icon_razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rukometsvjetsko prvenstvoVreme: 16:00Bannour/4,5/Tip: 2-overKvota: 2.10Kladionica: Unibetnajmanje 5 golova za Bannoura :aponis:  - za mene.....nije igrao i nije bio ni rezerva!!

Edited by roberth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Pinnacle
Broj para iz kladionice:

Vrijeme odigravanja: 19:00
Naziv para:
Tours - Metalist Harkiv


Tip para: 1
Tečaj: 1.600

Ev. dobitak: 6.600
Ev. gubitak: 1.600

 

odbojka muškarci - CEV cup

 

:uredu:

Edited by roberth

Share this post


Link to post
Share on other sites

TenisGrand SlamVreme: 02:05Kai-Chen Chang/Zi Yan - Cibulkova, D/Pervak, K Tip: 2Kvota: 2.15Kladionica: Unibet 

 

17.1. :uredu:

Edited by roberth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rukometsvjetsko prvenstvoVreme: 20:15Poljska : SrbijaTip: 1xKvota: 1.65Kladionica: Expekt :uredu:

Edited by roberth

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rukometsvjetsko prvenstvoVreme: 16:00Bannour/4,5/Tip: 2-overKvota: 2.10Kladionica: Unibetnajmanje 5 golova za Bannoura :aponis:  - za mene.....nije igrao i nije bio ni rezerva!!

 

Dobro da je ovo  :aponis: , jer da je odigrao i dao više od 6 golova, opet bi bilo  :aponis:  , jer nije dobro postavljen par

 

U pravilima MTF-a pise 

 

- Ukoliko takmičar tipuje na broj poena, golova, koševa, kartona... itd. mora da postavi ko sa kim igra, a ne samo tim za koji taj igrač nastupa.Primer:Par: Barselona - Realtip: Mesi daje gol

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobro da je ovo  :aponis: , jer da je odigrao i dao više od 6 golova, opet bi bilo  :aponis:  , jer nije dobro postavljen par

 

U pravilima MTF-a pise 

 

- Ukoliko takmičar tipuje na broj poena, golova, koševa, kartona... itd. mora da postavi ko sa kim igra, a ne samo tim za koji taj igrač nastupa.Primer:Par: Barselona - Realtip: Mesi daje gol

Hvala za obrazložitev!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Danas sam lepo pogodio 2 para....a sutra???

 

Pa i sutra isto, nego kako!? 

 

a pored Roberta pogodio je i Mirko , nažalost Tuto promasio. ( Ja i  Crni nismo danas nista postavljali) . 

 

Tako kad se sve sabere, danas smo u plusu, sto ukupno daje da nam je trenutno bodovno stanje + 645,3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...