Jump to content
Sign in to follow this  
micha

06.01.2013.

Recommended Posts

15:00h   Ronse - Racing Mechelen @ 2 @ 2.10 Bet365

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:00h   Wydad Athletic Club Casablanca - Moghreb Tétouan @ 1 @ 1.95

Share this post


Link to post
Share on other sites

12.15  Covilha - Leixoes X kof.3.0

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:45, Napoli - AS Roma, tip X2, @ 1.70, Expekt, 8/10 Odlican i nepredvidljiv duel o ovom kolu Serie A. Dvije koje na tabeli dijeli samo dva boda, i to u korist petoplasiranog Napolija, i dvije ekipe koje se bore za evropske pozicije...Ovo moze biti jedan od kljucnih duelaza obje ekipe, iako ima jos puno da se igra. Roma je u odlicnoj formi, od posljednjih sedam meceva dobili su šest, i na krilima dobrih igara ulaze samouvjereno u ovaj dvoboj. Zbog tipa igraca kakve posjeduje Roma, nemoguce je da igraju defanzivno, sto obecava da ce Roma na ovom mecu sigunro zabiti. Nesto losija im je odbrana stoga je po meni samo pitanje hoce li ili nece primiti vise od onoga sto ce sigurno zabiti...U prilog tome govori cinjenica oni sa 42 postignuta gola i dalje najefikasnija ekipa lige, a posebno su dobar utisak ostavili u posljednja dva domaca meca, u kojima su sa po 4:2 slavili nad velikim rivalima Fiorentinom i Milanom. Jako je bitno da igra legendarni Totti, no nije sigurno da ce poceti mec, zbog prehlade, ali jucer je trenirao sa ekipom sto je dobar znak...U medjuvremenu su se oporavili Destro i Lamela, pa ce oni zajedno sa odlicnim Pjanićem predvoditi napad Rimljana u Napulju, dok ce svoju sansu sa klupe cekati i oporavljeni Osvaldo. Što se tice ostalih, povrijedjeni su Florenzi, Taddei te stoper Marquinhos, pa ce vjerovatno rupe pokrpiti Bradley, De Rossi i Burdisso.U posljednjih 5 meceva u svim takmicenjima Napoli je pretrpio cetiri poraza. No i dalje su u igri za drugo mjesto, no moraju dobiti direktne konkurente kao sto je Roma. Trener Mazzari je najavio najbolju mogucu postavu, sa oporavljenim Maggiom i Pandevom. Van stroja su suspendovani defanzivci Cannavaro i Grava (zbog sumnje u namjestanje meceva) Ima napolio svoje adute, tu su Hamsik, Cavani izmejdu ostalih i ovo je jako nepredvidljiv mec. Ja sam se odlucio za nijansu da dam prednost Romi zbog forme, pa cu podebljati i jednim iksom...dakle X2 je moj tip....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...