Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

13.01.2013.

Recommended Posts

Cagilari - Genoa Tip 1 (kw.2,10 MozzartBet)

 

 

/Win Bet 2:1 FT/

Edited by Johnyboy

Share this post


Link to post
Share on other sites

15:00, Parma - Juventus, tip 1x @ 1.95, expekt, 7/10

 

 

Talijanska prva liga, utakmica 20og kola izmedu vodeceg Juventusa i osme Parme. Ova utakmica postavljena je kao supersansa sto nam signalizira da je ovo "smrdljivi" tip tj. da favorit, prvoplasirani Juventus moze imati problema na ovom gostovanju. Pokriti 66% izgleda za kvotu od 1.95 mi je vrlo prihvatljivo. Naime, Juventus ima 44 boda sto je 5 vise od drugog Lazia... U gostima imaju 7-1-1. Sa druge strane Parma igra odlucno kod kuce, jedina su ekipa bez poraza u ligi, imaju 6-3-0 omjer uz gol razliku 16:7. Sto se tice forme Parma se dize u zadnje vrijeme... nakon poraza nakon penala u kupu protiv Catanie poceli su pobjedivat - pobjedili su Cagliarija sa 4:1, zatim Bolognu sa 1:2 i Palermo sa 2:1. Juventus sa druge strane biljezi u zadnjih pet utakmica (3 prvenstvene i 2 u kupu), 3 pobjede, remi i poraz. Izgubili su na svom terenu u zadnjem kolu protiv Sampdorie. Treba uzeti u obzir da sada idu na gostovanje sto im dodatno otezava ovaj susret. Sto se tice h2h omjera - uzeti cu npr zadnjih sest medusobnih susreta koji su se igrali od 2010 do danas ... i tu je Parma ubiljezola cak 3 pobjede, jedan remi i 2 pobjede Juventusa. Ocekujem da Parmin najbolji strijelac Ishak Belfodil zabije i Juventusu i da barem bod ostane kod kuce. Ukratko, Juventus jest bolji na ljestvici, ali trenutno mi vise pokazatelja sugerira da pokusam odigrati dvoznak na Parmu, a to su sljedeci : Parma igra na svom terenu na kojem jos nemaju poraz, Juventus je kiksao protiv Sampdorie u zadnjem kolu sto moze biti pokazatelj mini-krize u koju upadaju, Parma ima h2h tradiciju na svojoj strani u zadnjih par susreta, kladionice su postavile ovaj tip kao "super-sansu" sto nam sugerira da je moguce iznenadenje, dvoznak pokriva 2/3 ishoda u ovoj utakmici... meni dovoljno za ovaj tip. Sretno !

Share this post


Link to post
Share on other sites
12:00, Gijon - Mirandes, tip: 1, @1.80, Pinnacle ; Spanija: Segunda division

 

Gijon - Mirandes 1-1 :nije: :smile_redcard: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

21:00   Malaga-Barcelona tip: X  @ 4.75  Bwin

 

19 kolo španjolske  lige. A prvenstvo je već praktički riješeno Barcelona je pobjegla svojem največem rivlau Realu  na 15 bodova i ima utakmicu manje. Atletico M. im je trenutno veća prijetnja 11 bodova manje od vodeće Barce.

O barceloni netreba puno pisati svi već sve znaju ali postaju mi malo dosadni i mislim da je vrijeme da im neko otrgne koji bod.

 

Malaga ove sezone igra odlično sto u ligi prvaka sto u premieri na 5 su mjestu sa 31 bodom zadnjih 5 utakmica  3 pobede i 2 izgubljene gol razlika 9:4

 

U međusobnim susretima je Barcelona puno uspjesnija Malaga samo jednu pobjedu 4 neriješene 14 pobjeda Barce Malaga je dobila u sezoni 2003/04  zadnji neriješeni ishod  2005/06  0:0  Malaga je igrlala kući 

Ove sezone pao je i Real na ovom stadionu sa 3:2 rezultatom ali daleko je igra reala ove sezone od prošlogodišnje pa se netreba oslanjati na tu informaciju.

 

Jednostavno imam neki filing  a kvota je odlična za probat u neki sistem  mozda i bolje X1

Share this post


Link to post
Share on other sites

21:00, Malaga - Barcelona, tip vise od 3,5 gola @ 2.34, Pinnacle, 8/10

 

U ovom 19. kolu Spanske Primere nije bilo derbija, pa je ovo sasvim sigurno derbi kola, jer se sastaju 5-plasirana Malaga i lider sampionata Barcelona. Malaga zauzima 5. poziciju i ima 31 osvojen bod uz gol razliku 28:13. Ove sezone Malaga igra jako dobro, a to pokazuje i tabela. Zaostaju za velikim Realom samo 6 bodova, koji se nalazi na trecem mjestu.

 

Malaga kod kuce ima omjer od 6 pobjeda 1 remi i 2 poraza uz gol razliku 23:9. Jako malo primaju golova kod kuce, u prosjeku 1 gol po mecu,  a daju skoro 3 gola po mecu. Naravno sve statistike padaju u vodu kada igrate protiv barce koja neumoljivo gazi sve pred sobom i koja na svakom mecu daje 2-3 i vise golova. Malaga je nakon 3 vezane pobjede u proslom kolu izgubila od Deportiva u gostima sa 1-0, pa bi veceras morali traziti bodove. To ce im biti i malo olaksano, buduci da Barca suvereno drzi prvo mjesto sa 52 osvojena boda, sto je 11 vise od drugoplasiranog Atletiko Madrida a cak 21 bod vise od Malage, koja se nalazi, ako sto rekoh, na 5.mjestu.

 

Sastav Malage ce biti kompletan, samo ce nedostajati bek jesus, a svi ostali igraci ce biti u konkurenciji. takodjer treba napomenuti i bivseg igraca Barcelone, a sada igrac malage Saviola, koji ce sasvim sigurno imati dodatni motiv protiv bivseg kluba.

Ovako bi trebao biti sastav Malage:

Caballero – S.Sanchez, Weligton, Demichelis, Monreal – Iturra, I.Camacho – Joaquin, Isco, Eliseu – Saviola

 

Barcelona u dosadasnjih 18 utakmica ima nevjerovatnih 17 pobjeda i 1 remi. Jedina ekipa u Primeri koja do sada nije izgubila nijedan mec. Gol razlika im je zaista impresivna. Do sada su postigli 61 gol, a primili svega 19 golova. Messi i drustvo zaista briljiraju i neumoljivo tresu protivnicke mreze. Mislim da nije potrebno napominjati koji imaju prosjek datih i primljenih golova, ali taj prosjek je oko 4,5 golova po mecu. Jos ako se uzme u obzir da veceras igraju protiv Malage, koja takodjer igra ofanzivno i napadacki, onda zaista nema sumnje da cemo veceras gledati jedan otvoren mec sa dosta goova na obje strane.

 

Sastav Barcelone bi trebao izgledati ovako:

Victor Valdes – Dani Alves, Pique, Puyol, Jordi Alba – Busquets, Xavi, Fabregas – Iniesta, Messi, Pedro

 

Mislim da cemo veceras zaista uzivati u dobroj utakmici obje ekipe i da cemo vidjeti dosta golova, a moja prognoza je da ce ih biti barem 4, ako ne i vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites
14:30, Trapani : FeralpiSalo, tip: 1, @1.57, Sportingbet ; Italija: Lega Pro C1/A

 

Trapani : FeralpiSalo 4-1 :uredu: :icon_surprised: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

21:00, Blooming - Bolivar, tip 1 @ 2.10, Bet 365, 5/10Iako je tek prvo kolo Bolivijske lige ipak sam odlucxuio da odigram ovaj par u kome se sastaju Blooming i Bolivar.Blooming je u proslom prvenstvu bio peti sa ucinkom 22 11 4 7 28:23 37ali prve tri ekipe su imale samo 1 bod vise od njih dok je Bolivar bio deveti sa ucinkom 22 6 10 6 34:27 28 Ono zbog cega igram 1 je Blooming je na svom terenu od 10 meceva imao 9 pobeda i samo jedan remi a u medjusobnim mecevima u zadnjih 7 meceva svih 7 pobeda domacina ali i ranije su imali mnogo vise pobeda na svom terenu a trebaznati da u Boliviji domaci teren puno znaci sto zbog razlike u nadmorskoj visini sto zbog pomoci sudija ali i podrske publike koja je vatrenakao u svim zemljama juzne Amerike Jos jedan razlog je sto koliko sam video Bolivar u ovo prvenstvo ulazi sa znatno podmladjenim sastavom u odnosu na proslu sezonu Dakle sve u svemu ima dosta razloga za igru na domacina Jako su kuci pobedjuju sve readom tradicija ubedljivo na njihovoj strani a gosti u podmladjenom sastavu i ja nemam dilemu oko ovog tipa , konacno polako pocinju moji juznoamerikanci i nadam se da cu biti uspesan kao i ranije sa njima

Share this post


Link to post
Share on other sites
  •  Oko meca Blooming- Bolivar se nesto desava, mozzart ne prima uplate za 1 a nesto se suska 2/1 prelaz mozda je navlakusa ali igrao sam 1 a sad cu da vidim online prelaz 2/1
     

Share this post


Link to post
Share on other sites
21:00, Malaga - Barcelona, tip vise od 3,5 gola @ 2.34, Pinnacle, 8/10

 

U ovom 19. kolu Spanske Primere nije bilo derbija, pa je ovo sasvim sigurno derbi kola, jer se sastaju 5-plasirana Malaga i lider sampionata Barcelona. Malaga zauzima 5. poziciju i ima 31 osvojen bod uz gol razliku 28:13. Ove sezone Malaga igra jako dobro, a to pokazuje i tabela. Zaostaju za velikim Realom samo 6 bodova, koji se nalazi na trecem mjestu.

 

Malaga kod kuce ima omjer od 6 pobjeda 1 remi i 2 poraza uz gol razliku 23:9. Jako malo primaju golova kod kuce, u prosjeku 1 gol po mecu,  a daju skoro 3 gola po mecu. Naravno sve statistike padaju u vodu kada igrate protiv barce koja neumoljivo gazi sve pred sobom i koja na svakom mecu daje 2-3 i vise golova. Malaga je nakon 3 vezane pobjede u proslom kolu izgubila od Deportiva u gostima sa 1-0, pa bi veceras morali traziti bodove. To ce im biti i malo olaksano, buduci da Barca suvereno drzi prvo mjesto sa 52 osvojena boda, sto je 11 vise od drugoplasiranog Atletiko Madrida a cak 21 bod vise od Malage, koja se nalazi, ako sto rekoh, na 5.mjestu.

 

Sastav Malage ce biti kompletan, samo ce nedostajati bek jesus, a svi ostali igraci ce biti u konkurenciji. takodjer treba napomenuti i bivseg igraca Barcelone, a sada igrac malage Saviola, koji ce sasvim sigurno imati dodatni motiv protiv bivseg kluba.

Ovako bi trebao biti sastav Malage:

Caballero – S.Sanchez, Weligton, Demichelis, Monreal – Iturra, I.Camacho – Joaquin, Isco, Eliseu – Saviola

 

Barcelona u dosadasnjih 18 utakmica ima nevjerovatnih 17 pobjeda i 1 remi. Jedina ekipa u Primeri koja do sada nije izgubila nijedan mec. Gol razlika im je zaista impresivna. Do sada su postigli 61 gol, a primili svega 19 golova. Messi i drustvo zaista briljiraju i neumoljivo tresu protivnicke mreze. Mislim da nije potrebno napominjati koji imaju prosjek datih i primljenih golova, ali taj prosjek je oko 4,5 golova po mecu. Jos ako se uzme u obzir da veceras igraju protiv Malage, koja takodjer igra ofanzivno i napadacki, onda zaista nema sumnje da cemo veceras gledati jedan otvoren mec sa dosta goova na obje strane.

 

Sastav Barcelone bi trebao izgledati ovako:

Victor Valdes – Dani Alves, Pique, Puyol, Jordi Alba – Busquets, Xavi, Fabregas – Iniesta, Messi, Pedro

 

Mislim da cemo veceras zaista uzivati u dobroj utakmici obje ekipe i da cemo vidjeti dosta golova, a moja prognoza je da ce ih biti barem 4, ako ne i vise.

 

FT 1-3  :icon_razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...