Jump to content
Sign in to follow this  
mostovoj

16.01.2013.

Recommended Posts

Naziv kladionice: SuperSport

 

Vrijeme odigravanja: 20:30
Naziv para: Arsenal-Swansea
Tip para: 1
Tečaj: 1.600

 

:uredu:   1-0

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: SuperSport

 

Vrijeme odigravanja: 20:30
Naziv para: Arsen/Swans/gsp-Arsenal
Tip para: da
Tečaj: 2.500

 

Arsenal daje gol u svakom poluvremenu

 

:nije:

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Unibet

 

Vrijeme odigravanja: 21:00
Naziv para: Rennes - Montpellier
Tip para: 1
Tečaj: 2.250

 

:uredu:   2-0

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

17:00 Omonia Nicosia - Ethnikos Achnas, tip: manje od 2.5 gola @ 1.95, bet365, 8/10Na Neo GSP stadionu u Nikoziji se sastaju domaća Omonia i Ethnikos u okviru 1/8 finala kupa Kipra, a radi se o revanš susretu. U prvom meču je bilo 2-0 za Omoniu i golove je postigao portugalac João Alves u 54 i 64 minuti meča. Obje ekipe igraju prvu ligu Kipra ali sa velikom razlikom što je Omonia jedan od najtrofejnijih ekipa na ovom Mediteranskom ostrvu dok je Ethnikos mali klub, pa je tako i ove sezone Omonia u vrhu tabele (5 mjesto - 31 bod) dok je Ethnikos na 11 mjestu sa 11 bodova i od zone ispadanja bježe samo 4 boda. Zanimljivo je da su ove dvije ekipe igrale u polufinalu kupa prošle godine i slavila je Omonia sa 3-0 na svom terenu i izgubila je sa 0-1 u revanšu. Omonia je u finalu savladala AEL Larnaku sa 1-0 i time izborila Europa Ligu. Moj odabir za ovaj meč je da će biti manje od 3 gola jer po međusobnoj statistici to bi trebalo da bude i danas. Naime, u zadnjih 18 mečeva, čak 14 puta je bilo manje od 2.5 gola. U prvenstvu Ethnikos je dao 10 golova iz 17 utakmica dok Omonia je primila samo 13 golova iz 17 utakmica. Ethnikos ima prosjek od 1,94 gola po meču dok je Omonia na prosjeku od 2.35 gola po meču. Treba imati na umu da je ovo revanš meč i da je sve riješeno u prvom meču i da su dva gola prednosti za Omoniu nemoguća misija za omaleni klub kakav je Etnihkos. Ovo bi trebalo više da bude formalnost nego neki napet i dinamičan meč.

Share this post


Link to post
Share on other sites
20:00, Genk - Waregem, tip over 3,5 golova @ 2,65, Unibet, 3/10
 
 
Revans mec Belgijskog kupa u kome se u cetvrtfinalu sastaju domaci Genk i gost Zulte Waregem, u prvom mecu u Waregemu pobedio je Genk sa cak 5-0 !
Dakle jasno je da je Genk prosao dalje i da ce ovaj mec biti vise revijalnog karaktera gde ce treneri imati priliku da isprobaju neke takticke varijante za nastavak sezone 
Genk je u prelaznom roku doveo dva igraca iz Norveske a jedan ce konkurisati za sastav u danasnjem mecu a sto se tice Waregema nema nikakvif infoa na njihovom sajtu u vezi ovog meca 
Inace ima pouno razloga osim toga sto su u prvom mecu igraci Genka pobedili sa 5-0 da se igra na golove
Pre svega Belgijska liga vazi za jako zahvalnu kada je igra over golovi u pitanju  a oba tima znaju i da postingi ali i prime dosta golova 
Genk u ligi na sestom mestu  ima ucinak 22  9  9  4  43:33  36
a Waregem na odlicnom drugom mestu 22  13  5  4  36:23  44
u ligi su igrali u Waregemu i pobedio je domacin sa 3-2 dakle i tu je bilo 5 golova 
u medjusobnim mecevima od 17 meceva cak 11 su bile sa 4 ili vise golova 
Dakle po svemu sudeci ocekuje nas mec sa dosta golova jer Genk nema opterecenje rezultatom i moze igrati napadacki dok Waregem mora pokusati da se iskupi za blamazu na svom terenu i oni nemaju sta da izgube vec da pokusaju da igraju napadacki i da bar pobede u ovom mecu iz cega bi moralo biti puno golova 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

01:00, Club Aurora - Real Potosi, tip 1 @ 2.00, Bet365, 5/10Drugo kolo iz Bolivijske lige u kome se sastaju Aurora i Real Potosi.Vec u prvom kolu sam igrao jedan par Blooming- Bolivar i pogodio 1 a u ovom kolu vecina mewceva ima male kvote za pobedu domacina pa sam odabrao ovaj par Auroru sam upoznao kroz ucesce u copa sudamerikana u zadnje dve sezone sto znaci da su uvek tu pri vrhu tabele dok je Real Potosi 2012 ucestvovao u copa libertadores gde je izgubio od Flamenga u prvom kolu.Prosle sezone nisu bili tako uspesni ali razlika u bodovima je bila jako mala, prvi Strongest je imao 38 bodova dok je Aurora bila sedma sa ucinkom 22 10 4 8 38:30 34a na svom terenu je uz Strongest imala najbolji ucinak na domacem terenu sa ucinkom 7 3 1 27:10 24Real Potosi je bio jedno mesto iznad Aurore sa bodom vise 22 11 2 9 36:32 35 a u gostima prilicno losi 11 3 2 6 11:19 11Posto sam vec i prosli put pisao da domaci teren u Boliviji puno znaci a Aurora je odlicna na svom terenu mislim da ce nastaviti u tom stilu jer i tradicija je na njihovoj strani, zadnja tri meca su pobedili a ukupno u 16 meceva imaju 9 pobeda 4 remija i 3 porazau prvom kolu je Aurora pobedila LA Paz sa 1-0 u gostima sto mi govori da su u dobroj formi jer je pobeda u gostima stvarno podvig u ovoj ligi dok je Real Potosi igrao u gostima 1-1 sa Petrolero de YacuibaDakle iako je tek drugo kolo ipak sam odlucio da igram ovaj mec jer volim ove egzoticne lige i dobro ih pogadjam iako ima sigurnijih 1 male su kvote a ovo mi se cini jako realno a ako neko hoce nesto sigurnije iz ove lige Nacional Potosí - Petrolero de Yacuiba 1 i San Jose - Blooming 1 je jako realno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...