Jump to content
Sign in to follow this  
hsammer

23.01.2013.

Recommended Posts

Nista ni od njega danas...... Ostade 0-0. :smile_redcard:

 

Nevjerovatno sta mi jeu ovoj sezoni ovaj Swansea uradio.... kad igram na njih kiksaju, kada igram kontra njih oni odigraju dobro ccccc.... ovaj Chelski je jadan, bljesnu na momente...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevjerovatno sta mi jeu ovoj sezoni ovaj Swansea uradio.... kad igram na njih kiksaju, kada igram kontra njih oni odigraju dobro ccccc.... ovaj Chelski je jadan, bljesnu na momente...

 

Dragi Dino,

 

Nisi trebao da igraš na njih jer da ih zanima ovaj kup ne bi tako lako kiksali kod kuće sa 0-2 i tako izgubili sve sanse, samo jos sliki cjeruje u njih jer je igrao 2 na Chelsea  :77tooth:

 

Da hoce Real zavrsiti ovako (1-1) bilo bi idealno

 

@ hsammer : ubuduće se naplaćuju ove moje prognoze, pošalji 10 € preko Dinne, imam prelaz sutra  :icon_razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispade da si bio u pravu, svaka cast!

 

Ali da im nije stalo do kupa, ne bi igrali u najjacem sastavu, valjda i to nesto govori...

 

A sto se tice Reala ako ne padne jos jedan gol, ovo ce mi biti jedan od najgorih dana mog kladjenja :icon_mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispade da si bio u pravu, svaka cast!

 

Ali da im nije stalo do kupa, ne bi igrali u najjacem sastavu, valjda i to nesto govori...

 

A sto se tice Reala ako ne padne jos jedan gol, ovo ce mi biti jedan od najgorih dana mog kladjenja :icon_mad:

 

Ne bih opet da te kudim ali igraš više golova na tekmu koja je već odlučena u prvom meču sa laganih 2-0, Real ih nakanta sa 5-0 u ligi i došao je da ovo odradi samo radi formalnosti, ne daj se Dinno i novi dan budi nove nade  :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih opet da te kudim ali igraš više golova na tekmu koja je već odlučena u prvom meču sa laganih 2-0, Real ih nakanta sa 5-0 u ligi i došao je da ovo odradi samo radi formalnosti, ne daj se Dinno i novi dan budi nove nade  :48thumbsup:

 

Valjda ja drugacije gledam na takve stvari.... za obje utakmice sa mislio da ce biti golova, jer ekipe ganjaju zaostatak, a kada neko ganja zaostatak onda se igra otvoreno.... a Valenciji je kup jedina sansa, 2-0 nije nemoguce stici.... jebaji ga

Share this post


Link to post
Share on other sites

01:00, Sao Paulo (-2.5)- Bolivar, tip H1 @ , Pinnacle, 2.63, 3/10 

Mec iz Copa libertadores u kome se u Brazilu sastaju Sao Paulo i klub iz Bolivije Bolivar
Razlika u kvalitetu je velika pre svega Brazilski fudbal i liga je mnogo jaca od skromne Bolivijske lige a Sao Paulo u svojim redovima ima asove koji su igrali ili bi mogli da igraju u najjacim svetskim klubovima a gledajuci realno Sao Paulo je siguno medju dvadesetak najjacih klubova na svetu
Rogerio Ceni golman golgeter je i dalje na golu , Luis Fabiano, Jadson, Denilson , Welington i ostali su igraci koje bi pozeleo svaki klub a Lucas Moura je otisao za velike pare u Evropu
Prosle godine Sao Paulo je osvojio Copa Sudamericana u kome je u finalu pobedio u dvomecu Tigre iz Argentine sa 0-0 u gostima i 2-0 na svom terenu iako je mec re3gistrovan sa 3-0 zbohg neizlaska na teren gostujucih igraca u drugom poluvremenu ali u prvom Sao Paulo ih je totalno nadigrao i da su nastavili bila bi pobeda jos ubedljivija
Sto se tice Bolivara oni su prosle godine igrali sa Brazilskim Santosom i u brazilu izgubili sa cak 8-0 gde su ih igraci iz Brazila prosto demolirali i mogli su da daju mnogo vise golova
doduse u prvom mecu su pobedili sa 2-1 ali taj mec je bio jako sumnjiv ali i Bolivijci drugacije igraju na svom terenu gde imaju podrsku publike i prednost jer je velika nadmorska visina gde je redak vazduh i gosti nisu naviknuti na to ali zato kad se oni spuste na normalnu nadmorsku visinu ne mogu da se snadju
Dakle sve u svemu velika razlika u kvalitetu i ocekujem ubedljivu pobedu Sao Paula koji ce hteti pred revans da obezbedi sto vecu prednost

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...