Jump to content
Sign in to follow this  
mostovoj

25.01.2013.

Recommended Posts

21:30, Danska-Hrvatska, tip 2 @ 2.00, HL, 7/10
 
inf. na expektu je kvota 1.92
 
Polufinale SP.a u spanjolskoj, ustvari..finale prije finala.. mozda je i navijacki tip, ali mislim da hrvatska, pogotovo nakon onakve igre protiv francuza ima sanse za pobjedu. Mislio sam igrat i hendi od 1,5 gola protiv francuza, a kad vec nisam to onda cu ih ispratit ovdje. Danci su zasad stopostotni, kao i Hrvatska... Ostvarili su pet pobjeda u skupini.. Utakmice protiv Katara i Cilea necemo racunati kao relevantne..ali u ostalima i nisu bili preuvjerljivi... protiv rusije 4 razlike, sa makedonijom je bilo 3 razlike... Pobjedili su tunis sa 7 razlike u osmini finala..ali su se mucili sa Madarskom ..pobjeda 28:26 u cetvrtfinalu... Sa druge strane Goluzina Hrvatska kao da igra sve bolje i bolje od pocetka prvenstva... Rekao sam, takoder imaju stopostotni ucinak.. Mogao bih izdvojit pobjedu protiv Mađarske sa lakocom..od 9 razlike (ako to moze biti pokazaelj odnosa sa dancima). Pobjedili smo i spanjolce (pustit cemo razmisljanja o motivu domacina da izbjegnu francuze). Zatim bjelorusija u osmini finala sa lakocom... a mogao bih reci i francuze sa lakocom.. 23:30..istina, odvojili smo se tek na kraju utakmice na ovoliku razliku...ali vodili smo i citavu utakmicu..u dva navrata po 3-4 razlike.. Hrvatska i bez Balica igra vrlo dobro.. Duvnjak preuzima ulogu glavnog igraca, Bičanić, Čupić standardno dobri.. Mirko Alilovic na golu na visokoj razini... Mislim da ce se Danci morati dobro namucit u ovoj utakmici sa obranom. A znamo potegnut i iz kontri. Sto se tice h2h omjera... Ima pobjeda i jednih i drugih... u zadnjoj utakmici na olimpijadi pobjedila je Hrvatska sa cak 32:21. Eto, bolji rezultati i igra na ovom prvenstvu (uz  ostalo receno u analizi) su glavni motiv ovog tipa i vjerujem da mozemo do finala preko danske. Sretno !
Edited by Petar91

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...