Jump to content
Sign in to follow this  
mostovoj

26.01.2013.

Recommended Posts

Naziv kladionice: SuperSport

 

Vrijeme odigravanja: 19:00
Naziv para: Slovenija(rm)-Hrvatska
Tip para: 1X
Tečaj: 2.450

 

:nije:   26-31

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites
19:00, Hrvatska-Slovenija (pol/kraj), tip 1/1 @ 2.05, HL, 8/10
 
Utakmica za trece mjesto na SP-u u Spanjolskoj... izmedu jednog od favorita za naslov prvaka koji je ispao jucer i relativno govoreci, malog iznenadenja Slovenije. Naravno, da bi poraz i u ovoj utakmici bio katastrofa za Hrvatsku, ocekuju nekakvu medalju, pa makar i broncu.. dok mislim da je ovo krajnji doseg za sloveniju. Hrvatska je prikazala odlicnu igru, najbolju utakmicu na prvenstvu u cetvrtfinalu protiv francuza...a onda u polufinalu protiv danaca jako lose (zbog iscrpljenosti ili ne znam ni ja cega). Ipak trebali bi i pomalo oslabljeni, umorni i razocarani pobjedit objektivno slabiju sloveniju. Vjerujem da Duvnjak, Nincevic, Vori..imaju snage da uzmu barem to trece mjesto. Ne znam ima li smisla ponavljati ucinak kroz prvenstvo, vise manje nam je svim poznat.. imali smo 100% pobjeda do polufinala protiv danaca... pobjedili i finalista spanjolsku u skupini... Slovenci sa druge strane takoder tako..ali oni su u nekim utakmicama tako tijesno pobjedivali da je vudo kako su i dosli do tu..naime, protiv Poljske 25:24,..onda protiv Bjelorusije (koju je hrvatska razbila u osmini finala) bilo je 27:26..protiv Srbije samo 2 razlike.. onda protiv rusije u cetvrtfinalu samo 1 razlike..Vrlo tijesno, vrlo sretno.. A spanjolci su ih bez vecih problema prosli. Novije gledano, h2h omjer je na nasoj strani. Imamo utakmicu sa eura prosle godije kada je hrvatska pobjedila sa 31:29..prije toga na euru 2008 pobjedila je isto hrvatska 29:24... Sve u svemu, misli da Goluza mora motivirati igrace da osvoje trece mjesto, objektivno gledajuci kvalitetu imamo, protivnik nije prevelika prepreka.. Mislim da nece dopustit otvaranje kao protiv danske..nego ce krenuti ozbiljno i napadacki od pocetka. Dakle, igram na jos malo "jacu" varijantu, a to je vodstvo i nakon prvih 30.min, i pobjeda na kraju utakmice. Sretno !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...