Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

01.02.2013.

Recommended Posts

Roberte sve je to samo igra. Ja sam isto tužan što mi je bwin otkazao sponzorstvo natjecanja neki dan nakon skoro 5 godina, ali eto, opet naći će se netko drugi.

 

Tako će i kod tebe biti bolje sljedeći tj. ovaj mjesec. :48thumbsup:

 

Čestitke svima nagrađenima :icon_razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po kojoj logici sa nekih minimalno 15-16 analiza (mislim da je tu negde brojka) napisanih ovaj mesec (od kojih je bar 70% proslo) imam tih nekih 13 bodova na tabeli aktivnosti? :icon_eek:

Pa vama ne trebaju aktivni vec hiperaktivni clanovi :77tooth:

Takav definitivno nisam pa dajem sebi :smile_redcard: i zamolio bih admina da mi brise profil sa foruma.

LP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po kojoj logici sa nekih minimalno 15-16 analiza (mislim da je tu negde brojka) napisanih ovaj mesec (od kojih je bar 70% proslo) imam tih nekih 13 bodova na tabeli aktivnosti? :icon_eek:

Pa vama ne trebaju aktivni vec hiperaktivni clanovi :77tooth:

Takav definitivno nisam pa dajem sebi :smile_redcard: i zamolio bih admina da mi brise profil sa foruma.

LP

 

Aktivnost se računa na cijelom forumu i ne vrednuje se svaki dio foruma isto. Niti jedna od tih analiza nije prijavljena za što se dobivaju dodatni bodovi.

 

Evo primjera, da si svaku analizu koju si napisao i prijavio, što je 20 sekundi posla, i da si imao još malo postova van analiza, bez problema bi skupio 40 bodova što je minimum.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktivnost se računa na cijelom forumu i ne vrednuje se svaki dio foruma isto. Niti jedna od tih analiza nije prijavljena za što se dobivaju dodatni bodovi.

 

Evo primjera, da si svaku analizu koju si napisao i prijavio, što je 20 sekundi posla, i da si imao još malo postova van analiza, bez problema bi skupio 40 bodova što je minimum.

 

Clan sam tek od pocetka meseca tako da nisam imao pojma da se analize trebaju prijavljivati..

Aktivnosti na ostalim delovima foruma?Nesto tipa dodjem u live i nabijam postove sa "dobro vece" i nakon pet min "laku noc" :77tooth:

Ekipa ovo je kladionicarski forum,tu dodjem i pregledam fudbal,kosarku i tipove iz ostalih sportova,ostavim svoju analizu ako je imam i to je to...ako zelim da nadjem koji cu film gledati,koju cu pesmu preslusati isl definitivno cu traziti na drugom mestu...

Nego resenje je jednostavno posto ja ne mogu da nadjem opciju da brisem profil haj nek neko od admina to odradi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Clan sam tek od pocetka meseca tako da nisam imao pojma da se analize trebaju prijavljivati..

Aktivnosti na ostalim delovima foruma?Nesto tipa dodjem u live i nabijam postove sa "dobro vece" i nakon pet min "laku noc" :77tooth:

Ekipa ovo je kladionicarski forum,tu dodjem i pregledam fudbal,kosarku i tipove iz ostalih sportova,ostavim svoju analizu ako je imam i to je to...ako zelim da nadjem koji cu film gledati,koju cu pesmu preslusati isl definitivno cu traziti na drugom mestu...

Nego resenje je jednostavno posto ja ne mogu da nadjem opciju da brisem profil haj nek neko od admina to odradi...

A nikad neće svi biti zadovoljni...

 

Mogao si pitati ako ti nešto nije jasno. Ja sam ti samo dao primjer kako si mogao skupiti. Ako te ne zanima ovaj dio foruma, mogao si onda napisati još koju analizu i opet bi skupio bodove, još i prije. Jer na analizama se i tako dobiva najviše bodova.

 

Ne može se naći savršeno pravilo koje će eliminirati nabijanje postova, a potaknuti aktivnost. Stalno nešto novo smišljamo, a za sada je ovo još i najbolje rješenje. Jer što god napravio uvijek će netko to iskorištavati sebi u korist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nikad neće svi biti zadovoljni...

 

Mogao si pitati ako ti nešto nije jasno. Ja sam ti samo dao primjer kako si mogao skupiti. Ako te ne zanima ovaj dio foruma, mogao si onda napisati još koju analizu i opet bi skupio bodove, još i prije. Jer na analizama se i tako dobiva najviše bodova.

 

Ne može se naći savršeno pravilo koje će eliminirati nabijanje postova, a potaknuti aktivnost. Stalno nešto novo smišljamo, a za sada je ovo još i najbolje rješenje. Jer što god napravio uvijek će netko to iskorištavati sebi u korist.

 

Prvi ste na koje sam naleteo (a clan sam na poprilicnom broju foruma) koji traze da se analize prijave...Nego ako sam sa 15-16 analiza (mrzi me da trazim i da brojim) imao tih 13 bodova aktivnosti znaci po cistoj logici trebao sam da napisem jos nekih 40 da bi presao taj prag od 40 bodova?  :tzare:  :tzare:  :tzare:  Znaci skoro dve po danu? :icon_eek:  Salis se? :smile_redcard:  Izvini drugar,ali ja mesecno ne igram vise od 15-20 parova,a da pisem analizu kako bi presao aktivnosti na forumu?Ne pada mi na pamet... :icon_surprised:

Bas me zanima koliki su ti koeficijenti aktivnosti pojedincima koji udju u live,pozele dobro jutro,udju navece,pozele dobro vece i laku noc? I usput svrate u deo namenjen novim clanovima dapozele dobrodoslicu?  :77tooth:  Drug jel mi dolazimo na ove forume da procitamo neku analizu,da nadjemo tip ili da se pozdravljamo?

Jednostavno je,ja po vasim merilima ne mogu ni u kom slucaju biti aktivan clan zato imas opciju brisanja profila,banovanja,sta li vec pa odradi to...

Mnogo srece u kladjenju ekipa,vidimo se naravno na manje zahtevnim forumima...

Edited by nisterlo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za želje dobrog jutra, dana i večeri ja bih banove dijelio.

 

Hare na pojedinim forumima (svetli primer je superdobitak) redovno iscitam i live i javim se u njemu jer ekipa zna da baci neki par koji izleti,mislim diskutuje se o parovima...Vrati par dana unazad ovde live i sta ima?Prva strana dobro jutro,druga laku noc? :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za želje dobrog jutra, dana i večeri ja bih banove dijelio.

Ovaj post ti je vec pola BANa! :57bye:

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hare na pojedinim forumima (svetli primer je superdobitak) redovno iscitam i live i javim se u njemu jer ekipa zna da baci neki par koji izleti,mislim diskutuje se o parovima...Vrati par dana unazad ovde live i sta ima?Prva strana dobro jutro,druga laku noc? :crossfingers:

Znam sve... vidim, pratim. A što se tiče prijava analiza, tu i nisi skroz u pravu. Jbga, ljudi koji vode forum su odlučili tako - njihov forum, njhova pravila. Te prijavljene analize dosta više vrijede nego neprijavljene i da si to uradio, bio bi vjerovatno blizu praga aktivnosti. Možda mala mrlja ostaje na to što se, koliko sam primijetio, ne vrednuje prolaznost istih. Nekako nije u redu da isti broj poena osvojiš ti koji pogodiš 80%, nego ja koji pogodim 30%.

 

P.S. Javi se đe si, šta si, kako si.  :smile:  :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...