Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

01.02.2013.

Recommended Posts

Ovaj post ti je vec pola BANa! :57bye:

 

:icon_eek:

Drugu polovinu ću zaraditi večeras kad krenem u krevet. :icon_cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijavljivanje analiza nije uvedeno tako slučajno kako neki misle. Na taj način sve analize su na jednom mjestu i lako su pregledne za objavu na portalu, a i sada se mogu vidjeti ovdje: http://www.bet-club.com/analize

 

U drugoj fazi realizacije u planu je uvođenje označavanja dobitan/nedobitan, top liste itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

otprilike 2-3 prijedloga dnevno i malo caskanja po raznoraznim temama i eto ga nabijen koeficijent aktivnosti  :48thumbsup:

inace meni je ovo rjesenje sasvim dobro, uvijek se moze naci neka analiza il prijedlog pa odaberi sta ti odgovara za igrat... cak mi nekad dobro dodje neciji prijedlog nego analiza jer nemozes pofatat sve parove i sta se sve moze igrat (granice na poene kartone kornere itd) i u tom slucaju obicni prijedlog pomogne da odigras neki par za koji nisi znao da ima tu granicu ili nesto slicno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Roberte sve je to samo igra. Ja sam isto tužan što mi je bwin otkazao sponzorstvo natjecanja neki dan nakon skoro 5 godina, ali eto, opet naći će se netko drugi.

 

Tako će i kod tebe biti bolje sljedeći tj. ovaj mjesec. :48thumbsup:

 

Čestitke svima nagrađenima :icon_razz:

Dwize pozdrav.....

 

Nemoguće,da ja kada dobijem nagrada....po ovom sistemu NIKADA....

 

Prvo - POSAO....Radim u Muri - sigurno si čuo za ovu firmu, radim u finišu i nikada ne znaš ni dan prije do kada radiš.....I sutra radim....

Drugo.....Ne pišem analize jer mi previše vremena uzme jer imam puno privatnih obaveza....

Sada je 18 sati i tek sada ako hoću u natjecanju - moram napisati prvi par, preštudirati moram da pogađam....i borio sam se ko budala in na kraju ostaješ bez svega.....Ako hoču pisati analize, treba mi dva sata - i traje to do 21 sati.....a svaki dan moram u 4.45 sati već buđen....

 

Ja svaki dan molim,da bi imali opet ovo staro pravilo....moraš imati barem 50 postova s najmanje 30 poslova....

 

Sutra nakon posla(radim do 12 sati) idem po paysafecard....druge izbire nemam, na sve što sam se borio kao budala....zaboravim....

 

Mogu ja svaki mjesec natjecati, mogu ja svaki mjesec pobijednik ali Dwize....nagradu nikada neću dobiti....zato do daljnjeg ne igram....

 

Sva sreća,da imam i na expektu i na unibetu love....računao sam na nagradu za bwin....na žalost NIŠTA....

 

 

Lp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za želje dobrog jutra, dana i večeri ja bih banove dijelio.

 

Za te pozdrave i želje bi trebali uvesti negativne bodove, čisti spam  :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja lično nisam za to da se izbace nisterlo i roberth iz nagrada, iako bih ja možda imao najviše koristi od toga (bio bih prvi na Expektu). Smatram da su oba takmičara jako vrijedni i aktivni i da zaslužuju nagrade, ali tu su Tuto i Dwiz da odluče  :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobno mi je žao šta kolege roberth i nisterlo nisu ovaj mjesec osvojili nagrade jer su ih pogađanjem zaslužili, ali razlog je u njima samima jer nisu ozbiljno shvatili pravila natjecanja  (ne znam da li su ih pročitali i razumjeli). Pored postavljanja parova na natjecanje ne treba 'visiti satima' na forumu da bi se udovoljilo minimumu od 40 bodova koeficijenta aktivnosti. Samo desetak minuta dnevno na forumu je dovoljno da bi se osvojilo potrebnih 40 bodova ako se zna šta se radi. Ne treba ni analize pisati da se dođe do 40 bodova koeficijenta aktivnosti. Najmanje bodova donose 'dobro jutro, dan i večer', ali sa na kraju mjeseca i tu nešto sakupi.

 

Osobno sam svima na raspolaganju 0-24, a i dotičnoj dvojici bi rado pojasnio nejasnoću oko aktivnosti, samo da su mi se obratili, a nisu.

 

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobno mi je žao šta kolege roberth i nisterlo nisu ovaj mjesec osvojili nagrade jer su ih pogađanjem zaslužili, ali razlog je u njima samima jer nisu ozbiljno shvatili pravila natjecanja  (ne znam da li su ih pročitali i razumjeli). Pored postavljanja parova na natjecanje ne treba 'visiti satima' na forumu da bi se udovoljilo minimumu od 40 bodova koeficijenta aktivnosti. Samo desetak minuta dnevno na forumu je dovoljno da bi se osvojilo potrebnih 40 bodova ako se zna šta se radi. Ne treba ni analize pisati da se dođe do 40 bodova koeficijenta aktivnosti. Najmanje bodova donose 'dobro jutro, dan i večer', ali sa na kraju mjeseca i tu nešto sakupi.

 

Osobno sam svima na raspolaganju 0-24, a i dotičnoj dvojici bi rado pojasnio nejasnoću oko aktivnosti, samo da su mi se obratili, a nisu.

 

Pozdrav.

Tuto, pravila ja dobro znam kakva su......prošli mjesec sam imao bez natjecanja, najmanje 80 postova(računajući s MNF)....A sada znam,da ja ne mogu iztržiti toliko bodova koliko zahtjevate i zato nema smisla natjecati....NEMOGUĆE.....!!....A da bi ti bio na mom mjestu i ja na tvom mjestu kao penzionista.....Ti ne bih natjecao, ni ja ne mogu jer sada vidim,da je ovo nemoguče....i sada smo završili.....jedino rješenje je STARO PRAVILO...

 

Laku noč, čeka me klada i spavanje....sutra me neka svi ostave tako u firmi kao ne znam gdje ču biti - samo me neka ostave na miru....

Edited by roberth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam previše zadovoljan ponudom na expketu, a vidim da sma stjecajem oklnosti dobio bonus iako nemam račun tamo, pred kraj mjeseca sam se pokušao sam izbaciti iz vodećih na natjecanju pa eto  što se mene tiče slobodno moj bonus dajte jednom od ove dvojice koja su iznad mene a ne mogu kak dobiti  :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam previše zadovoljan ponudom na expketu, a vidim da sma stjecajem oklnosti dobio bonus iako nemam račun tamo, pred kraj mjeseca sam se pokušao sam izbaciti iz vodećih na natjecanju pa eto  što se mene tiče slobodno moj bonus dajte jednom od ove dvojice koja su iznad mene a ne mogu kak dobiti  :48thumbsup:

Mostovoj mi je ponudio i sam odbio, neću ni ovu nagradu....Hvala FamilyGuy....Ti samo registriraj na expektu i kasiraj.... :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mostovoj mi je ponudio i sam odbio, neću ni ovu nagradu....Hvala FamilyGuy....Ti samo registriraj na expektu i kasiraj.... :wink:

 

 

Za uplatu nagrade na Expekt kladionici , osim otvaranja računa mora biti zadovoljen i još jedan uvjet.

Mora se izvršti prva uplata a tek onda se može dobiti ovaj bunus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...