Jump to content
Sign in to follow this  
hsammer

04.02.2013.

Recommended Posts

01:30 New York Knicks-Detroit Pistons, tip: tim 1 postize vise od 103.5 poena @ 1.85 PSK, 6/10    

Share this post


Link to post
Share on other sites

Indiana - Chicago  1  @  1.49  Pinnacle  5/10

Ovo je dvoboj dvi možda i najbolje obrane lige, al je više virujem Indiani. Zašto. Zato šta su kompletni, zato šta su s 18-3 jedni od najboljih domaćina lige, zato jer nas možda večeras iznenade pa Granger zaigra koju minutu (vraća se vrlo skoro, 90 % ne večeras, al nikad se ne zna), zato jer odlično limitiraju protivnikov šut i odlično brane reket, pa će napadu Bullsa, koji je uvelike baziran na učinku Boozera i Noaha u reketu, biti vrlo teško večeras.

Ah da, Noaha 95 % nema večeras zbog ozljede, Boozer je isto upitan, nije igra nekoliko zadnjih utakmica, a i play Hinrich im je ozlijeđen. Istina,Bullsi su i bez njih pobjeđivali u zadnje vrime, istina. Ali ti isti Bullsi su se u tim utakicama nenormalno trošili. Primjerice, Deng i Gibson su igrali 48 minuta (!!!) prije 2 dana, rotacija im se sastojala od čini mi se 7 igrača. Bullsi su jako potrošeni tom velikom minutažom, a i ovo im je četvrta utakmica u zadnjih 6 dana, dok su Pacersi istovremeno imali jednu manje, što puno znači, a i glavni igrači im nisu imali ni približno toliku minutažu. Ovo neće biti atraktivna utakmica za gledanje, bit će to borba obranama, a mislim da je Indiana tu ipak u prednosti, svježiji su, imaju puno širu momčad, igraju kući (neovisno šta u Indianapolisu uvik bude puno Šikakinih navijača), a uostalom ove sezone već su ih dobili, i to u Chicagu te, na kraju krajeva, trenutno su bolja momčad.
Mislim da je ovo dobar koeficijent na domaćine, obzirom na sve okolnosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...