Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

06.02.2013.

Recommended Posts

Malo prije sam zvao prijatelja koji je na utakmici Puconci - Grosuplje.....Loše igraju domače odbojkašice, fali kapetanka momčadi - igra kao bloker (ima ozljedu) i teško,teško s takvom igrom doći do pobjede.....Danas crn dan za mene....Slovenija ne more dati barem jedan gol, odbojkari Panvite očekivano izgubili i na žalost loše igraju odbojkašice....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svraka 0:3....

 

 S 3 metara naši nisu dali gol.....pa neka idu u.......

Edited by roberth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeb....a te Slovenija.....nemate pojma šta je fuzbal......

Slovenija igrala a Bosna davala golove  :icon_surprised: zasluzili ste bar jedan gol al oni vam napadaci neznaju opucat, ko da cijeli dan nista nisu jeli il su se dogovorili da nema jakih udaraca posto je prijateljska  :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav dan kladjenja :icon_razz:

 

sve sto sma zamislio i odigrao, sve pogodio... BIH 2, Svedska oba daju gol, Engleska 3+, Hrvatska 1 i naravno norvezani legende Aalesund 3+ i ham Kam 3+.... igrao sve ovo u singlu sa ulozima po 10 eura.... odavno nije bio bolji dan :icon_razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sreća,da nije bila službena utakmica(kvalifikacijska ili šta ja znam)....Interpol bi za ovu utakmicu imao za sumljivu....u prvom poluvremenu 2:1 za Indiju, na kraju pa 4:2 za Palestinu....to mi je sumljivo!!!

 

Zašto sumnjivo!?. Rekao sam već da su Palestinci bolji od Indijaca, ali da nisu nastupali kompletni ( tako sam pročitao) . Ali izgleda ni to im nije smetalo  da pobede.  Za indiju je najbolje , ako hoće da pobede nekog, sledecu da igraju protiv recimo Laosa. 

 

Kakav dan kladjenja :icon_razz:

 

sve sto sma zamislio i odigrao, sve pogodio... BIH 2, Svedska oba daju gol, Engleska 3+, Hrvatska 1 i naravno norvezani legende Aalesund 3+ i ham Kam 3+.... igrao sve ovo u singlu sa ulozima po 10 eura.... odavno nije bio bolji dan :icon_razz:

 

Da je takvih dana - svakog dana! :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav dan kladjenja :icon_razz:

 

sve sto sma zamislio i odigrao, sve pogodio... BIH 2, Svedska oba daju gol, Engleska 3+, Hrvatska 1 i naravno norvezani legende Aalesund 3+ i ham Kam 3+.... igrao sve ovo u singlu sa ulozima po 10 eura.... odavno nije bio bolji dan :icon_razz:

ja cekam jos keca na mrtvi Portugal a kao sto kazes sve sto sam zamislio to sam pogodio, cak su i kvote bile iznenadjujuce velike s obzirom da su dobre ekipe a prijateljske utakmice, da nabrojim neke, Engleska - Brazil 3+ @1.95, Svedska - Argentina 3+ @1.85 Wales - Austrija 3+ @2.10... jos sam odigro pobjede Belgije i Skotske oba para po 1.55

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja cekam jos keca na mrtvi Portugal a kao sto kazes sve sto sam zamislio to sam pogodio, cak su i kvote bile iznenadjujuce velike s obzirom da su dobre ekipe a prijateljske utakmice, da nabrojim neke, Engleska - Brazil 3+ @1.95, Svedska - Argentina 3+ @1.85 Wales - Austrija 3+ @2.10... jos sam odigro pobjede Belgije i Skotske oba para po 1.55

 

jebi ga drug, steta za Portugal... jadovi su ono :icon_mad:

 

Ja jos cekao veceras Francuze 3+ isto igrao singl, kvota 2.05.... i to proslo :icon_razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...